Kristoffer Olsson is volgens buitenlandse media onderweg naar Feyenoord. De 27-jarige middenvelder moet de Rotterdammers op huurbasis versterken. Olsson staat onder contract bij RSC Anderlecht tot medio 2025, maar komt amper in aanmerking voor speeltijd.
Olsson is een centrale middenvelder met een huidige marktwaarde van rond de drie miljoen euro. De rechtspoot speelde eerder voor Arsenal, FC Midtjylland, AIK en FK Krasnodar. De Zweed is afkomstig uit de jeugdopleiding van IFK Norrköping.
Volgens Sportbladet is Olsson op dit moment onderweg naar Feyenoord om de huurtransfer volledig af te ronden, maar dat wordt volgens Voetbalprimeur ontkend door zijn zaakwaarnemer. Mocht het nieuws kloppen, dan heeft Feyenoord ruim één dag om de transfer af te ronden.
Topreactie
glennnno +1186
11 Nederlanders, een Peruviaan, een Mexicaan, een Argentijn, 2 Brazilianen, 2 Noren, 1 Zweed, 1 Deen, een Slowaak, een Pool, een Marokkaan, een Turk, een Israëliër, een Iraniër, een Duitser,
en een Oostenrijker lopen een bar binnen. Zegt de barman: "heren, wat gaan wij doen vandaag?" Waarop het uit alle kelen klonk: "WIJ GAAN WINNEN ALLEEN MET HOEVEEL IS DE VRAAG!"
Plaats reactie
SantiagoFR +5540
Sorry nu ook nog een 2e hands Zweeds van Anderlecht? Ik zeg vol is vol!!!!!
kcg4cq9vq8 +4810
Jezus Christus. We kopen huren en kopen maar. Dit kan toch niet meer fout gaan dit seizoen.
Aboutaleb. 3 X Coolsingel graag. Regel nou effe.
Gradus +36
Wat "Jezus Christus" hiermee te maken heeft ontgaat me ten ene male. Als Christen en ook Feyenoordsupporter stoor ik me aan dit soort uitingen.
kcg4cq9vq8 +4810
Ooo wat erg
FRlegend +17007
Van Grillitsch naar Olson. Toch nog een beetje dat Vagner Love > Charisteas gevoel.
Efterbliven +3
Zweedse spelers en Feyenoord. Een oneindige traditie. Zlatan next pls?
Broodjeaap +49482
Lucas Bergvall!
bimotagalleria_olanda +19
Jee ik lees steeds dat er middenvelders komen, zoals het er u voor staat hebben we er nu 9 op het middenveld laten we nu eens ophouden met kopen en geef Arne Slot nu eens de tijd om een team te bouwen dat mee doet voor de eerste prijs, ben het nu wel zat met al die zogenaamde talenten op houden en nu rust en echt beginnen
lijntjesini +1261
sini heb t nog steeds hoor, PL of eredivisie
lijntjesini +1261
sini wat een goal
TegelenFeyenoordR +657
Louis Sinisterra
mataglap +7597
Dit lijkt me nou echt helemaal niks he.
js +1671
?
peebeenl +332
Hoeveel middenvelders heb je nodig om een voetbal potje te spelen. Mss zie ik het niet goed, maar we lijken FCU wel met al die middenvelders die er gelinkt worden.
Ook wel een beetje Hofland/Mackaay/etc nachtmerries. Veel nieuwe namen, veel investeren (het lijkt of het op moet)….en als het niet werkt straks weer schrappen om centjes.
Ik hoop dat het een mooie droom wordt en geen nachtmerrie
(Als je niet iets te zeuren hebt, ben je geen rotterdammert 🤣😉🤣😉)
huissie79 +20060
Mag ik dan zeuren op het feit dat je Makaay Mackaay noemt?
glennnno +1186
11 Nederlanders, een Peruviaan, een Mexicaan, een Argentijn, 2 Brazilianen, 2 Noren, 1 Zweed, 1 Deen, een Slowaak, een Pool, een Marokkaan, een Turk, een Israëliër, een Iraniër, een Duitser,
en een Oostenrijker lopen een bar binnen. Zegt de barman: "heren, wat gaan wij doen vandaag?" Waarop het uit alle kelen klonk: "WIJ GAAN WINNEN ALLEEN MET HOEVEEL IS DE VRAAG!"
Anja En Cock.S +48
Haha
glennnno +1186
⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️
⬛️⬛️⬛️⬜️🟥⬜️🟥⬜️🟥⬜️🟥⬜️⬛️⬛️
⬛️⬛️⬛️⬛️⬜️🟥⬛️⬛️⬛️⬛️⬜️🟥⬛️⬛️
⬛️⬛️⬛️⬛️🟥⬜️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬜️⬛️⬛️
⬛️⬛️⬛️⬛️⬜️🟥⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️
⬛️⬛️⬛️⬛️🟥⬜️⬛️⬛️⬛️⬜️⬛️⬛️⬛️⬛️
⬛️⬛️⬛️⬛️⬜️🟥⬜️🟥⬜️🟥⬛️⬛️⬛️⬛️
⬛️⬛️⬛️⬛️🟥⬜️⬛️⬛️⬛️⬜️⬛️⬛️⬛️⬛️
⬛️⬛️⬛️⬛️⬜️🟥⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️
⬛️⬛️⬛️⬛️🟥⬜️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️
⬛️⬛️⬛️⬛️⬜️🟥⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️
⬛️⬛️⬛️⬛️🟥⬜️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️
⬛️⬛️⬛️🟥⬜️🟥⬜️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️
⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️
IJzerenKees +129646
ga je tekeningetje effe inleveren bij de juf morgen
Michiel.M +108
Zeker wel een 10 waard.! Anders is de juf een stoephoer!!
ZwolleFeyenoord +1708
Deze man is tenminste Orgineel Keesie
Obiku-in-de-spits +16890
Welke school werkt die juf? Vraag het voor een vriend..
Futre +3010
Voelt aan als een hendrix-huur
Ladinsky2021 +6053
Ook mijn eerste gedachte ja
KireH +18933
Mooi filmpje op FB over onze nieuwste aanwinst Bullaude. Welkom! Gaat met nummer 30 spelen.
jopiekatenspek +533
Hebben we al kwartet met Scandinavië? Of moeten we nog een Noor ruilen voor een Fin.
Dennis614 +2355
Hij doet me denken aan 'm diemers. Geen idee waarom
JohnFR12 +2549
Ik zie het al, een type Mark Diemers🤣
Dennis614 +2355
Hahaha gvd. Jij was me 1 min voor met je reactie 🤣
pikandel +322
Op voetbalnieuws.be staat het volgende: “Olsson kreeg maanden het vertrouwen van Vincent Kompany, maar hij kon nooit overtuigen. Olsson speelde aan een te traag tempo en verloor gaandeweg zijn plaats aan Majeed Ashimeru en nadien aan Marco Kana.”
Wil Feyenoord een vervanger voor Diemers of voor Aursnes?
JJ +250
Nee eentje voor Hendrix
McLovin +11111
Kent de tegenstander
JKTB +21206
De Anderlecht fans vinden het niks en zijn blij als hij weg gaat.
aartinho +34750
Middenvelder fc
corfr1912 +8860
Arsnes niet bij selectie Benfica.
Dave +1201
Wie
Gladdeharry +9143
Eerst Bullaude maar even
ZKZ +2137
en weer een middenvelder
KireH +18933
Waarom nu geen Mannsverk halen? Weer een huurklant! Mannsverk is jong en zo inversteer je in de toekomst, want dat kan een hele beste voetballer worden hoor. Is nu al een baasje!
svds +33444
Omdat ze 7 tot 8 miljoen vragen, zoveel kunnen we niet meer uitgeven
frankyboy +6801
Wie ?
KireH +18933
Molde wil €4,5 miljoen voor hem hebben!
Jaeger +1665
Die hebben ze vast de revue laten passeren dus zal een reden hebben dat ze er niet mee bezig zijn
rodjeknor +5318
Omdat ze een vacature hebben voor iemand die direct meekan en niet pas volgend jaar.
FrankArnesen +807
Ik heb nog even naar Grilworst gebeld, nu ik toch nog in dienst ben!
Broodjeaap +49482
Laten we hopen dat die zaakwaarnemer gelijk heeft!
FrankArnesen +807
U!
Broodjeaap +49482
U bent een grote Frank, bedankt voor de afgelopen jaren!
Rock +6489
Dat Arnesen verhaal is toch wel vreemde soep.
KireH +18933
Tuurlijk, ga er weer een buitenaards complot van maken! Zucht............
FrankArnesen +807
Niks van waar kusjes
Rock +6489
Lijkt me een soort Sandler
Broodjeaap +49482
Geen paniek aankoop, gewoon lekker die centen in de zak houden en wachten tot de winterstop a.u.b.
Painer1 +9759
Lekker man de Zweedse Diemers!
GreyHound8877 +4115
Sinistera ik de basis bij Leeds vanavond!
gozerkerel +4365
kut aankoop joh..
C1908 +8192
Huur
wilbert17 +23476
Als dat ontkent wordt gaat het niet gebeuren.
gwmd1 +4085
Arnesen zelf zou het liefst aan willen blijven, maar voor Feyenoord is het te onzeker of en wanneer hij weer volledig fit terugkeert. Op dit moment worden de technische zaken gedaan door algemeen directeur Dennis te Kloese. Dat is niet wenselijk, omdat hij daardoor niet alle taken uit zijn eigen pakket kan oppakken. 'De beslissing is ingegeven door andere ambities én zorg over de fysieke toestand van de technisch directeur', schrijft VI.
Dus we maken ruim 31 miljoen winst,met dat geld kunnen de vvf worden uitgekocht. Te Kloese wil een andere organisatie structuur, de echte reden wordt uiteraard niet genoemd. Wanneer een zeer goede TD nog wil aanblijven die in 2 jaar problemen oplost die al jaren onze groei stagneert vind ik zeer ongepast. En dat overkomt Feyenoord te vaak bij gerespecteerde medewerkers. Ik denk dat Feyenoord er niemand neer kan zetten die het beter gaat doen dit jaar. Waarom mag Arnesen zijn aankoop-en verkoopbeleid niet verzilveren en dan afscheid nemen? Het zaakje stinkt en ruikt naar een machtsovername. Ben wederom zeer teleurgesteld in de handelingswijze van onze club, de achteruitgang van onze opbouw is aanstaande. Misschien komt Mvg of Stewart wel ppff.
Arnesen gaat bij mij de boeken in als onze beste TD ever...
Snelterugnaardetop +36185
Het is een top td. Maar als een top td de drukste transferperiode OOIT volledig moet missen vanwege ziekte en zijn toestand onzeker is op gezondheidsgebied vind ik t juist erg sterk beleid dat je verder gaat als club.
Zolang arnesen financieel netjes gecompenseerd wordt zie ik t probleem niet
gwmd1 +4085
Snellie jij weet misschien nog van een ander forum dat ik Arnesen al heel lang hier wilde hebben. Toen ik hem na zijn Chelsea tijd nog regelmatig sprak had hij altijd een bepaalde sympathie voor Feyenoord maar het was niet de juiste tijd vertelde hij, maar ik proefde destijds wel zijn interesse. Aangezien Arnesen een zeer net persoon is maar wel met een eigen uitgesproken handelswijze is het aannemelijk dat hij heilige huisjes omver trapt, die eigenlijk de groei van Feyenoord in de weg staan. En als jij werkelijk denkt dat het scouting en het doorschakel lijstje van Te Kloese komt dat zit je er flink naast denk ik. Hoe kun je nu denken dat wij beter af zijn zonder Arnesen dit seizoen? Hij kan zijn werk niet afmaken en onze trots nog een duw geven. En een andere organisatie structuur zoals Te Kloese wil kan niet tippen aan het netwerk van Arnesen. Belachelijk om dat te denken, het gaat vaak om de persoon en netwerk. Zet anders even de tronie van Mvg weer op je netvlies dat zie je misschien het verschil.
Snelterugnaardetop +36185
Ik snap je niet. Wat moet feyenoord dan? Nog 2 jaar zonder td verder? We hebben toch een td nodig.....
En als arnesen niet kan werken moet zijn functie toch ingevuld worden.
Als jij een pizzaria hebt maar je kok is erg ziek en onduidelijk wanneer en of hij terug komt en hij is dat al maanden.. wat doe jij dan? De boel dicht gooien of een nieuwe pizzabakker vinden??
Is toch compleet logisch. Ik ben een groot arnesen fan maar fey moet toch verder
gwmd1 +4085
Moet hij dan met zijn knie denken dan? Je ziet hem toch lopen en communiceren? Feyenoord zegt zelf dat men niet veel 'werk' verwacht wat is het probleem dan. Arnesen kan prima zijn werk doen anders kan hij ook nu niet met Te Kloese communiceren over zijn einde dienstverband of doet Sebastian dat ook dan? Allemaal gelul van Feyenoord, ze doen zichzelf te kort en je moet je wel twee keer bedenken of je nog wel überhaupt TD wil worden van Feyenoord. Misschien gaat hij wel weer naar pisvee, zijn appartement zit om de hoek!
En als er ooit een TD is die zichzelf financieel heeft terug verdiend is het Arnesen wel. Alle schulden weg, kapitaal op het veld en geld om de vvf in één keer uit te kopen...en dat in twee jaar. Je weet hoe lang we op onbenul van Geel hebben afgegeven toch?
Snelterugnaardetop +36185
Je begint telkens over wat hij goed heeft gedaan maar zoals je weet prijs ik hem daar elke dag voor... alleen daar heb ik t niet over..
De discussie die we hebbe is over t feit dat hij al 2 3 maanden erg ziek us. Zo erg dat hij niet meer op kantoor kon zijn en zelf gezegd heeft t werk niet vsnuit huis te kunnen doen omdat hij zijn energie nodig heeft om te herstellen.
Tja als club steun je hem en betaal je netjes door maar zijn werk moet wel gedaan worden. Daarom vind ik t volkomen logisch dat ze een vervanger zoeken
Jenno Veldhuizen +1235
Ik ben ook bang dat juist de VvF hier uiteindelijk weer achter zitten
Painer1 +9759
Nee joh man. ..
Komt door 5g...!
Giotazz +1057
Amen dit is zeer goed verwoord. Waarom kan Feijenoord niet Frank behouden in een soort online functie. Techniek staat voor niets.
SantiagoFR +5540
Perfect uitgesproken , de enige held in dit verhaal is arnesen( aankopen met wisselgeld, 1908, slot!) en niet ten kloese vooralsnog die moet het nog maar bewijzen want er is nog geen speler bewezen geslaagd van wat die binnen haalt tenslotte) en ben het met je eens dit mogelijk stinkt zeker! En zo ga je niet met helden om. Arnesen gewoon laten zitten en zeker tot einde contract, we zijn toch zo correct en menselijk riepen we vorige week nog bij gratis vertrek van Toornstra?
joostschiks85 +2262
We hebben genoeg middenvelders haal nog maar een goede spits 👍🏻
ben_haas +9
Komaan hoeveel middenvelders zijn er nu al niet
TrummekeTweePuntNul +12701
96 miljoen.
C1908 +8192
Let that Sink in.. daar moeten wij onze hele selectie voor verkopen
Gio_ole_ole +330
WIJ WILLEN MANSSVERK!
svds +33444
Veel te duur
DaveGooij4 +7122
Ben benieuwd of er weer een soort dessers binnen komt de laatste dag
KingKuip +3738
Nieuw nummer voor Gimenez op Oya Lélé van K3:
"Santi Gimenez, scoort weer een doelpunt, Santi Gimenez, scoort weer een doelpunt, Santi Gimenez, zing met ons mee, doelpunt of 2"
Gaarne langzaam zingen!
Jrn +860
Even lettergrepen tellen, werkt nie
KingKuip +3738
Ben net zindelijk..
DerKeijzer +3635
Maakt me niet uit hoe goed onze scouting is, maar een 27 jarige bankzitter van Anderlecht gaat ons toch niet helpen?
svds +33444
40 interlands, vorig seizoen gewoon 33 wedstrijden gespeeld... vorig jaar ene Dessers was ook bankzitter in België... slot zal wel weten wat hij wil
DerKeijzer +3635
Dessers is 100% een eendagsvlieg. Die kwam zoveel kwaliteit tekort , net als Linssen, ik ben blij dat ze weg zijn.
Omdat iemand een goede vorm te pakken heeft betekend niet dat ze goed genoeg zijn om constant een bepaald niveau te halen.
Kieboom +39786
Dit lijkt me halen om t halen.
Gerdekaleklets +10943
Wie we ook halen, de opvolger van Ausnes gaat banken
Aidan_Exclusive +7786
Lijkt me geen versterking maar eerder opvulling, niet doen dus
svds +33444
Dachten we van Dessers ook
Aidan_Exclusive +7786
Dat dacht ik idd van Dessers ook, al gaf ik wel aan dat hij alleen maar mee kon vallen omdat ik er zo weinig van verwachte.
Maar dit heeft wel veel weg van een paniektransfer als deze jongen komt
veldhoen +3280
Heb wat over hem gelezen maar Anderlecht fans zijn niet zo heel blij met hem. Gewoon niet doen dus. Fans hebben er altijd kijk op.
Solida +37328
Net als hier ja 😆
Rotterdam1983 +5762
Wou net zeggen.Zelfde als hier
Ptet +313905
Ja maar hier zitten de echte kenners
Immers Flex +2482
Eens aangenaamd.
Gnonto volgende week een hatrick tegen GAE
Feyenoord1 +102602
Zojuist een jointje gerookt met Ten Kloese en hem even duidelijk gemaakt dat Grillitsch moet komen
Hij zei dat het goed zal komen
LennyVL010 +1234
Er speelt bij benfica nog een goeie speler komt uit noorwegen is dat niks voor ons kent de stad
FeyRot +1173
En kijkt fris uit zn ogen.
FeyRot +1173
Wat een vervelend hoofd.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties