Noah Naujoks maakte al eerder zijn onofficiële debuut voor Feyenoord in een oefenwedstrijd tegen ADO Den Haag, maar tijdens zijn tweede onofficiële wedstrijd voor Feyenoord 1 maakte hij ook nog eens een doelpunt, de 3-2 tegen RKC. Helaas bleek dat doelpunt uiteindelijk niet het winnende doelpunt te zijn.
Deze keer was er tenminste wel publiek bij zijn wedstrijd in De Kuip. "Het is wel echt een hele mooie ervaring en ook al was het niet helemaal vol: het was echt heel mooi om mee te maken", aldus een glunderende Naujoks voor de camera van ESPN, die ook nog ingaat op het ontbreken van Feyenoord in de Keuken Kampioen Divisie. "Het is wel een gemis dat wij er niet inzitten. Ik speel nu mijn wedstrijden in de Onder 21 competitie, wat ook mooi is, maar het is toch wel anders dan dat je in de KKD zou spelen. Dat is echte-mannen-voetbal."
"We hebben het er onderling weleens over dat het jammer is, maar we kunnen er niks aan doen. We willen met de Onder 21 zo snel mogelijk promoveren, kampioen worden en daar doen we nu alles aan. Dan moeten we kijken of we daar kunnen komen." Zelf heeft Naujoks ook wel een idee over zijn nabije toekomst. "Mijn plan is om zoveel mogelijk met het eerste mee te doen, met trainingen en misschien wedstrijden. Als dat niet kan moeten we misschien kijken naar een andere optie om in een eerste team te spelen." Hans Kraay Jr. oppert een topclub uit de KKD om dan twee jaar later in het eerste van Feyenoord te spelen, iets dat Naujoks wel ziet zitten.
Plaats reactie
Km010 +5217
kan dat nog dan
MarioFR +11920
HELD! WANNEER CONTRACT?
De blonde pijl +2741
Over 2 weken weten wij weer meer. Almere City onder 021 tegen onze Boys. Weer 'n kans, maar het houdt 'n keer op! Tegen NEC zo weinig publiek! Kijk naar de vrouwen! Als ze gaan winnen zit 't ook vol. Dat scheelt zo 5 punten per seizoen!, Maar ja, de trainer. Het lijkt 3x niks, maar misschien heb ik ongelijk.
Bewijs het maar!
djahdjahcity +10709
De spelers van O21 beseffen zelf ook dat de kloof tussen onder 21 en het 1e nog steeds te groot is. Een Denzell Hall bijvoorbeeld is ook verre van het niveau van wat je moet nastreven terwijl hij toch al een tijd met het eerste meetraint. Mocht Geertruida volgend jaar verkocht worden zou ik van Ewijk terughalen als concurrent van Pedersen en Benita en Hall verhuren aan Eredivisie-clubs of top KKD.
detrotsvanrotterdam +8713
Om te promoveren moet je dan niet veel winnen en ergens bovenaan in de ranglijst zien te komen?
Soesa7 +984
Ze staan nu bovenaan. :-)
Danny6410 +121
Almere City staat 1e in de onder 21...........
Goofy1973 +3114
Je kan daar wel willen spelen, maar wat heb je daar in godsnaam te zoeken, als je je wedstrijden 3 niveau's lager al niet kan winnen?
feyen00rd23 +5233
Denk juist dat de spelers niet eens zo gemotiveerd zijn om nu die wedstrijden overtuigend te winnen. En zijn ook veel zwakke plekken in het elftal volgend seizoen een sterkere basis
wilbert17 +23477
Idd en er is toch behoorlijk geinvesteerd in spelers
MarioFR +11920
"behoorlijk"
Enige spelers die dit seizoen zijn gehaald voor dit team zijn Zahui en Dermane.. Van vorig jaar is alleen Skogen over..
Dermane: Top
Zahui: redelijk
Skogen: Matig
Juicher +62554
Je past je team aan, aan de sterkte van de tegenstanders. Daarmee bedoel ik dat je betere spelers aantrekt en aan kan trekken voor dit team omdat het een uitdagender verhaal is dan nu. En je jeugdspelers worden sterker door de weerstand, ontwikkelen zich sneller.
Je hebt wel gelijk maar is te kort door de bocht.
Tilburgert +56853
Idd. Normaal gesproken zou je de KKD ingaan en de verhuurde spelers als Azarkan binnenhouden. En aangezien de wedstrijden vrijdagavond zijn kun je bankzitters die nog niet veel minuten hebben gemaakt zoals Hendriks iedere wedstrijd in de KKD opstellen en ook op de bank hebben voor het eerste elftal.
Terwijl de speeldag van de o21 soms op dezelfde dag valt als die van het eerste, meestal door het verschuiven vanwege de ECL
Mensini +14650
Misschien omdat de beste spelers verhuurd zijn?
Renatooo +7097
In de tweede divisie kun je wel ff wat andere spelers mee laten doen. Dan geldt namelijk het O23 elftal
MarioFR +11920
Dat maakt het toch wel een groot stuk makkelijker.. Dan kun je zelfs Antonucci, Bozenik, Bannis enzo nog mee laten doen.. Technisch gezien ook Bassett, Walemark en Geertruida bijvoorbeeld maar dat zal minder snel gebeuren
WvH +15533
Ze moeten 2 x kampioen worden om in de KKD te soelen, volgens mij. Maar als je ziet hoe veel moeite ze nu al hebben op dit lage niveau dan hou ik mijn hart vast dat dit in afzienbare tijd gaat gebeuren.
Pickle +1090
3e en 2e divisie tussendoor zijn prima voor die gasten. Wekelijks spelen is iets wat ze nu nodig hebben en niet zoals nu eens in de paar weken op een maandagavond.
Sander.S +559
Je komt niet in de 3e divisie. Sowieso is promotie naar de 2e divisie.
Spijksupporter +6650
2de divisie is ook een prima podium voor die jonge gasten.
Daar zitten echt de top amateurteams van Nederland.
Is ook grote mannen voetbal.
joopkater +6366
Precies en met wat er uit - 18 door gaat komen maken ze ook echt een degelijke kans om door te stoten naar de kkd.
teauvenoir +78380
M🖕RT🖕N…V🖕N…G👃👃L
ricodetico +13070
Wat heeft de broer van Louis er nu weer mee te maken?
JFK +4862
Er was geen geld, hij heeft wel Varkenoord en 1908 op topsportniveau gebracht. Daarbij 5 bekers inclusief het kampioenschap, mwah prima TD! Nu hebben we weer een prima TD die ons stappen laat maken naar de top. Prima toch!
Taksi +3958
De keuze was Kuyt halen of KKD toch? Of was dat een spookverhaal?
VakJJ1908 +8552
Dat was een spookverhaal.
De kosten waren op dat moment gewoon te hoog.
Feyenoord heeft nu veel jeugd spelers met een jeugd contract in 021 lopen. Als je in de Kkd speelt moet je minimaal 18spelers hebben die een prof contract hebben dat aan Kkd eisen voldoet en een staf die daar aan voldoet(dus niet alleen trainers maar veel meer dan dat)
Je krijgt natuurlijk wel wat tv geld en wat sponsor geld maar dat is niet voldoende.
Ook was de o21 van toen heel zwak en had je spelers moeten aantrekken waar ook het geld niet voor was.
teauvenoir +78380
VAN GEEL HEEFT FEYENOORD KAPOT GEMAAKT!
punt uit
JFK +4862
Als je jezelf maar gelooft, dan heb je toch een fijn leven!
teauvenoir +78380
Dat weet ik nog net zo niet. Als je zou weten waar ik allemaal in geloof; nou, daar wordt eens mens niet blij van hoor…
JFK +4862
Hahaha oké!
Frvv +8875
Naujoks kan nog weleens gaan verrassen. Prima spelertje
klick44 +18173
Dan moeten jullie wel wat gemotiveerder zijn. Heb zelden goeie wedstrijd gezien
feyenoord0101 +9134
Dan mogen en moeten jullie wel alles winnen vanaf nu Meneertje!!
J.F +43
Onder 21 moet toegelaten worden aan de KKD door de KNVB. Dat is namelijk ook goed voor de KNVB, meer toptalenten die zich ontwikkelen.
Sisoeo +1441
als je niet kan promoveren ben je geen toptalent
Castorefr1908 +294
Je snapt het hele principe niet.
IJzerenKees +132814
voorlopig bakt dat team er weinig van
badeend +7829
Hoe vaak moeten ze kampioen worden om in de kkd te komen?
yannick-vakkieO +755
48 keer
stoom +505
Zeker 3 keer volgens mij
spzm +13441
34 keer
MarioFR +11920
In theorie maar twee keer.. Maar Volendam en Sparta doen het beiden erg goed helaas.. In de Tweede Divisie
Tilburgert +56853
Dit is het enige juiste antwoord.
Castorefr1908 +294
2x.
Klasse waarin ze nu spelen. En daarna de 2e klasse. Dan zit je in de eerste divisie.
Frvv +8875
3x dacht ik, maar in de tweede divisie spelen is opzich al een flinke vooruitgang
Alex1908 +4673
Hans Kraaij gisteravond voor de 40.000e keer; "ze hadden erbij moeten zitten jaren geleden met jong Feyenoord" . Ja Hansie Pansie we weten het.
beppie172 +66461
Hans hoort beter te weten. Er is maar één keer de kans geweest in te stromen, maar toen zaten we financieel in de shit en hadden we geen geschikte accommodatie. Dat laatste is er eigenlijk pas sinds nieuw Varkenoord geopend is. En dat is pas 2 jaar geopend.
Vorig seizoen is de competitie niet uitgespeeld en dit seizoen is dus pas echt je eerste kans. Maar zelfs als je kampioen wordt is het niet zeker dat je kan promoveren, want de Jong teams in de Tweede Divisie doen het behoorlijk goed en als die allebei in het linkerrijtje eindigen dan is promotie niet mogelijk.
Tilburgert +56853
Het is meerdere keren geweest. De eerste keer was bij de start van de opzet in 2013 toen jong ajax, psv en twente de jl ingingen vanwege de vele faillissementen van JL clubs.
Het tweede moment was in 2016 omdat twente zich een jaar eerder had terugtrokken. Toen ging utrecht meedoen, die overigens ook geen geschikte accommodatie hadden maar je mag van de knvb naar een ander stadion afwijken. Ook andere clubs stroomden toen in bij de Tweede Divisie, Derde Divisie en Hoofdklasse.
In principe was er nog een derde moment voor instroming in de voetbalpiramide in 2019 en Feyenoord zou ook instromen omdat van Bronckhorst zich er hard voor had gemaakt. Maar toen duidelijk werd dat hij zou vertrekken heeft Martin net ergens voor de laatste speelronde de mogelijke toetreding ingetrokken. Dit keer ging het om de toetreding naar de Derde Divisie.
Het mooiste is nog dat Willem II nu wel ingeschreven staat voor mogelijke promotie vanuit de o21 competitie naar de Tweede Divisie.
Nuance +1193
@Tilburgert; nog even een kleine aanvulling op je verhaal.
Twente stopte ermee omdat het te duur voor ze was en Utrecht mocht in de KKD stromen omdat ze het seizoen ervoor kampioen zijn geworden in de beloftencompetitie. Feyenoord heeft dus maar slechts 1x de optie gehad om in de KKD te stromen en die optie zou hetzelfde zijn verlopen als Jong Twente.
De andere opties zijn geweigerd omdat Van Geel principieel tegen het instromen in de 2de/3de divisie was omdat het een jarenlang traject zou opleveren voordat je dan in de KKD beland. Vermoedelijk gokte hij er op dat de KNVB zou bijdraaien en in de toekomst een betere optie zou voorstellen.
Tilburgert +56853
@Nuance: Er zijn toen dat jaar een hoop teams ingestroomd, niet alleen utrecht. Maar Utrecht id idd als kampioen ingestroomd omdat Feyenoord niet eens aan die beloften competitie meedeed omdat vGeel dat niet wilde. Het tweede van Feyenoord deed mee aan een gesloten reservecompetitie.
De overige teams van die beloftencompetitie 15/16 zijn bij de Tweede Divisie, Derde Divisie en Hoofdklasse ingestroomd.
Az is toen in de Tweede Divisie ingestroomd en door direct kampioen te worden zitten zij sinds 2017 in de JL/KKD. Zelfs Volendam is nu verder dan ons omdat zij zijn ingestroomd in de Derde Divisie en toen via een kampioenschap sinds 2019 in de Tweede Divisie spelen.
Dus dat instroom moment, of het gebrek daarvan, is volledig aan te rekenen aan Martin.
beppie172 +66461
Tilburgert, het gaat om instromen in JL of KKD en die mogelijk was er maar één keer, namelijk begin van de pilot. Dat de plek van Twente beschikbaar kwam was al nadat Feyenoord (net als de meerderheid van de anderen) al had besloten niet mee te doen met de piramide, omdat hoogste instroomniveau 2e divisie was en er ook daarvoor geen eigen accommodatie beschikbaar was.
Dat Twente, Vitesse en Groningen zich terugtrokken uit de piramide kwam door de te hoge kosten en wellicht dus ook wel het gelijk van MvG. En nee, Varkenoord was niet geschikt, ook niet voor 2e divisie en dan had je dus uit moeten wijken naar de Kuip of Woudenstein wat veel teveel kosten en gedoe met zich mee zou brengen. De focus op het eerste elftal en de mogelijkheid voor de reserves op een maandag ook nog een potje te kunnen spelen (wat je met Jong niet had gehad) heeft geresulteerd in prijzen en flinke inkomsten uit Europees voetbal. Het is voor mij zeer de vraag is of verdeling van aandacht en geld naar twee selecties, met als gevolg een minder sterke eerste selectie, had geleid tot dezelfde resultaten en of dat dan was gecompenseerd met inkomsten door betere jeugdspelers.
Jaapie22 +3056
Hans heeft weer gelijk
jack98 +47442
Iedereen hoopt dat!
Tilburgert +56853
Nou Martin, bedankt
IJzerenKees +132814
held
Tilburgert +56853
U
Feyenoord078 +115227
Je moet zijn voorgangers bedanken die er een financiële puinhoop van hebben gemaakt.
vrknrd010 +3251
Martin heeft Varkenoord in ieder geval wel opgeknapt en klaargestoomd voor de Eerste divisie
Anders zou de accommodatie niet eens worden goedgekeurd voor de KKD nu als ze zouden weten te promoveren
feyenoord0101 +9134
Oké vooruit,Van Geel klein beetje held!!
John84 +4417
Keuzes maken heet dat.. Zou je ook eens moeten doen.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties