Trainer Dick Advocaat stond in aanloop naar de wedstrijd tegen FC Emmen voor een aantal keuzes. Zo koos hij onder meer voor Nick Marsman onder de lat en João Teixeira op het middenveld. In gesprek met ESPN lichtte hij zijn opstelling toe.
Justin Bijlow is weer volledig fit, maar één wedstrijd voor de interlandbreak leek het hem geen goed moment om van keeper te wisselen. "De doorslag gaf mede dat Bijlow maandag naar Jong Oranje gaat en hopelijk drie wedstrijden gaat keepen. Hij is nu blessurevrij en ook op de training deed hij het goed. Over veertien dagen bekijken we het opnieuw."
De keuze voor João Teixeira was door blessures van Leroy Fer en Mark Diemers een makkelijke. "Teixeira is een tijd geblesseerd geweest. We hebben nu niet zoveel middenvelders, dus voor mij was het een logische keuze."
Tyrell Malacia is de linksback, zoals hij de afgelopen maanden altijd stond. Intussen moet Haps geduldig zijn kans op zijn eigen positie afwachten. "Voor die jongen is het moeilijk. Hij wil een transfer maken. Het is een fantastische linksback." Volgens Advocaat doen beide backs 'heel weinig' voor elkaar onder. "Het probleem voor Haps is dat het niet eerlijk is tegenover Malacia om hem er nu uit te halen. De komende wedstrijden zullen we kijken wat mogelijk is."
Plaats reactie
chrissy +1013
Haps heeft een veel betere voorzet, en ook zijn schoten zijn beter, verdedigend doet Malacia het niet verkeerd, maar dat was bij een fitte Haps ook zo, dus om voorwaarts wat meer te bereiken zou je meer aan Haps hebben.
FR08pjotr +20475
Je stelt je keeper dus niet op om hem fit te houden voor de komende interlands? Hahahahaha dit is toch net Jiskefet of niet? Dit kan alleen bij Feyenoord...
jack98 +47538
Moeilijke keuzes voor Advocaatm maar zijn uitleg snap ik wel.
fr_antwerp +2021
Haps moet spelen omdat hij deze zomer een mooi bedrag moet opleveren. Dick moet ook aan de toekomst van Feyenoorder denken!
Malacia volgend seizoen vaste back, snapt die jongen ook wel.
Suri +9293
Malacia echt drama, hoe slecht was die weer eens. Rijp voor wissel en Haps gewoon weer opstellen. Klaar met de fouten van malacia
Ratfield +3566
het interviewt niet lekker he ... met die Salomon in je nek ....
medtown +5961
Kalou in de kuip?
Ratfield +3566
was dat maar waar ...
liamkelly010 +0
Tuurlijk als ze niet spelen willen ze in eens weg wat een slap gelul
kevinmulFR010 +18073
had v d looi mogen vol schelden
Spiderpig +176996
Wat een kul antwoord
GustavoJHK +4
Haps lekker wegdoen
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties