Lutsharel Geertruida is zaterdagavond de aanvoerder van Feyenoord, zo vertelt trainer Arne Slot op de persconferentie in aanloop naar het duel tegen AZ.
''Hij is trots om het Feyenoord-shirt te dragen en is al lang bij ons. Alle redenen om de band aan hem te geven'', vertelt Slot, die het nieuws bekend maakte in de kleedkamer. ''De jongens gaan dan een beetje grappig tegen hem doen, maar laten we het niet spannender maken dan het is. Hij heeft een band om en dat is het enige verschil met de andere wedstrijden.''
Orkun Kökcü is geschorst en zit daardoor op de tribune. ''Hoe we hem gaan vervangen? Dat is niet zo ingewikkeld. Mats en Quinten spelen naast elkaar. Hoe we dat daarvoor invullen, zie je morgen. We hebben meerdere buitenspelers die eventueel als nummer 10 kunnen spelen. Met Bullaude en Taabouni hebben we nog twee spelers die hun leven lang de nummer 10-positie hebben ingevuld.''
Mats Wieffer was begin deze week ziek en trainde daarom niet mee. ''Het was schrikken toen hij ziek was, maar Wieffer kon donderdag weer volledig meetrainen. Het blijft ook zo dat Timber het tot op heden niet negentig minuten kon volhouden, de vraag is of dat zondag wel gaat lukken. Nu moeten ze het allebei zonder Orkun doen, dat is voor beiden een mooi meetmoment. Het wordt mooi om te zien hoe ze daarmee omgaan.''
Feyenoord speelde van de laatste vijf wedstrijden er drie gelijk. Slot is tevreden, maar de trainer heeft nog altijd het idee dat er in de toppers tegen Ajax, FC Twente en PSV meer in had gezeten. ''Van tevoren was het een duidelijke doelstelling dat we na al die wedstrijden nog mee wilden doen om de bovenste plekken. We staan nu twee punten boven AZ. Kijkend naar de prestaties zijn we tevreden, maar we hadden gezien het spel toch op wat meer puntjes gehoopt.''
Topreactie
Ulie +8141
Als ik zie hoe hij altijd tijdens de voorbereiding van een topwedstrijd intens geniet van de sfeer in De Kuip, als ik zie hoe hij dan alle Feyenoord liedjes meezingt, als ik zie hoe hij altijd als eerste mee juicht bij een goal, als ik zie hoe trots hij is om ons shirt te mogen dragen, als ik zie hoe trots hij is op zijn roots in Zuid, dan weet ik zeker dat hij intens trots zal zijn om aanvoerder van Feyenoord te mogen zijn. Zeer goede zet van Slot dus.
Plaats reactie
karkop +6635
Lutsharel Geertruida
Geboren hier op Zuid
Hij droomde al van kleins af aan
Van spelen in de kuip
Nu vele jaren later
Kan niemand om hem heen
Geertruida in het shirt
Van ons mooie Feyenoord één
Sjaakotje3 +89
Geert we love you
hulst24 +4105
In slot we trust !!!!
tdetank +11705
Mooi. Kind van de club. En een prachtige voetballer. See you tonight!!
the-crow +4043
Gaat hij ook een persconferentie doen?
frenk11 +2812
Beetje flauw he dit.
Janjaapie010 +3059
Echte Feyenoorder ❤️
Jakkie +8962
Leuk voor Geert. Hopelijk tekent hij ook snel bij.
guykroudikorsou +8072
Danilo op 10 zou ik doen. Of Dilrosun.
Maar Slot gaat Bulluade op 10 zetten (het slechtste alternatief) en gaat hem dan in de 80ste minuut wisselen en dan wordt het weer een gelijk spelletje waar we niet veel mee opschieten.
Als Geertruida maar niet op het middenveld wordt gezet.
matcho08 +1223
Je hebt het druk met het afserveren van Slot. Elke reactie ben je Arend Martijn aan het bashen. Met 17 nieuwe selectiespelers aan kop en geen credits geven.
guykroudikorsou +8072
Te fragiel aan kop. We spelen te vaak gelijk de laatste tijd. Als we beter afwerken voorin hadden we een paar van die gelijke spelen kunnen winnen. Hoe kan je tevreden zijn met deze twee kut spitsen? Daar moet je in de transfer window als trainer om vragen, niet alleen maar roepen om nog meer middenvelders.
Alata +357
Azijn was zeker in de uitverkoop?
Kan het beter? Ja
Mogen we hoge eisen stellen? Ja
Maar als je kijkt naar het programma van de laatste weken, dan hebben we veruit het zwaarste programma gehad van alle ploegen uit de eredivisie. En dan staan we nog steeds aan kop.
Voor mij is de bevestiging van de goede stappen die we maken, dat we in elk van deze wedstrijden de betere waren en meer verdienden.
Ik vind het niet fragiel (en andere meningen mogen, uiteraard:)).
Edje +5327
Weinig vertrouwen in Arne, dat heeft hij in de afgelopen tijd echt niet verdiend!!!
VSNFR +11985
Een gelijkspel schieten we wel in zoverre mee op dat we na deze onmogelijke reeks wedstrijden (dank knjb) nog steeds bovenaan zullen staan.
Bozert +295
Lutsharel Geertruida
Geboren hier op Zuid
Hij droomde al van kleins af aan
Van spelen in de kuip
Nu vele jaren later
Kan niemand om hem heen
Geertruida in het shirt
Van ons mooie Feyenoord één owhhhh
Michiel.D +3335
Terecht! Alleen jammer dat hij niet wil bijtekenen..
kunstgrashater +8491
Mooi voor Geertje
Ivan.d +276
Nog mede kameraden die een plek over hebben in de auto voor heerenveen uit. Regio Veendam, Stadskanaal?
SanFR1908 +9556
Was idd Geert of Hancko geweest
Mandem010 +1752
I knew it! Iedereen maar Hancko roepen. Nee nee onze eigen jongen van zuid natuurlijk
La-Coruna +70
Nice!! Gaat die wel interview geven nadat we van az winnen?
JonesV +660
Trots!
Criticus +21898
Fucking zin in morgen! Kolkende Kuip! Feyenoord thuis, gekkenhuis! Hoop op gesmolten kazen na 90 minuten voetbal! Fondue!
VineFeye +8399
Mooie waardering dit. Hij is letterlijk het voorbeeld van "geen woorden maar daden"
Held Geertruida!
SuperGuidetti1. +70142
Verdiend! Jongen van de club, heeft Trauner geweldig goed vervangen, maakt de laatste jaren enorme stappen en heeft zich geprofileerd als één van de beste spelers van de selectie.
alexnultien +5991
Verleng hem gvd man, 1,2 mil per jaar hoppa
Knul010 +2532
Wauw held. Ben benieuwd of hij ook voor de camera komt ondanks zijn stotterprobleem. Ik hoop het wel. Al zou hij een glazen oog, houten poot of weet ik veel wat hebben, hij is gewoon een supertopper en een held uit eigen jeugd en hoeft zich nergens voor te schamen.
Struukangeren +8026
No Luts No Glory
prikkesteijn +308
topperrrrr
FRFC0165 +1863
Slava ZUID! 🇳🇬👊🏻
N2daB +8435
19:08 koplopers !!
paulfr +36147
Geert held
rockn_roll +8190
No luts no glory
handinhand010 +307
Jongen van Zuid😍😍😍
1970hetjaarvan +7362
Verdient ie echt ( zou mooi zijn als hij die band daarna nog jaren wil/kan dragen
Arcturian_ +3135
En terrecht, geweldige gozer
Kritisch +21724
Trots om het shirt te dragen?
Daarom dat die ook altijd zo moeilijk doet over de contractverlenging...
Hij loopt altijd rond met een boze gefrustreerde bek, communiceert niet, lacht niet, niets.
Ik betwijfel of dat een goede aanvoerder is
1970hetjaarvan +7362
Te kritisch
Zijn niet allemaal fotogeniek ( soms ziet focus en concentratie er wat anders uit dan bij pamela Anderson) en dat contract is wel een dingetje maar wordt ook -vooral- door zaakwaarnemers beïnvloed
Sandhawk +1598
Ik twijfel met je mee
LM +7417
Pff. Altijd Slot en jeugdspelers afbranden. Malacia, Kokcu, Bijlow, Geertruida, Hartman. Ze zijn zo slecht nog niet toch?
HarryenGerard +2649
Echt geweldig. De jongens van Zuid.
olaf +1494
Goede keuze. In kader van bijtekenen ook wel verstandig. Echter wel benieuwd hoe hij dat interview na de wedstrijd gaat doen.
tjapyjoy +895
Ben heel benieuwd naar het interview achteraf. Hij is lang uit de wind gehouden wat betreft interviews.
McLovin +11047
Beertruida held van Zuid loodst ons hoogstpersoonlijk naar de 3 punten morgen, geen twijfel over mogelijk!
Ian.v +202
eerst was het allemaal nog van nee niet doen, en nu is iedereen lovend
SalsaSamba +6518
Voor beide kanten zijn er goede argumenten.
Kellsss +6423
Verdiend hoor!
Vind wel dat hij mag bijtekenen als ze weer in gesprek gaan met hem over zijn contract. Kokcu gaat weg na dit seizoen, maak Luts dan aanvoerder als dat helpt met bijtekenen.
Alleen moet hij dan vaak voor de camera verschijnen en denk dat hij dat niet wil
Spiderpig +172487
Dik verdiend
1234567890 +169864
Prima keuze van Slot
CoryGibbs +281
Lekker Geertje!
rockn_roll +8190
No Luts no glory
HarryenGerard +2649
Het mooiste spandoek in de Kuip momenteel.
jack98 +46376
Trots dat Geertruida deze wedstrijd aanvoerder mag zijn immers no Luts no Glory!
Bobiku +8538
Lutshaaa
opT +620
Kijk, zo spreek je waardering uit naar een spelert.
Jan.d +102
Die mag het van mij blijven, dan wordt Kocku eens een keer gewisseld,als hij slecht speeld
jacc010 +2708
Dus dan blijft hij nog steeds iedere week 90 minuten volmaken.
1970hetjaarvan +7362
Dank Jacc ! Superopmerking
fr-0223 +3702
Pleur toch op, kokcu is de belangerijkste schakel in dit elftal. Loopt het niet bij kokcu dan al helemaal niet bij de rest.
slam +2456
Bepaalde spelers hebben geen woorden nodig ,om het elftal te sturen (Ono was ook een zo,n speler).
Deze aanvoerders band zal hem hopelijk meer vertrouwen/stap geven,al heeft hij moeilijk om het verbaal over te brengen.
louisvanderploeg +12927
als Timber het zondag geen 90 minuten kan volhouden is dat helemaal niet erg, als die het zaterdagavond maar doet.
bradley_aap +6515
Ben benieuwd of Luts nu een interview gaat geven na afloop, nu die aanvoerder is.
scritor +13517
dat geeft ook weer hoe groot de personele problemen zijn. dit betekent dat alle drie de aanvoerders ontbreken, en dat we deze topper dus onze drie belangrijkste spelers missen. .
Snickel +351
Valt mee, je mist idd 3 aanvoerders.
Alleen schat ik Hancko belangrijker in dan Trauner, omdat Trauner blijkbaar prima vervangen kan worden door Geertruida
Aanvoerder is niet persé je belangrijkste speler. Ajax redt zich prima zonder Tadic en PSV zou beter af zijn zonder De Jong
MBCHK +826
WAT
EEN
BAAS
🔥
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties