De kans is groot dat Feyenoord in de winterstop afscheid gaat nemen van Renato Tapia. De middenvelder van de Rotterdammers zit volgens het Algemeen Dagblad op een dood spoor in De Kuip. Tapia speelde dit seizoen slechts vier minuten in de competitie.
''Het lijkt helemaal niets meer te worden,'' concludeert Feyenoord-watcher Mikos Gouka. ''In zijn eerste halve seizoen in 2016 speelde hij zelden, maar dat kon worden uitgelegd als een periode om te wennen. In seizoen 2 leek zijn kans opeens wel daar. Dick Advocaat schoot het kwakkelende Feyenoord te hulp en Tapia kreeg een basisplaats tegen Roda JC.''
''Het was meteen zijn laatste dat seizoen. Te weinig tempo, te veel balverlies maar vooral te veel achteruit in plaats van vooruit, was de conclusie in de trainerskamer van Feyenoord. Hij speelde in 28 duels voor Feyenoord, dat sinds zijn komst in totaal 93 competitiewedstrijden afwerkte. De winterstop is misschien wel een mooi moment voor beide partijen om uit elkaar te gaan.''
[poll=377]
Plaats reactie
Firefighter +0
Die jongen verdient het om elke week te voetballen
JDJ +17879
Precies laat Gio lekker gaan. Als we een type Tapia (techniek, werklust en international) zouden kopen staat iedereen te juichen. En deze jongen laten we gaan omdat hij af en toe wat risico in zijn spel legt. Maar juist voor deze speler komen mensen naar de stadion. fuckerdefuckerdefuck!
CarrollShelvey +3
TAPIA MOET BLIJVEN, GIO ERUIT NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
FeyenoordSunderlandLoyal +512
Als hij echt goed genoeg zou zijn geweest om zich bij Feyenoord in het 1ste te spelen had hij er toch wel gestaan?
En iedereen zegt dan dat hij wel altijd met Peru meespeelt (dus dan zal je er wel wat van kunnen)
Maar het feit blijft dat hij telkens als hij speelde bij ons het nou niet echt een verbetering was...
Dus gegokt en verloren, hopelijk kunnen ze nog wat aan hem verdienen!
Jeli +1387
"Als hij echt goed genoeg zou zijn geweest om zich bij Feyenoord in het 1ste te spelen had hij er toch wel gestaan?"
Helaas, dat geldt niet bij Gio. die is daar niet zo bekend mee en stelt alleen spelers op waar hij wat mee heeft en die hij goed kent. En als hij al speelt, staat hij op een vreemde plek opgesteld. Centrale verdediger of zo, zodat Gio een extra reden heeft om hem daarna volledig te negeren.
Jammer hoor, een fantastische speler. Zou het goed doen bij Feyenoord als we een goede trainer zouden hebben. Een trainer sie spelers op waarde schat en daadwerkelijk beter maakt...
Last_but_not_Least +5
Ik hoopte even dat de kop van dit item over Gio ging. Helaas .....
sman +1276
spelers houden trainer , Vihena en slappe staf weg en en nieuwe trainer met 1 echte assistent ipv 2 marionetten
Vinesh070 +205
Ik hoop dat hij het elders zo goed gaat doen dat elke club hem wilt hebben en bereid zijn om meer dan 20 miljoen te betalen voor hem. Maar zelfs dan zal Feyenoord niet wakker worden vermoed ik.....
RobbinFR +830
Blijf het zonde vinden... Deze gaat het elders heel goed doen.
Feyenoord_West +0
Velen roepen dat ie geen eerlijke kans kreeg op zn eigen positie.
Bij fc twente werd ie ook niet goed genoeg gevonden om op het middenveld te spelen.
Ja ja ja door blessures moest ie n linie zakken maar als hij zooo bepalend was op het middenveld dan hadden ze hem nooit in de verdedeging opgesteld...zo is het gwn.
Qua techniek ..best een leuk spelertje voor de eredivisie...maar concentratie laat hem af en toe in de steek ofzo ?...onder andere.
tikkietrug +0
Bij peru schijnbaar niet!!
kevinrotterdam +0
Het is toch belachelijk dat een van beek contract verlenging krijg die heel vaak cruciale fouten maakt, en een tapia eigenlijk gewoon de deur wordt gewezen niet te geloven
FR-negenenzestig +3136
Wanbeleid!
RvP1908 +3
Deze jongen gaat het gewoon heel degelijk doen bij een middenmoot in De Bundesliga, La Liga of de Serie A.
FRgio078 +0
Hij is niet minder dan wat er nu op 't veld staat
Suri +8933
Geen eerlijke kans gehad op zijn eigen positie, nooit
badeend +7728
Juist, dus hoe kan je hem dan afschrijven? Maar wij hebben liever een huurling en geven hem alle tijd om te wennen /in vorm te komen
FR_076 +0
Zoveelste miskoop.
piriimann +1575
Tapia moet afscheid van feyenoord nemen en niet andersom
RutgerDK010 +762
zonde zonde zonde
JBH +1677
Alleen al om deze heerlijke tweebenige moet hij blijven
https://twitter.com/twitter/statuses/1037268372562567168
edward09 +5
Zijn aankoop heb ik ook nooit begrepen.
beppie172 +65576
Ik dacht eerst dat het over Gio ging, en was het daar op basis van de kop volledig mee eens.
heejoh +0
Volledig kapot gemaakt door onze FAN-TAS-TISCHE staf. Positieve gast die altijd basis is bij Peru, maar NOOOOOOOIT op zijn eigen plekkie is gezet.
Juicher +62021
Peru is wel hoogstaand niveau.
beppie172 +65576
Wat een bullshit verhaal.
Volgens mij was Advocaat er in het eerste seizoen van Gio, toen Tapia ook in de winter kwam. Gelul dus dat in het 2e seizoen (kampioensjaar) Advocaat te hulp schoot.
Er wordt niks gezegd over het feit dat ie nooit een kans heeft gekregen op zijn eigen favoriete positie waar ie ook international is, en dat ie het grootste deel van de wedstrijden als noodoplossing in de verdediging heeft gespeeld.
En als die redenen te weinig tempo, teveel balverlies en teveel achteruit goed zijn voor een vertrek, waarom wordt van Beek dan verlengd?
JBH +1677
In plaats van Tapia moeten Van Geel, Jan de Jong en Gio optyfen. Ben echt helemaal klaar met hoe de club gerund wordt.
Jjohnny +1
Mooi moment mvg rot op neem je teringzooi mee
VakBspringtniet +23
Wat een hopeloze verdeeldheid weer. We zijn net echte voetbalclub. Fc, trainer, bestuur allemaal verdeeldheid. Lijkt wel politiek.
GeorgeKush +0
Feyenoord moet afscheid nemen van v geel met ze tyfusaankopen
dreetje13 +4
Alles zit vast bij feijenoord.Dat gevoel heb ik al een tijdje.Visuele circel naar beneden lijkt het wel.
Skeptic +13540
Vicieuze ja
wjeel +1618
En cirKel niet te vergeten
dreetje13 +4
En Feyenoord met hoofdletter
KeithMoon +5217
Weer kapitaal vernietiging???
TactvolleTacticus +3792
"vooral te veel achteruit in plaats van vooruit" - LULKOEK
JBH +1677
Totale nonsens inderdaad
RVVC +0
Tapia weg?
RVP stopt
Clasie is slechts gehuurd
Wie weet waar Vilhena en Jörgensen volgend jaar spelen?
Veel succes volgend jaar.
Trouwens, "Te weinig tempo, te veel balverlies maar vooral te veel achteruit in plaats van vooruit" geld voor heel veel spelers in deze selctie.
siebenhier777 +0
Wou net zeggen.. kan je bijna iedereen in de winterstop weg laten gaan
Wdb +0
Dan zijn wehet nieuwe Twente
deleted106 +19
Ik dacht dat dit over Gio ging in 1e instantie, wat een domper.
guc75 +10982
Hahahaha, ik schreef hetzelfde een uurtje terug...
deleted106 +19
Puur wanbeleid. Onze PostNL medewerker is minstens zo slecht. Gio waardeloze trainer die altijd maar vasthoud aan dezelfde spelers tot in de treurnis aan toe. Zet tapia eens op de juiste positie.
theodejong +0
Gewoon van bijna de hele selectie leuke kerst kadootjes maken en in een kringloopwinkel bij de kerststallen zetten. We zien wel wat een gek ervoor geeft. Na winterstop onderaan beginnen,degraderen en opnieuw beginnen, anders blijft het een "Gebed zonder end". Ben ik negatief??
FR-GLENN-1908 +378
Oneens, krachten voor op de bank zijn gek genoeg ook zeer belangrijk
Santino +4
Clasie is wel paar klasses beter dus dat is logisch, maar misschien hem centraal proberen ipv Arie ofzo
Davidus +188
Oneens! Gio moet weg in de winterstop!!!
SEYVEN +14006
Zouden van Geel of van Bronckhorst ooit een wedstrijd van Tapia hebben bekeken?
SEYVEN +14006
Eeuwig zonde. Sleutelwoord in deze kwestie is in mijn ogen vertrouwen. Acht Tapia in potentie een betere speler dan Clasie.
hasil +8
Wonderlijke supporters heeft deze club toch. Altijd zijn de spelers die niet spelen en/of weer vertrokken zijn zo'n beetje het allerbeste wat op de velden rond loopt. Voorbeelden zijn Amrabat, Ayoub en Tapia. En altijd en eeuwig hebben zulke spelers geen kansen gehad of is het de schuld van de trainer. Wat Tapia betreft is het gewoon zo dat hij in de wedstrijden die hij wel speelde op viel door zijn traagheid, lakse en kinderlijke manier van spelen waardoor hij vaak de bal verspeelde en veel kansen weg gaf. De houding in het veld heeft hij ook buiten het veld. Hij heeft een chronisch gebrek aan ambitie. Een pas 23-jarige die al 3 jaar genoegen neemt met een reserve rol en geen enkel vooruitzicht meer heeft bij de club, heeft een chronisch gebrek aan ambitie. Daar moet je snel afscheid van nemen. Pak je verlies en zet dan maar een jeugdspeler op de bank met ambitie want niks is ergens dan een relatief dure speler op de bank die de doorstroming in de weg zit.
hasil +8
Lariekoek? Daarom zit hij al 3 jaar op de bank. Omdat hij zo goed is. En....hoe langer op de bank des te beter hij hier wordt.
deleted106 +19
Zelden zoveel onzin gezien in 1 stuk text. Chapeau.
Wasknijper +36
Zal tijd worden zeg.
KcSoul +0
Nieuwe poll: tapia moet een paar wedstrijden de kans krijgen op t middenveld
Davidus +188
Helemaal mee eens!!
rijnvogels1 +1602
Stuur die trainer weg
remonda +513
ze bedoelen van beek man
vaste waarde bij peru man man
hakuna +2065
Ik denk dat hij op zijn positie een van de betere spelers is uit de selectie
MarcoG +11304
Wel grappig dat laag tempo en achteruit spelen hem opbreekt. Zo speelt de rest al 4 jaar lang.
brian85 +4597
Moeten ze em ook niet gebruiken als verdediger maar gewoon als middenvelder.
voetbal1425 +0
Jammer, 1 van de betere voetballers alleen de directie ziet liever een risicoloze speler zonder creativiteit. Kenmerkend ook voor de 12e man (het publiek) die kunnen een goede voetballer ook niet waarderen/herkennen.
renstoornstra010 +0
Feyenoord moet geen afscheid van hem nemen, maar tapia moet afscheid nemen van Feyenoord
FR_Steven +282
Geef hem nou gewoon een kans ipv Vilhena
Raftel +6737
Mooi moment om uit elkaar te gaan met Van Bronckhorst.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties