Feyenoord is er niet in geslaagd om het aflopende contract van middenvelder Tonny Vilhena te verlengen. De (jeugd)international vertrekt deze zomer transfervrij uit De Kuip. De clubleiding van de Rotterdammers deden deze week nog een ultieme poging om Vilhena voor de club te behouden.
Tevergeefs, zo licht technisch directeur Martin van Geel toe op de clubwebsite van Feyenoord: ''Tonny is een talent dat we graag bij de selectie hadden gehouden en ook een speler van wie trainer Giovanni van Bronckhorst het gevoel heeft dat hij hem bij Feyenoord nog echt flinke stappen in zijn ontwikkeling had kunnen laten maken.''
''Dat, plus het feit dat Tonny hier de hele jeugdopleiding heeft doorlopen, maakte dat we deze week na een gesprek met een finaal aanbod aan hem zijn gekomen. Het was een voorstel waarin we echt de grenzen van Feyenoords mogelijkheden hebben opgezocht. De wensen van Vilhena en zijn adviseurs liggen echter op een niveau dat wellicht realistisch is in sommige buitenlandse competities maar niet voor een club als Feyenoord. We wensen Tonny alle succes in de toekomst, waar die voor hem ook ligt.''
Plaats reactie
kiperiets +4
Bravo Martin, goed en m.i. al veel te coulant gehandeld naar dit arrogante mannetje en zijn geld-geile vader.
Opgeflikkerd met die clan, Feyenoord onwaardige types.
opa57 +7
Kan Van Geel niet ook de Mount Everest gaan beklimmen.
NicoJansen +3250
Van geel is een incompetente paardelul
bloed_zweet_tranen +1975
Ja het zal eens een keer aan jou liggen joh. Tering zeg. Ik kan Vilhena ook moeilijk ongelijk geven dat hij het ergens anders gaat proberen.
wouter-wv +403
Van Geel rot lekker op
Feyenoordridderkerk +1187
Waarom zegt hij niet duidelijk wat die wensen zijn dan? Nu haalt hij hem wederom omlaag als mannetje dat als de grootste topspeler allerlei eisen heeft, maar zeg dan wat het is aub, dat zou wel zo eerlijk zijn.
Hoogvlieter +2
Noem eens bedragen dan.
Dit is veel praten maar geen moer zeggen
Arjanito +3
Het feit dat Van Geel wel dikke vette salarissen aan middelmaat als Immers en Kazim geeft en aan talentvolle spelers als Vilhena en Kongolo (spelers met restwaarde) niet zegt genoeg denk ik..
Onze TD is bezig om onze club heel snel weer richting de afgrond te brengen.
Goofy1973 +3078
dat roep ik al 2 jaar....we staan aan de vooravond van een nieuwe financiele en sportieve crisis door toedoen van van geel en Gio. Voordeel zal zijn dat de jeugd over een jaar of 2 weer (noodgedwongen) kansen gaat krijgen.
ElPanzeFr +21342
Waarom bekruipt mij het gevoel dat Van Geel de stekker eruit heeft getrokken, terwijl Gio de onderhandelingen deed..
PerrydeS +335
Tsjonge jonge wat een niveau reacties zie ik hier onder voorbij komen zeg...
Jamcarter 04:36
Rot toch op man fuckig mafkees, je wil gewoo niet dat hij blijft omdat jouw aankopen dan niet aan spelen toekomen. Fucking imbeciel. Je bent ons club kapot aan het maken met je hoofd. Schijthekel aan jou Martin Van Geel
Martin heeft hier gewoon weg goed gehandeld.
Papa Vilhena wilt de financiele jackpot binnen halen voor zijn zoon.
Iets wat je kan doen als je een carriere hebt als Dirk maar niet als je 1 leuk seizoen weg hebt.
En dan gelijk minimaal 1 miljoen wilt verdienen ik had de stekker daar ook uitgetrokken.
Vilhena een leuke nuttige voetballer maar is en blijft een bode die continue de bal komt brengen i.p.v. verdelen zoals Jordy.
frakp +722
Helemaal eens!!
Feyenoord_Jurre +1
Ik snap de kritiek op Vilhena niet. Zijn vader is gewoon een goede onderhandelaar. Iedereen weet dat er in de voetbalwereld belachelijk veel geld omgaat.
Stel, hij zou bij Feyenoord pakweg 1 miljoen per jaar verdienen. Dat is een prachtig salaris, maar als je bij een andere club 2 miljoen kan verdienen, zou iedereen dat doen. Zeker voor een familie Vilhena, die het geld nodig heeft om met de hele familie rond te komen.
FRTCBB +0
Prima, maar hou dan je muil over echte Feyenoorder en die bullshit. Zeg gewoon dat je toevallig dat shirtje aan hebt. En ga niet doen alsof het je om meer dan om geld te doen is.
Giotazz +1057
Het ligt aan de spelers zijn een excuus generatie. Na een seizoen goed spelen denken ze dat ze Messi zijn of nog beter. Hou ze eens een spiegel voor welke kansen ze hebben gekregen om bij Feyenoord te spelen. Is een droom voor iedereen. Nee geld is belangrijker en dan pas komt de club. Ze denken allemaal op korte termijn en niet op langer termijn jongens als Wijnstekers , troost , Hiele, dat waren club jongens die vindt je niet meer. Teken een contract voor 5 jaar en ga dan eens kijken buiten de deur. Ze worden nu gek gemaakt Door de zaakwaarnemers die helemaal geen stappenplan hebben met de spelers alleen maar geld willen verdienen en daar zit de crux
OkkerseHansweert +1700
Het is de generatie" ik wil eerst een dikke auto en er daarna voor werken"
Imo werkt het andersom, promotie binnen een bedrijf verdien je door je van je beste kant te laten zien en altijd de grens opzoeken, altijd die stap meer willen zetten dan je collega's.
Dan komt de waardering vanzelf...
Jamcarter +3
Rot toch op man fuckig mafkees, je wil gewoo niet dat hij blijft omdat jouw aankopen dan niet aan spelen toekomen. Fucking imbeciel. Je bent ons club kapot aan het maken met je hoofd. Schijthekel aan jou Martin Van Geel. Je bent een amateur. Je hebt een ding goed gedaan en dat is geld dat er niet was niet uitgegeven.
De jeugdopleiding heeft met zijn parels ervoor gezorgd dat we uit de schulden zijn gekomen, je hebt spelers die 3e zijn geworden op een Wk kunnen verkopen.
Je hebt ongeveer 20 spelers aangetrokken, en alleen Pelle pakte goed uit.
Je bent een eersteklas mongool. Je weet dat als Vilhena blijft jou aankopen op de tribune belanden waarschijnlijk en dat wil je zien te voorkomen. Kan niet wachten tot je weg bent.
T-feye +0
Je hebt helemaal gelijk!!!
Het behouden van vilhena is namelijk goedkoper ook met een top salaris. Dan het weer moeten kopen van een vervanger van zijn niveau. Die mogelijk niet kan slagen. Volgens z'n marktwaarde zal.daarnaast zeker stijgen als.hij niet geblesseerd raakt. Dus hij betaald z'n eigen salaris op de lange termijn terug!!!
Bedrijfseconomisch gezien is dit ideaal. Een Cocu en de boer zouden maar al te graag vilhena in willen lijven!!!
Van Geel is niet objectief en maakt verkeerde keuzes
Jamcarter +3
Van Geel moet heel maar ook heel snel ontslagen worden.
Misschien dat de Rvc vandaag dat al doet..
roenies +0
Gewoon bij dat ie nee zei
cb74 +0
Martin van Geel, de ene flut aankoop na de andere, een succesrate van ongeveer 20% en nog komt hij er mee weg....vroegâh hadden we spitsen zoals Henk Vos en Charisteas, daar hing het bestaansrecht vanaf, nu kotsen we spelers als Immers, Vhilena en Achabar uit zonder dat ze een bal hebben kunnen raken of in mijn ogen zwaar ondergewaardeerd zijn...waar zit de fout nu dan?
FR4Ever +2
Tja, als je het maximale biedt en er nog niet uitkomt weer ik niet wat MvG fout heeft gedaan.
cb74 +0
weet jij wat hij heeft geboden dan?
z'n wijf zeker....dan zou ik ook hard weglopen
FR4Ever +2
"Het was een voorstel waarin we echt de grenzen van Feyenoords mogelijkheden hebben opgezocht."
cb74 +0
https://levenmetfeyenoord.wordpress.com/2013/12/31/hoe-goed-doet-martin-van-geel-het-bij-feyenoord-een-analyse/
deleted106 +19
Ik word moe van die grindtegel.
Sergiofr12 +83
Vuile leugenaar! Wanneer donder je op, pokdalige idioot
Boskamppp +0
Die leugenaar is al opgendonderd vilhena
PeturP +1
Hij betaalde voor Kazim 1,25 mio per seizoen, en nu mooi weer spelen naar buiten om zijn eigen straatje schoon te vegen. Met deze TD komen we geen steek verder. Buiten het feit of Vilhena wel of niet zou moeten blijven, je brengt het einde van onderhandelingen nooit op deze manier naar buiten!
cb74 +0
Juist, hij moet het alleen nog zélf gaan inzien
FokkeMol +474
Ha! Ben blij dat Feyenoord deze beslissing heeft genomen. Opflikkeren met Vilhena. Tonnie is een beperkte voetballer, middelmaat die opvalt tussen de rest van de middelmaat. Had ie een Feyenoordhart dan had ie eerder bijgetekend en er voor gezorgd dat er nog wat knaken bij zouden komen voor Feyenoord. Deze narcist met een verkeerd zelfbeeld denkt alleen aan zichzelf en zijn familie die ook op geld belust is.
Iedereen kan gaan klagen over van Geel en consorten maar ze hebben Feyenoord wel uit de schulden geholpen. Mensen die goed zijn voor de club worden voortdurend verketterd en middelmatige voetballers met gebaartjes worden gezien als helden. Pa gaat zich er mee bmeoien want die wil natuurlijk ook zijn deel.
Een clubman tekent bij, een geldwolf gaat moeilijk lopen doen, zielig lopen doen en maakt de pleiterik. Tonnie heeft geluk dat ie zich een tijdje in de etalage heeft mogen spelen.
Liever kwijt dan rijk.
sven2111 +10
Oftewel een clubman is een zielige volger en een geldwolf is iemand die niet per definitie meegaat met zn favoriete club?
FokkeMol +474
Even beter lezen Sven!
sven2111 +10
"Een clubman tekent bij, een geldwolf gaat moeilijk lopen doen, zielig lopen doen en maakt de pleiterik. Tonnie heeft geluk dat ie zich een tijdje in de etalage heeft mogen spelen."
Misschien even beter je boodschap verpakken.
cb74 +0
Wat een gelul man, Kuyt koos ook voor FC Erdogan toen hij naar Feyenoord kon paar jaar terug. En dat deed hij niet voor de kebab of Turkse cultuur...
Toldo +280
Hele andere situatie. Kuyt zat al aan her einde van zijn carrière en kon nog n keer een grote klapper maken. Ik denk niet dat meneer Vilhena ooit nog terug komt naar de kuip.
Jigsaw +10046
Deels met je eens wat Vilhena betreft...
Maar van Geel heeft ons uit de schulden geholpen? Zelfs mn dochter van 2 die had die spelers kunnen verkopen, die aan het WK meededen...
Van Fail is alleen goed, in spelers aantrekken, als ie geen geld ter beschikking heeft... Zodra ie geld kan uitgeven, geeft ie t uit aan middelmaat... Misschien is ie daarom wel weg gestuurd bij die jeauden...
marshafr +0
en jullie moeten eens wat eerlijker met jullie spelers omgaan en de "klanten" niet voorliegen
marshafr +0
nee v geel jij bent gewoon een zakkenvuller net als de rest
en hoe jullie met de jeugd omgaan etc etc
geef die jongen geen ongelijk
als ik zon kut baas had ging ik ook weg
FR-JJN +12867
1,5 miljoen per jaar voor kazim is wél realistisch he zaadbal
klerk97 +7
Ik eis een afscheid
Reinbo +17591
Wanbeleid. Wacht gewoon effe, dan komt hij er heus we op terug
WP87 +0
Ben nu wel eens benieuwd naar bedragen en wensen. Lekker makkelijk continu zeggen te duur en onrealistisch als we voor de rest niets horen
MarkFeyenoord1 +2063
Ik denk, ik herhaal, ik denk dat hij ongeveer 800.000 aangeboden heeft gekregen. Volgens mij verdienen alleen El Ahmadi en Elia meer, die zitten volgens mij tegen de miljoen aan. Blijkbaar vergelijkt Vilhena zichzelf met hen.
Frans538 +649
Sterker nog, het was 8 ton
WP87 +0
800.000, voor ons geen slecht bedrag. Maar weet je zeker dst enkel elia en el ahmadi dit verdienen, want denk niet dat Vejinovic ook zoekt verdient?
Maar begrijp niet hoezo zij wel dot bedrag zouden verdienen, jij wel? Dus kan best begrijpen dat als hij wil bijtekenen minstens hetzelfde te eisen.
tommj28 +577
Je bent zelf van onrealistisch niveau, narcist. Ga lekker weg joh
Senior +2743
Ik geloof die man niet...
opa57 +7
Waarom geloof ik die Brabantse rat niet?? Die grafbak vindt zichzelf zolang hij bij de club voor € 600.000 p.j. de boel versjteert al geweldig,wat fout enige vorm van zelfkritiek heeft hij niet. Met deze incapabele joker aan het roer zal Feijenoord altijd blijven steken in een moeras van middelmaat terwijl talentvolle jeugd zijn heil elders zoekt. Ik hoop van ganser harte dat de VvF zijn poot stijf houdt en de club zodoende verlost van dit pokdalige ongedierte!!
diezaterlekkerinzeg +0
De waarheid opa, dank.
Riccardo_FR +16
Miazek, Woudenberg, Verdonk, Nieuwkoop, Schuurman, Vente en Robertha Allemaal minimaal 3 wedstrijden laten spelen en het liefst meer wat bij sommige sowieso wel gaat gebeuren.
Kuyt en Robertha zou ik bijvoorbeeld al een beetje laten rouleren want in Robertha zie ik het meeste potentieele transferwaarde en Vente moet je volgend jaar al vaak bij de selectie halen en als het kan laten debuten in de knvb beker tegen een amateurclub of jupiler leage club.
Riccardo_FR +16
Ik denk dat hij naar psv gaat. Die bieden hem waarschijnlijk een tekenpremie van 1,5 miljoen en wen bruto salaris van 1 miljoen word die na 2 a 3 jaar dan voor tussen de 6 en 12 miljoen verkocht dan krijgen we weer een bos bloemen uit Eindhoven.
diezaterlekkerinzeg +0
Pcies wat die j0den in het maasgebouw willen, vooruitgang belemmeren.
Euro010 +2225
PSV gaat echt geen 1 miljoen salaris bieden aan tonny.
Riccardo_FR +16
Waarom niet?
Euro010 +2225
Waarom wel? Ze hebben goede voetballers en willen ginkeltje halen. Ze hebben al Hendrix en Propper.
Riccardo_FR +16
Ja en E gaan in de Champions Leage? VIlhena heeft weer andere kwaliteiten dan hun. Ook kan die op Guardado's plek als hij niet fit is.
PerrydeS +335
Hamer of Wehrman kom er maar in.
diezaterlekkerinzeg +0
Wordt weer tijd voor een salaris verhoging
WillemvanHanegem21 +1
gaat iemand mvg nog ontslaan pfffffff
diezaterlekkerinzeg +0
Zet er s een echte TD neer met een Feyenoord hart!
JeroenHulsbos +0
Zonder Feyenoord hart kan t ook... Zolang die goed presteert vind ik alles prima
TactvolleTacticus +3792
MvG vindt dat Tonny teveel eist. Dezelfde MvG die vond dat hij een hoger salaris kon afdwingen bij Feyenoord ,omdat hij naar een club als Vitesse kon gaan. Heerlijk hypocriet.
klick44 +18107
lekker alle bankspelers 0,8-1 miljoen geven per jaar en basis spelers niet. pffffffffffffffffff van geel out
JFK +4841
Prima gedaan Martin en Gio. Niet gelukt, jammer maar ligt niet aan jullie. Vers bloed inpassen en verder gaan.
smeerkees +17
Idd. Een max stellen bij de onderhandelingen en daar niet overheen. Genoeg anderen die graag zijn plaats willen invullen.
k1ko +124
Zoals ik al eerder heb gezegd, mogen van Geel en Vilhena allebei vertrekken van mij. Het gaat alleen maar om eigen belang bij beide heren. Wegwezen dus!
Jossa +4456
Het wordt hoog tijd dat Vilhena (transfervrij) vertrekt. Dit soort gastjes blazen te hoog van de toren en dat kunnen wij missen als kiespijn. Blijf echte Feyenoorder en loop in het gereel of 'rot' op!
fr_alphen_ad_rijn +890
Tony bedankt voor je inzet.
Jij mag Feyenoord nu ook bedanken voor het niveau wat je nu bereikt hebt.
Kennelijk vraag je teveel geld.
Terecht dat Feyenoord dat niet biedt want als je het geld niet hebt kan je het ook niet uitgeven,
Feyenoord heeft geleerd van het verleden.
Wil je meer geld dan moet je gaan,
diezaterlekkerinzeg +0
Schreeuwen als er ergens weer een miljoentje verdient wordt.
Maar ondertussen miljoenen over de balk gooien, neem ziyech die je voor 3,5 miljoen had kunnen kopen, nee meneer moest Bilal Tapia Vejinovic hebben.
diezaterlekkerinzeg +0
En altijd dat veel te laat contracten verlengen word je ook zo moe van.
Fr_88 +15831
Van Geel moet maar eens met nummers komen. Vilhena gaf aan dat hij net zoveel wilde verdienen als andere selectieleden. Waarom twee salarissen uitgeven aan Vejinovic en Tapia, als je daar eigen jeugd neer kan zetten en die kan waarderen met hun vooruitgang.
ballenjongen +7
Perfecte reactie van Martin. AC en Inter Milaan vonden zijn eisen al te hoog. Komt nu terug naar Rotterdam en denkt daar de grote meneer te zijn. Wegwezen. Ga maar lekker ergens in Engeland de bank warm houden.
jeffrey1 +4925
Hahah wat een zakelijk kut reactie.
Euro010 +2225
Geloof je dat nou zelf?
Geloof jij wat er in de media staat?
BradaF1 +271
Hier vind ik is er maar een schuldig, en dat is die van geel die had allang moeten oprotten. Kapitaal vernietiging vind ik, ze hadden gewoon wat meer salaris moeten betalen en je had een winnend win situatie. Hij had ons miljoenen kunnen opleveren.
Ik vind dit zo amateuristisch nu kan je geld gaan betalen voor een speler waar je maar van moet afwachten of hij het niveau heeft.
Of Vejnovic ja uh huh nou ik hoop dat het volgend jaar toch beter wordt het is en blijft me club.
mlam1994 +21
Rot toch mvg
FR7 +256
Het ligt vast niet aan jou, Martin. Niks ligt aan jou. Topbeleid
oud_hagenees +3
Zal ie wel naar PSV gaan. Ook dicht bij huis. Lekker dan
Campodefiori +33753
Tony is arrogant klere ventje
frvakdd +0
vGeel EXIT.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties