Feyenoord hoeft Rick Karsdorp niet lang te missen. Zijn liesblessure die hij opliep in de wedstrijd tegen Vitesse valt mee, zo meldt AD-journalist Mikos Gouka.
Liesblessure Rick Karsdorp lijkt mee te vallen. Inzetbaarheid tegen PSV is nog wel onzeker, maar ook nog niet uitgesloten. #Feyenoord
— Mikos Gouka (@MikosGouka) August 24, 2015
Plaats reactie
Fnoord12 +0
Ik heb het idee dat Gio de Elia troef bewaart heeft tot zondag zodat PSV zich hierop niet kan voorbereiden.Verder denk ik dat hij met Kramer in de basis start en heb je kans dat ze hierdoor de PSV verdediging overlopen. Achterin dichttimmeren met wat mij betreft de volgende opstelling.
--------------------------------------Vermeer-----------------------------------------
van Beek----------Botteghin---------v/ Heijden-------------Kongolo
--------------------KEA-------------------Veijnovic----------------------
------------------------------------Kuyt-------------------------------------------------
Bilal------------------------Kramer----------------------------Elia
switzer +11002
Tegen psv zou ik kiezen voor vilhena op de plek van Kuyt en Kuyt op de plek van Bilal, verder eens met deze opstelling.
Fnoord12 +0
Dat is ook een interessante variant
GlennPelle +29
Nee we moeten starten met bilal of elia op rechts, hun hebben daar die rare brenet lopen
WillemvanHanegem21 +1
karsdorp ipv KEA.. verder mee eens !!
trotsopfeyenoord +0
Zou dat niet uitproberen tegen PSV. Plus kae is altijd goed in toppers vooral tegen PSV. Daarbij is een goede controleur nooit verkeerd uit in zo'n wedstrijd
ericfeduzzi +2
--------------------------------------Vermeer-----------------------------------------
Karsdorp----------Botteghin---------Van Beek------------Kongolo
--------------------KEA-------------------Veijnovic----------------------
------------------------------------Kuyt-------------------------------------------------
Bilal------------------------Kramer----------------------------Elia
1 wijziging ten opzichte van jou: mits Karsdorp fit is zou ik 'm behouden en Van Beek centraal houden. Verder he-le-maal mee eens.
Puma1908 +0
Rustig aan herstellen, niks forceren. Die luxe hebben we dit seizoen. Botteghin moet de Jong wel kunnen afstoppen.
pinda123 +320
Liever bothegin 1 op 1 op Luuk de jong krijg je in ieder geval geen doelpunt tegen
Soplul3 +0
johan fruitschaal?
FR-BERRY +861
Kan anders ook mooi een keer op 10.
ernst H +4998
Karsdorp kan ook doorschuiven naar het middenveld, want dat functioneert voor geen meter.
Raigeki +584
Met Botteghin en van Beek (RB) houdt je sowieso de nul.
Feyedaantje +147
V. Beek rechtsback wordt dat dan
zilverstad +0
p Karsdorp voot Immers lexi tribune
WillemvanHanegem21 +1
verdedigend maakt ie vaak cruciale fouten.. En tegen psv moeten wij zeker met kongolo-jan arie-botteghin-vanbeek beginnen.. Is ook geen RB.. Hij moet op #6 en el ahmadi op de bank
Bus parkeren en hopen op een counter...
SinjiOno +12
Stel lekker van Beek en Bothegin op sta je veel sterker indien niet geblesseerd ook op de bank lijkt me!!!!!!!!!
angelfr +3630
Geen ramp lijkt mij. Van Beek naar rechts.
Gun UITERAARD Rick geen blessure, maar ik zie liever van Beek op rechts.
vinman112 +504
Of gewoon van der heijden eruit? Vind hem de minste van de 4
SinjiOno +12
trekkenToornstra ik dacht dat het een vormdip was , maar het lijkt er steeds meer op dat hij het niveau Feyenoord niet aan kan vervelend als jer 3,5 miljoen voor betaald hebt.
Bakkie bakt er ook niets van geeft nooit een goede voorzet op de spits , die tegen Cambuur as lucky omdat hij via een tegenstander omhoog ging. Ook weet hij niet druk te zetten dan kijkt ie wanhopig om zich heen ook voor hem is de hoofdprijs betaald.
Karsdorp is te druistig wel een goede inzet vaak onbeholpen een rode kaart een pingel gisteren, dat kan niet ook zijn passing moet beter.
Vejonivic ik ben geschrokken van zijn passing tegen Willem 2 en Vitesse zomaar ballen inleveren is vrij armoedig ,dat doet ie niet 1 keer, maar tig keer per wedstrijd.
Vermeer wat heeft die ineeens veel fouten nerveus gisteren bijna een doelpunt omdat ie de bal te ver voor zich uitspeelt , die blunder tegen Cambuur voelt ie de adem van Hahn in zijn nek?
Nelom en Kazim genoeg gezegd.
FRmarc +43
je ziet in ieder geval alles lekker positief
SinjiOno +12
Ik zie het zeker positief in als we nu negen punten pakken met een verkeerde opstelling ga ik steeds meer geloven in deCoolsingel. :D
SinjiOno +12
Als je ziet wat een talent hier loopt en basis spelers!! H
Heb de boel nu drie wedstrijden gezien van het eerste en dit is mijn analyse.
Beste kameraden na drie wedstrijden staan we bovenaan drie gespeeld negen punten de neuzen ook maar die hebben tot oktober een makkelijk programma.Dat we bovenaanstaan is niet de verdienste van de technnische staf en spelers. Dat GIO in de eerste wedstrijd nog niet kon beschikken over van der Heijden, Immers,Elia Kramer daar kan hij niets aan doen
Dat hij Kazim opstelt en Kuijt op de vleugels misbruikt reken ik hem wel aan. Ook de keuze om Vejinovic met de punt naar achter te laten spelen begrijp ik totaal niet, die jongen heeft geen duelkracht en hoort achter de spits te spelen!!!
Ik had voor Manu gekozen met Kuijt in de spits en Toornstra naast El Ahmadi.
De eerste drie wedstrijden hebben we met geluk gewonnen in geen één westrijd waren we de dominerende ploeg en we creeërden vrij weinig.
Na de eerste drie wedstrijden kunnen we ondanks het resultaat wel al een aantal conclusies trekken
SinjiOno +12
rToornstra ik dacht dat het een vormdip was , maar het lijkt er steeds meer op dat hij het niveau Feyenoord niet aan kan vervelend als jer 3,5 miljoen voor betaald hebt.
Bakkie bakt er ook niets van geeft nooit een goede voorzet op de spits , die tegen Cambuur as lucky omdat hij via een tegenstander omhoog ging. Ook weet hij niet druk te zetten dan kijkt ie wanhopig om zich heen ook voor hem is de hoofdprijs betaald.
Karsdorp is te druistig wel een goede inzet vaak onbeholpen een rode kaart een pingel gisteren, dat kan niet ook zijn passing moet beter.
Vejonivic ik ben geschrokken van zijn passing tegen Willem 2 en Vitesse zomaar ballen inleveren is vrij armoedig ,dat doet ie niet 1 keer, maar tig keer per wedstrijd.
Vermeer wat heeft die ineeens veel fouten nerveus gisteren bijna een doelpunt omdat ie de bal te ver voor zich uitspeelt , die blunder tegen Cambuur voelt ie de adem van Hahn in zijn nek?
Nelom en Kazim genoeg gezegd.
SinjiOno +12
Is er hoop als we tegen PSV zo doorgaan krijg je een pak slaag , maar dat gaat niet gebeuren. Ik neem aan dat de technische staf ook al deze dingen heeft gezien.
Tegen PSV en voorlopig de komende wedstrijden zou ik kiezen voor de volgende elf.
Vermeer, van Beek, Bothegin(prima speler zie je al na 1 invalbeurt) Van der Heijden, Kongolo, El Ahmadi, Immers en Vejonivic (andere rol) , Elia, Kuijt en Bakkie.
Geen Kramer ook die moet het eerst maar laten zien hopelijk doet ie dat , dan kan Kuijt naar rechts en Bakkie naar de bank
In het tweede kloppen ook mensen aan de poort Gustafson en Schuurman met name k denk dat Gustafson de positie van Immers kan gaan invullen.
Blijft toch vervelend dat je straks Bakkie en Toornstra op de bank hebt zitten hier is voor 8m in geinvesteerd
Vak Q +1
Wat een onzin
SinjiOno +12
Nee het zijn topspelers mijn god wat een armoe.
wimpie707 +0
nee, klopt helemaal;, dat we bovenaan staan is jouw verdienste
SinjiOno +12
De scheidsrechters hebben ons niet in de steek gelaten het voetbal is droevig heel droevig onder Kutte was het veel beter in de eerste seizoenshelft.
Maar goed 1 zwaluw maakt gelijk iedereen blind straks is het schrikken na Eindhoven in deze opstelling. Zonder Botheggin, Elia en met Kazim in de spits.
Vermeer, Kazim, Bakkie, Kuijt op de vleugel het is niet om aan te zien.
Met alle geluk van de wereld hebben we negen punten.
FRROY1996 +0
WAT DOEN WE ZONDAG MIDDAG???? WAAR GAAN DE PUNTEN NAAR TOE!!!
Meent +6491
Gelukkig is het makkelijk op te vangen als hij PSV niet haalt.
Toch niet verkeerd zo'n brede selectie.
skin +14009
Ik zou geen risico nemen en Van Beek ff rechtsback opstellen. Ging prima tegen Vitesse. Verdedigend meer solide ook.
gabelerus12 +163
Een verdediging met botteghin, van beek, van der heijden en kongolo lijkt me een goed idee. Zeker uit tegen psv
Reinaldo16 +20952
Karsdorp voor immers
louisvanderploeg +13013
Nee, kan niet. Rick is geblesseerd. Jij pakt ook van alles aan om Lex uit de basis te kunnen zetten. Hij was zondag wederom belangrijk voor Feyenoord.
QS +223
Vind het maar niets die haatbaard Barazite op de foto
Tomasson +47
Ik vond de verdediging Van Beek-JAvdH-Botthegin-Kongolo sterk.
Davidus +188
100% mee eens!
fey13 +0
Denk dat je tegen psv beter van beek als rechtsback en botteghin centraal kunt zetten. Botteghin erg sterk in de lucht en moet tegen Luuk De Jong dus dan is dat echt nodig.
popi +1971
De jong komt niet aan de bak ;-)
GeenGezeik +421
Hij speelt zowiezo niet. Gio stelt Bottegin op met v Beek op rechts.
Betuwe +16802
Gewoon Kongolo vdHeijden Botteghin en Beek
Ramon_v_1991 +0
Vdh out kasdorp in. Vdh is focking traag.
Davidus +188
Maar krijgt wel wat minder rode kaarten en maakt wat minder domme overtredingen...
Ramon_v_1991 +0
Dat is ook wel weer zo :p
klick44 +18139
karsdorp gewoon op 10. een blinde ziet dat het geen verdediger is
Davidus +188
Ja die jongen heeft daar in de jeugd altijd gespeeld. En als Vilhena zo nodig weg moet, geef dan Karsdorp daar een kans en haal volgend jaar maar een echte rb, als van Beek daar niet goed genoeg is (wat ik wel vind trouwens, van Beek kan dat prima invullen).
klick44 +18139
Idd helemaal mee eens of in winterstop halen ( rb)
Vedetterut +249
Luuk de Jong is ook traag dus dat valt te behelpen aanstaande zo dag.
popi +1971
Goed nieuws !!
Sas010FR +1
Zal wel vervelend zijn als hij niet speelt
Truusxx +702
Mwoah, ik vind een bankende Botteghin ook geen gezicht.
Sas010FR +1
bankende vd Heijden wel goed???
Truusxx +702
Nee ook niet. Eigenlijk hebben we te veel hele goede centrale verdedigers.
Maar ik zou Van Beek op rechts nog niet afschrijven.
Sas010FR +1
Nee van Beek deed het idd goed maar Liever Karsdorp
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties