Burgemeester Aboutaleb waarschuwt de supporters van Feyenoord in aanloop naar De Klassieker. Wanneer er zondag ongeregeldheden plaatsvinden tijdens het duel tussen de nummer twee en vijf van de Eredivisie, dan volgen er waarschijnlijk sancties.
''Het is dan waarschijnlijk niet meer aan mij, maar als het weer misgaat, zal mijn opvolger zich moeten beraden op hoe nu verder,'' vertelt Aboutaleb in het Algemeen Dagblad. ''Het kan toch niet waar zijn dat een bus zoveel emoties oproept? Het is denkbaar dat de driehoek in de toekomst een rekensom zal maken van wat dit ons allemaal kost.''
Aboutaleb hoopt dat nu wel alles soepel verloopt tijdens de aankomst van de spelersbus van Ajax. ''Ik maak me zorgen over die wedstrijd. Al sinds jaar en dag hebben we er geen uitsupporters bij, maar het wil maar niet lukken om Feyenoord-Ajax rustig te krijgen. De laatste keren vooral rond de aankomst van de spelersbus van Ajax.''
''We hebben de laatste keer een paar honderd agenten moeten mobiliseren om de komst van die bus mogelijk te maken,'' vervolgt Aboutaleb. ''Nou ben ik niet vies van een paar agenten, maar dit is te belachelijk voor woorden. Ik doe een dringend beroep op supporters om zich te gedragen. We hebben die capaciteit voor allerlei andere dingen nodig. Ik kan geen agenten uit de hemel toveren.''
Aboutaleb doet een beroep op de supporters van Feyenoord. ''Ik hoop echt van harte dat deze wedstrijd enkel en alleen door de spelers en op het veld wordt beslecht. Hoe mooi zou het zijn als we gewoon weer met thuis- en uitpubliek alle wedstrijden kunnen spelen, en niet dat er nog verdergaande maatregelen nodig zijn? Een lege Kuip zou helemaal treurig zijn. De twaalfde man hoort bij het voetbal. Oók bij Feyenoord - Ajax.''
Topreactie
CW010 +1811
Het ergste is nog toen Marokkanen tijdens het WK meerdere dagen heel de stad afbraken en met stenen en zwaar vuurwerk naar de politie gooide, dat Aboutaleb zei: “het was maar een klein deel dat zich misdroeg, het overgrote deel van de Marokkaanse supporters hebben zich keurig gedragen”
Alsof bij Feyenoord alle 50.000 mensen zich misdragen…
Plaats reactie
louisvanderploeg +12989
Wat hebben wij toch een stel zielige supporters, ( als het al supporters zijn).
Het zijn juist deze kloothommels die het bereikt hebben. Als deze kloothommels nou eens normaal doen, en accepteren dat Ajax ook een voetbalclub is, waar wij toevallig 2 keer tegen moeten voetballen, en dan gewoon hun bus heel laten, zou er niks aan de hand zijn. Maar die ongelooflijke haat is niet normaal.
Buddystutta +3236
Abbou haat de Feyenoord supporters omdat hij wilde dat het nieuwe stadion er kwam, daarna is het straffen begonnen.
Nu ook als we de beker winnen dan is er feest op de Binnenrotte terwijl dat iedereen die daar zat en een stem mocht uitbrengen voor de Coolsingel ging....
Hij zei gewoon, gaat niet gebeuren en ging tegen iedereen in.
Blij dat die oprot
Legionist +1790
Niks te doen toch, laat die bus gaan, wat zit er nou in?
eppo +71784
Met het vertrek van Abu komt misschien, heeeeeel misschien wel de dance parade er voor terug.
RemcoFR +26799
Aboutaleb moet lekker nu hij nog burgermeester is zijn tijd aan dingen die belangrijker zijn.
NicFR08 +5876
1 oktober gaat ik echt tuutterend over de Coolsingel om het vertrek van deze Berber aap te vieren. Wat heeft hij onze ooit zo mooie stad naar de tyfus geholpen. En zal er niks van opkijken als dit zijn laatste staaltje zou zijn
Wisselspeler +7791
Het is al jaren rustig rondom de Kuip. Ik verbaas me altijd weer waarom er zoveel ME staat niks te doen. Je ziet gezinnen komen, veel vrouwen/ meiden en het is gemoedelijk. Wel anders dan de jaren tachtig en Negentig.
In de ARena misdraagt het publiek zich en gebeurt er vervolgens niets en hier wil de burgervader zonder publiek spelen, terwijl er niets gebeurt in het stadion. EN ja ik wordt ook wel eens boos op een Ajax bus, maar ik moet er tegenwoordig gewoon om lachen. Ook personen die nog in zo'n shirt durven rondlopen. Ik kan me niet anders bedenken dat hun verkopen in elkaar gedonderd zijn.
Oftewel ABoutaleb stel je niet aan en dat je voetbal niet leuk vindt: prima, maar maak er geen drogredenatie van.
FRRMS +26121
Er komt ook nooit wat zinnigs uit zn bek he
Ruim de tievus zooi in Rotterdam verder op ipv altijd stoere praat over Feyenoord
Populistisch gezeik
over de rug van supporters is makkelijk scoren.
JDJ +17952
Aboutaleb die was toch al weg?
NicFR08 +5876
Nee 1 oktober pas maar zoals elke Varokkaan die z’n contract afloopt voeren ze geen flikker uit en lijkt het of ze al weg zijn.
RemcoFR +26799
Bijna.
Santiagotto1961 +5215
Geen J......in de Kuip. Eng teringvolk die A........
zfzvg8w2br +485
En ja hoor, daar is onze anti FR ‘berbergeit’ weer dreigende taal aan t blaten..., nare neus…
waterman +2108
Blij dat die binnenkort ophoepeld
DiegoM +332
Ga iets met de criminaliteit in de stad doen man, in plaats van ons te vervelen! Oh nee, hij ging toch al weg....
neversurrender +94
Ga nou maar weg en laat je opvolger wat meer realiteitszin aan de dag legge n!
Alvorens +7190
Deze man is echt meer met Feyenoord bezig dan met de onrechtmatigheden racisme vanuit de overheid en woningen te kort in zijn stad.
FRRMS +26121
Omdat dit hem meer aandacht geeft dan dat soort dingen
Broekhoester +822
Off topic:
Ik ben blij dat ik op geel naast "de gewone man" zit/sta.
Als je bij zo'n mongool als Aboutaleb op het vak zit, tussen de volgevreten fatjes zoals hierboven op de foto. Maar wel een beetje casual de gewone man proberen uit te hangen met je blouse uit de broek, polo-spijkerbroek, colbertje, zonnebril, etc.
Doe gewoon een hoodie en een petje! :-D
HeZz +502
Laatste stuiptrekkingen van de beste man
FRedS +2513
Man wel, zover ik kan inschatten. Beste, niet.
LaurensFR +1738
Altijd zeiken om Feyenoord. Wellicht wat meer zorgen maken om zijn (mede import) landgenoten die massaal in de criminaliteit zijn gegaan.
Gerdekaleklets +10947
Doe ff normaal man Laurens. Aboutaleb is een lul als het gaat om Feyenoord, maar 1000 keer beter geintegreerd dan jij.
LaurensFR +1738
Wat lul jij nou man. Rotterdam is laatste jaren toch niet beter op geworden. Vrouwelijke kant van de familie kan in grote delen van de stad niet eens meer alleen door de stad. Kan nou niet zeggen dat dat door de Rotterdammer of Feyenoord Supporters komt. Criminaliteit, aanslagen en geweld is alleen maar gestegen.
Alvorens +7190
Die zorg hij goed voor" zelf Zuidplein heeft hij ongezellig gemaakt met al die shoarma zaakjes daar.
Peterk +34821
B&W doet er goed aan eens een berekening te maken wat de uitstraling van Feyenoord de stad oplevert i.p.v. enkel naar de kosten te kijken. Had geïnvesteerd is een nieuw stadion met betere voorzieningen en een betere infrastructuur rond het stadion zodat je beter je auto kwijt kan en omwonenden geen last hebben van supportersstromen. Rotterdam heeft gewoon de slag gemist op stadiongebied in Europa en is met de Kuip in het verleden blijven hangen. Geen enkele wereldstad heeft meer zo'n armoedig stadion en dito infrastructuur er omheen als de Kuip. Enkel roepen dat de "driehoek" wedstrijden zonder publiek wil laten spelen is te belachelijk voor woorden. Daarom is het goed dat die Pauw het niet te zeggen gaat krijgen over supporterszaken bij de KNVB. Die man kijkt enkel naar bestraffen van alle supporters i.p.v. oplossing gerichte maatregelen.....
Kuytheld +3328
Blij dat hij weggaat
Jigsaw +10046
Kan hij vandaag niet weggaan, we zitten nog een half jaar met deze mongool…
Broekhoester +822
Achmed blaat weer een hoop onzin.
Zo praat hij die onzinnige inzet qua hoeveelheid pliesie zogenaamd goed.
Met een juist opgezette escorte van de bus zou je maximaal 40 agenten en hooguit 15 voertuigen nodig hebben.
Die paar honderd zijn echt niet nodig om de spelersbus binnen te kunnen loodsen.
Hij wil gewoon zoveel blauw inzetten om zichzelf op elk moment ingedekt te kunnen hebben.
Zijn goed recht, maar draai de rollen niet om a.u.b.
Knuppel!
Liser +19866
Aboutaleb is kampioen 'supportertje
-pesten'
Wazzup +30692
Is van hem uit ook wel alvast een beetje stemmingsmakerij hoor!
Voetbalgek123 +6956
Aan de ene kant vind ik die grimmige sfeer fk dik. Tis ten slotte de grootste wedstrijd van het jaar.
Maar aan de andere kant maak je jezelf zo klein. Kan beter de Feyenoord bus met een vlammenzee ontvangen. Ohhh ja en fk die neus Aboutaleb
ML.d +187
Net als vroeger op het stadionplein neuzen beuken ... heerlijk
Laar maar komen
MacMill +693
Hoe mooi zou het zijn als we met uit- en thuispubliek kunnen spelen? Nouuuu, laat die grafamsterdammers maar achter in de graftombe, ik denk dat geen van ons die missen in De Kuip.
RVF +12377
Ik denk dat je het mis hebt
MacMill +693
Ik zie er de voordelen niet van. Waarom zou u ze er bij willen?
Sjeep +16058
Kklijer wil nog f 1keer zn grote bek laten zien
DirkWuppertal +1900
Gelijk heeft ie, helaas. Maar zolang het altijd "die anders is" en de meest dwaze vergelijkingen worden gemaakt om het vervelende gelijk niet toe te hoeven geven, zie ik het niet verbeteren en komt er een sanctie. Zelfreflectie zou de kameraden goed staan.
jordy078fr +347
Van mij mag hij de tering krijgen want een griezel die man
Theo.D25 +3154
Die is gelukkig eind van het jaar weg.
Mrunterwijst +10612
''Het kan toch niet waar zijn dat een bus zoveel emoties oproept? "
Benieuwd wat zijn emoties zouden zijn als het een bus vol orthodoxe joden is die arriveert
john50 +5676
Hij wil iedere keer aandacht
mruigrok +2958
Tja, als ik de kop lees wordt ik eerst pissig, maar als je dat artikel leest heeft ie natuurlijk eigenlijk wel gelijk.
Gewoon tijdens de wedstrijd die lui maximaal uitfluiten en voor de rest geen overdreven gedoe. De enige echte manier om ze pijn te doen is door ze gewoon (dik) te verslaan!
JDN1987 +22940
PvdA mannetje. 🤢
Cultheld +4355
Anders bloemen naar de bus gooien in plaats van ijzeren staven.
KrommeZandweg +3349
bloemenkrans
lsimon +1248
Abou heeft last van de ramadan. Lange dagen niks eten, dan word je pissig.
Feyenoordqq +33920
1 oktober helden, 1 oktober. Dan kan hij terug naar zijn grachtenpand.
jonaathn +14724
Gelijk hebtie gewoon, wat voor zwakzinnige randdebielen vallen een bus aan?
amqze +10695
abou bek dicht en oprotten
Bossche Bol +7361
Laat die bus maar lopen,wij hebben al genoeg lol hoe het met die club gaat. 21 pnt achterstand op Feyenoord, en de komende jaren word het niet veel beter. Feyenoord revanche halen van de slechte wedstrijd tegen Volendam en er met een nulletje of 4 er overheen lopen.
MFRMaluku +1045
Gelukkig pleurt je op Abu je verneukt alles in onze stad
jonaathn +14724
Die man heb nog meer met z'n nagel op z'n pink gedaan dan jij ooit in je leven hebt bewerkstelligt.
demian_jc_meijer +624
Hahaha, sukkel
Bartje1999 +2713
En dan mag je niet meer zeggen dat iemand op moet donderen? Aparte logica... Ik heb ook minder in mijn leven bereikt dan Putin, zou alleen wel graag hebben dat die man verdwijnt..
MFRMaluku +1045
Wie zegt dat ie nagels heeft sjappie haha
Richard_BM +3034
En nog dreigen ook tering kameel
vatoslocosss +10235
Haha
eppo +71784
En Abu, heeft dat zero tolerance beleid na 15 jaar z'n vruchten afgeworpen?
Robbie64 +1
Helaas heeft hij gelijk. Diegenen die het er niet mee eens zijn, zijn er waarschijnlijk ook de oorzaak van dat er weer netten staan en dat wedstrijden met minder of zelfs zonder (uit) publiek gespeeld moeten worden
ameland72 +572
Een lege kuip zou helemaal treurig zijn......dan nog moet er een spelersbus heen......mogen er ook géén liederen meer gezongen worden als.ie aankomt.....?
Therion55 +1613
Deze Ajacied kan het niet laten om iedere keer als de klassieker er aan komt met zijn dreigende vingertje te wijzen richting Feyenoord aanhang. Met als enige doel om te stoken en op te hitsen. Helemaal niets heeft hij er aan gedaan om de toegang voor uitsupporters mogelijk te maken. Integendeel; hij dreigt nu zelfs met een leeg stadion. Ga die Marokkaanse crimineeltjes die zorgen voor overlast, roof, drugshandel en explosies maar dreigend toespreken, Abou! Ik zal blij zijn als jij opgetyft bent uit Rotterdam!
Dommeloempia1 +19797
Makkelijk scoren….abou
LARSCF2 +3120
Misschien moet die salafist zich lekker gaan focussen op zijn pensioen of zich ergens opblazen in een heel droog woestijntje.
mout10051981 +4748
Daar is spuit 11 weer.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties