Priske nog niet veilig: "Alles is niet ineens opgelost"

Priske nog niet veilig: "Alles is niet ineens opgelost"

Feyenoord kwam dit weekend niet in actie in de Eredivisie. Toch werd in Studio Voetbal uitgebreid stilgestaan bij de hectische week die de Rotterdamse club achter de rug heeft. RTV Rijnmond-journalist Dennis van Eersel was te gast en ging in op de berichtgeving over een mogelijk ontslag van Brian Priske, de sfeer in de trainersstaf en de transferperikelen rond Santiago Gimenez.

Om te beginnen vatte Van Eersel nog eens samen wat er allemaal over de baan van Priske werd geschreven. "De reden voor een mogelijk ontslag was tweeledig. De resultaten zijn niet goed, vooral in de Eredivisie. En zaterdag na het puntverlies tegen Willem II maakte hij een erg aangeslagen indruk. De dagen erna was het ook onrustig op het trainingsveld. De spelersgroep heeft niet echt een klik met de technische staf, en met name tussen de stafleden onderling botert het niet. Dat is dermate opgelopen dat het de kant op leek te gaan dat Priske uiteindelijk het veld zou ruimen."

Toch kwam het in de dagen vóór Bayern München-thuis nog niet zover. "Daags na Willem II liep het hoger en hoger op, maar directie en Raad van Commissarissen waren het er niet unaniem over eens dat Priske weggestuurd zou worden. Uiteindelijk leek dat besluit er rond de wedstrijd tegen Bayern München dan toch te komen. Maar waar niemand echt rekening mee hield, was dat Feyenoord die wedstrijd opeens met 3-0 zou winnen."

Na Bayern München

Met de zege op Bayern, was het 'momentum' voor de clubleiding verdwenen. "Als je hem dan alsnog ontslaat, moet je volledig openheid van zaken geven over wat de reden is. Begrijpelijkerwijs doet Feyenoord dat niet, zoals geen enkele club dat doet. Maar dan kun je dus niet meer verkopen dat je na zo'n historisch duel je trainer wegstuurt", aldus Van Eersel.

Tegelijkertijd zijn de problemen binnen de staf daarmee niet verdwenen. "Dat is niet in één gesprek opgelost, dus dat gaat interessant zijn nu Priske blijft." Volgens de Rijnmond-verslaggever is de baan van de Deen nog steeds in gevaar. "Alles valt of staat nog steeds met de resultaten. Feyenoord gaat nu uit naar Lille, Ajax en PSV. Die reeks gaat cruciaal voor hem zijn. Alles is niet ineens opgelost."

Een andere oplossing zou zijn om andere wijzigingen in de staf aan te brengen, maar ook dat is volgens Van Eersel nog niet zo eenvoudig. "Priske heeft zijn eigen assistenten meegenomen. Met Lukas Babalola werkte hij ook al bij Sparta Praag; dat is een vertrouweling van hem. Met de Zweed Björn Hamberg heeft hij nog niet eerder gewerkt. Maar het is wel logisch dat zij naar elkaar toetrekken. Dat kan voor enige tweespalt zorgen."

Meer krediet voor Priske

Vervolgens reageerden ook de tafelgasten op de situatie bij Feyenoord. Zo merkte Pierre van Hooijdonk op dat er woensdag een 'rare sfeer' hing in De Kuip, waar hij als analist aanwezig was. "Iedereen in het persgebouw vroeg aan elkaar: 'Is het definitief? Gaat het gebeuren?' De manier waarop het naar buiten kwam - hoe zullen we nooit weten - dat verdient Priske niet. Hij maakt op mij een zeer charmante, correcte indruk." Van Hooijdonk stelde bovendien dat buitenlandse trainers in de Nederlandse media harder worden aangepakt dan Nederlanders. "Priske, maar ook Francesco Farioli en destijds Roger Schmidt. Buitenlandse trainers komen hier en zijn alleen, zonder lijntjes met de media. Ze krijgen veel minder steun dan Nederlandse collega's."

"Als je naar de hele situatie kijkt, is Priske degene die er het beste uitkomt", oordeelde Ibrahim Afellay. "Hoe die zich heeft gemanifesteerd, altijd netjes is geweest en nooit excuses heeft gezocht... Over al die blessures heb je hem nooit gehoord. En na de wedstrijd tegen had hij kunnen roepen: 'kijk eens hoe ik dit resultaat heb binnengesleept', maar dat deed hij ook niet. De man heeft geweldige wedstrijden neergezet in de Champions League, waar veel mensen aan voorbij gaan. Gimenez is na Bayern München ook weer 5 miljoen euro in waarde gestegen. Hetzelfde geldt voor Hancko. Ik vind dat deze man wel wat meer krediet verdient."

Santiago Gimenez

Tot slot kwam een mogelijke transfer van Santiago Gimenez naar AC Milan ter sprake. Van Eersel vermoedt dat Gimenez hiervoor open staat, maar de clubs zullen het eerst eens moeten worden. "Hij zal persoonlijk altijd rondkomen met AC Milan. Hij kan er veel meer verdienen en het is een gigantische club. Maar ze zullen eerst langs Feyenoord moeten. Zijn marktwaarde wordt geschat op 37 á 38 miljoen. Maar het is winterstop en het is een bepalende speler met een langlopend contract. Dus Feyenoord gaat natuurlijk dik boven de 40 zitten." Volgens andere media ligt de vraagprijs tussen de 38 en 40 miljoen euro.

Rafael van der Vaart stelt dat Feyenoord hem bij zo'n bedrag direct moet laten gaan. "Hij heeft ook slecht gespeeld en zit nu in een goede fase. Als iemand dit wil betalen, moet je het meteen doen, want hij is niet zo goed als wij denken." Van Hooijdonk denkt daar anders over. "Als je het doet, moet je iemand klaar hebben staan of op het oog hebben. Anders gooi je de handdoek in de ring. Je kan niet met Ueda en Carranza denken dat je een ronde verder komt of dat zij je naar plek 2 gaan schieten."

Lees meer over
Santiago Gimenez Brian Priske
Plaats reactie
666

Feyenoord4ever1908 +51187

We support the Feyenoord boys

28-01-2025 16:33

R..B +94

Goeiemorgen, Helemaal eens met Pierre van Hooijdonk wat Gimenez en Priske betreft .
Zowiezo vind ik dat je Gimenez niet nu moet verkopen.
Gebruik de hersens en Wees slim en dus luistert zeker niet naar mensen met een 020 achtergrond.

28-01-2025 07:44

hakuna +2044

Ik ben het met van der Vaart eens eem keer eens. Santi is niet zo goed als we denken. Ik heb ook het vertrouwen in Ueda en helemaal in Caranza

28-01-2025 07:35

Australia +88

Bommel halen

28-01-2025 05:07

FRemy +980

Hou die shit over priske maar uit de colums en laat het ze intern als kameraden onder elkaar tot een mooi einde oplossen YNWA

27-01-2025 21:15

ZigeunerGibby +675

Vraag me af of die Fabioli bij hunnie ook ontslagen wordt na dat prachtige spel van afgelopen donderdag in Letland

27-01-2025 21:12

Raftel +6631

Maakt niet uit. "Fabioli" staat gewoon 9 punten boven Feyenoord. Champions League voetbal halen, dáár gaat het dit seizoen vooral om voor hun. En als ze dat lukt met hun waardeloze selectie...des te schandaliger dat Prutske het toelaat.

27-01-2025 21:20

ZigeunerGibby +675

Zij hebben tot zo ver wat meer geluk gehad dan wij. Met slecht voetbal net met 2-1 winnen van nummer laatst rkc waar wij dominerend gelijk spelen tegen nummer 3 Utrecht. Tja helaas. Zo is t vaker gegaan dit seizoen.
Heb zo het gevoel dat we nog een mooie inhaalslag gaan maken

27-01-2025 21:46

ZigeunerGibby +675

Priske held!
Komende maand gaan we goede resultaten pakken met nog steeds veel blessures en onvoldoende kwaliteit op de bank.
En het wordt een maand met lastige wedstrijden. Uit bij de neussjes winnen we.
Zag in een aantal filmpjes op youtube ome John met een zure kop het veld over lopen (na Bayern) en spelers hem vermijden waaronder onze spits, die vervolgens bij Priske in de armen viel. Zegt mij veel zulke beelden.

27-01-2025 21:04

Australia +88

Wolf, geen woorden naar daden

27-01-2025 20:34

ZigeunerGibby +675

Die is nog aan het balen dat we van Bayern hebben gewonnen

27-01-2025 21:05

gokufan +5371

Nee duh, na de klassieker is hij gewoon weg

27-01-2025 18:25

DaveGooij4 +6859

Dtk klootzak die gelekt heeft en na de 3-0 geen ruggengraat toonde. En nu met Hatenboer ook weer niet daadkrachtig is slappe fluisterlul is het.

27-01-2025 18:22

yo.m +1242

Pusic back

27-01-2025 18:03

ZigeunerGibby +675

Die man is emotioneel niet stabiel man. Daarbuiten heeft zijn huidige club tegenvallende resultaten in een competitie waar ze normaliter als alleenheerser regeren.

27-01-2025 21:06

guykroudikorsou +7899

Als er ook maar een deel van de geruchten waar was, zou het een hele rare oplossing zijn om niets te doen.
Of gaan we het nu van wedstrijd tot wedstrijd bekijken?
Waar of niet waar, volgens mij is het slechts een kwestie van tijd dat er iets mis gaat als je een trainer forceert om een mascotte (die hij waarschijnlijk niet eens kende) in zijn technische staf op te nemen. En die er gewoon maar een beetje voor spek en bonen bijloopt en de taal niet spreekt van de rest van de staf. Ook Slot had niks aan de Wolf, maar die ging er iets subtieler mee om. Maar goed, met Pusic kan de Wolf wel weer grapjes gaan maken en bitterballen eten.

27-01-2025 17:42

Geert-Jan.v +2487

Beste heer kloese u moet onze icoon john de wolf terug op de bank zetten in de staf en als een van de drie Denen niet mee eens is meteen ontslaan zo ga je niet met een icoon om

27-01-2025 17:25

MaartenTT +18862

Zelden zo'n hoeveelheid suggestieve verslaggeving in 1 stuk gelezen.
Allemaal TEGEN het belang van Feyenoord.
Fijn, die media...

27-01-2025 17:06

Sjaak.v95 +1459

Wanneer is dit gezeik/gestook/ gezeur/ gemekker eens een keer voorbij...🙄Het wordt echt super vervelend voor alle betrokkenen en voor iedereen die onze mooie club een warm hart toedraagt..

27-01-2025 16:50

OnsFeyenoord +10632

Rioolrat journalisten

27-01-2025 16:47

Siemie02 +659

Ueda en Carranza heb ik gek genoeg wel vertrouwen in, horen ons minimaal naar plek drie te kunnen schieten. Dat is helaas vooralsnog ook het hoogst haalbare dit seizoen mijns inziens.
Gimenez verkopen voor een recordbedrag en tegen Lille en (indien mogelijk) misschien zelfs tegen ajax laten spelen.

27-01-2025 16:38

taco_mundo +46639

Van Eersel lijkt op een seriemoordenaar die de huid van zijn moeder draagt in zijn vrije tijd

27-01-2025 16:35

Benijofar +2229

Volgens mij hebben Reijnen en de Wolf iets te vaak aangegeven dat belangrijke spelers ontevreden zijn over het niveau van de veldtrainingen, iets waar een van die assistenten verantwoordelijk voor is.
Als de Wolf en Reijnen dan telkens aangeven dat Slot en Sipke andere , betere oefenstof hadden dan zullen ze dat beu worden.
Zoiets zal het wel geweest zijn als je alle verhalen leest en hoort.

Het werkt natuurlijk ook niet dat je een hoofdtrainer zijn eigen 2 assistenten laat meenemen en tegelijkertijd ook met cultuurbewaker en een assistent van de vorige trainer opzadelt. De kans dat dit gaat botsen is groot.

27-01-2025 16:19

Qlink +891

Woensdag winnen en het is echt zeer goed mogelijk dat we als 8ste gaan eindigen in de CL.

Dan is Priske toch een ongekende held?! Ja de eredivisie is slecht vooralsnog..maar winnen we de komende 3 potten; is de wereld weer een stuk mooier!

De spelers hebben tegen Bayern het juiste antwoord gegeven. Die lijken er deels boven te staan, tegelijkertijd volgen ze compleet de tactiek van Priske..

Is het gewoon niet zo dat onze Don, zich begon in te dekken? Wie zadelt Priske op met de Nadjes van deze wereld? Jeugdspelers die beter zijn, zijn er zoiezo wel te vinden..topactie van Priske om Dtk zo elke keer te confronteren 😀

27-01-2025 16:19

ZigeunerGibby +675

U heeft wijs gesproken

27-01-2025 21:08

Raftel +6631

Jouw definitie van held is weerzinwekkend. Wat een ongekende loser ben jij. De lat ligt bij jou niet laag, niet eens op de grond, maar eronder.

27-01-2025 21:23

goeieaktie +0

Wat een ongelofelijk dom gelul van alle kanten weer, ongekend. Helpt de club niks, integendeel

27-01-2025 16:09

henk.l +52

Slot en cornuiten,nadje, ueda ,ivanusec ,osman,carannza, stengs ,daar was slot ook van overtuigd ,middelmaat, daarom kunnen wij priske niet voor verantwoordelijk stellen.

27-01-2025 16:02

gigantischegeertruida +357

Ik heb stiekem nog altijd vertrouwen in Ueda

27-01-2025 16:13

FR_Domingo +13773

Ik was bang dat je Nadje zou zwggenx

27-01-2025 16:17

taco_mundo +46639

Ik niet stiekem, gewoon openlijk. Ueda gaat mondjes snoeren

27-01-2025 16:36

ZigeunerGibby +675

Ueda gaat een grote worden. Ivanusec is een talent maar past helaas niet bij ons systeem. Stengs is voor de eredivisie top een uitstekende middenvelder en ook bij Feyenoord vaak van toegevoegde waarde gebleken. Jammer van zijn blessures.

27-01-2025 21:10

Sleepie +11674

Van Eersel je weet helemaal niets. Je vertelt alleen aan het einde van de dag wat het weer was.

27-01-2025 15:49

realistisch1953 +13733

Wat blijft de pers nou zoeken en stoken, wanneer Priske ontslagen zal worden horen we het wel....

27-01-2025 15:39

jimmy0180 +13738

Rafael van der Vaart verkoopt z'n vrouw nog voor 40 frikandellen, die is meer onderkin dan mens tegenwoordig

27-01-2025 15:06

realistisch1953 +13733

Nou nou, dat die van der Vaart dat zelf niet ziet en blijkbaar vindt die Polman het ook niet erg maar wat is die man dik geworden zeg......

27-01-2025 15:18

Benijofar +2229

En volgens mij had hij gisteren weer gezopen.

27-01-2025 16:20

Drie90 +8091

Vanaf nu resultaten en de sfeer verbetert vanzelf. Priske heeft pech gehad met blessures, scheidsrechterlijke dwalingen en de selectie was niet op tijd op orde. Zonder had je 5 tot 10 punten meer gehad. En de huidige nr2 heeft 10 punten teveel gekregen.

Priske heeft zich naar mijn idee voldoende flexibel getoond. Met aanpassen systeem toen selectie onveranderd bleef, gedoe rond huddle en de keeperswissel die hij ok gemanaged heeft. Dat laatste was niet eenvoudig want je kunt niet eindeloos blijven wisselen na een keepersfout. Vertrouwen in dat hij ook dit gaat overwinnen als hij de kans krijgt. Stabiliteit is het beste voor de club en genoemde namen als Pusic en vBommel zijn allesbehalve aantoonbaar beter.

27-01-2025 15:00

The_Boss +65

Laat Priske nou gewoon ff met rust. Laat die man zijn werk doen. Geweldig CL seizoen dankzij hem. Hij moet het doen met een smalle selectie met regelmatig vele blessures. Zo slecht doet hij het nog niet hoor. Ja, we staan teleurstellend 4e in de competitie, maar als DtK wat beter had ingekocht na de succesjaren van Slot hadden we ook gewoon minimaal 2e gestaan. Zou eerder dit aan DtK dichten dan Priske die met het materieel dat hij heeft het beste van probeert te maken.

27-01-2025 14:57

Mearte +7902

Ik ben ermee eens dat Priske vertrouwen hoort te krijgen MITS de vele blessures en gebrek aan fitheid niet duidelijk naar zijn werkwijze zijn te herleiden. Want op het gebied van fitheid valt veruit het meeste te halen voor Feyenoord dit seizoen.

Daarnaast ben ik het er niet mee eens dat te Kloese (ondanks dat ik hem liever als AD zie, en niet als TD) zo slecht heeft ingekocht als vaak beweerd wordt. Lotomba, Bueno, Hwang en Moussa hebben allemaal genoeg kwaliteit. Een Mitchell die veel talent laat zien, en zelfs Smal die me meevalt (al had ik die zelf nooit gekocht). Osman (vergelijkbaar profiel met Minteh) en Carranza (uitgelegd als het verlangen om een 3e spits bij Feyenoord te hebben) zijn ook best logisch. De enige echt rare (huur)transfers vind ik Nadje en Gonzalez.

En zelfs ook alle blessures die we hebben spelen we wereld partijen tegen een Benfica of Bayern München. Dus de kwaliteit is er 100%. Het verschil tussen die wedstrijden en de competitie is alleen immens. Daar zal fitheid ongetwijfeld een rol in spelen, dus daar moet heel serieus naar gekeken worden. Want spelers lijken ongemotiveerd. En spelers motiveren lijkt me toch de meest basic taak van Priske en de staf. Maar zal zeer waarschijnlijk dus ook met die gebrek gaan fysieke (en daarmee ook mentale) fitheid te maken hebben.

Als onze spelers zo fit waren als vorig seizoen dan hadden we er heel anders voor gestaan, en hadden we waarschijnlijk niemand gehoord over de prestaties (gezien die waarschijnlijk beter waren geweest) of over het aankoopbeleid. En dan hadden we de prestaties van Priske en te Kloese echt kunnen beoordelen. Helaas zit daar iets totaal niet goed en lijkt het er niet op dat we snel van die blessures af gaan komen.

27-01-2025 15:23

nietan +298

Bijzonder dat er eerst werd geschreven dat ondanks de uitslag hij op straat gezet zou worden er nu gezegd wordt:

'Met de zege op Bayern, was het 'momentum' voor de clubleiding verdwenen. "Als je hem dan alsnog ontslaat, moet je volledig openheid van zaken geven over wat de reden is. Begrijpelijkerwijs doet Feyenoord dat niet, zoals geen enkele club dat doet'

maarja de media..

27-01-2025 14:51

NSFR87 +4602

Rijnmond erger ik me al jaren aan , met hun non informatie

27-01-2025 15:29

Sleepie +11674

Dit dus. Lullen maar net hoe de wind staat

27-01-2025 15:50

Inworp +3308

Staan de neuzen bij de technisch staf inmiddels dezelfde kant op? Oeps.. laat maar.

27-01-2025 14:48

Brambino +19662

Volledig eens met de laatste zin van Pierre.

27-01-2025 14:41

mic6525 +126

Het zal Remia vd Vaart ook wel goed uitkomen als zijn club in de top 2 eindigt

27-01-2025 14:47

Brambino +19662

Die lult Gimenez maar al te graag naar de uitgang. Valt mee dat ie dat niet met Hancko doet.

27-01-2025 14:48

Reinaldo16 +19727

Geef hem nu maar tot einde jaar, anders gaat het ook nergens over

27-01-2025 14:38

Legioen033 +2529

Aasgieren van de pers geven nog steeds niet op en blijven stoken in de hoop weer wat kliks voor hun websites te halen.

27-01-2025 14:35

RatioRonnie +636

Triest om te zien inderdaad.

27-01-2025 14:48

RonSon +2387

Wat een gelul..... 'de resultaten zijn niet goed, vooral in de eredivisie'... onzin. Zeg dan 'alleen in de eredivisie'. Europees hebben we zelden zo goed gepresteerd. Die van Eersel zoekt duidelijk een baan als analist voor ESPN of ed. Al die gasten proberen interessant te doen, terwijl ze absoluut niet weten wat er daadwerkelijk speelt. Jammer dat zo'n duffe knakker van Rijnmond hier ook al mee begint.

27-01-2025 14:35

Kampioen2025 +3857

Jaaaaa, nog even wat onrust over Feyenoord de wereld in helpen. Het houd niet op!

27-01-2025 14:33

marrecos +11680

Al willen we van Priske af , we hebben geen geld voor afkoopsom.
Dus kunnen wel stoppen met discussiëren.

27-01-2025 14:32

Brambino +19662

Tuurlijk hebben we dat wel. Maar we willen dat niet betalen. En terecht.

27-01-2025 14:42

guc75 +10558

AC Milan gaat lappen, 45 miljoen, en neemt Gimenez mee in de zomer. Geen enkel probleem.

27-01-2025 14:29

RidderkerkFeyenoord +1853

Wat een geleuter zeg.

We zien en horen vanzelf wel wat er gebeurt, want ondanks dat tal van mensen deze situatie misbruiken om zelf in de schijnwerpers te komen en er grof geld aan te verdienen, is onze invloed, dus van de supporters, nihil.

Club van het volk? Nou, het volk houdt van de club, maar de club (lees: de invloedrijke sponsoren en beleidsbepalers) geeft, als het er op aankomt, geen reet om het volk.

Wat ik echter duidelijk wil maken is dat heel deze situatie met alle onrust er omheen de club geen moer verder helpt. Jammer dat die zogenaamde clublovers, kenners, beleidsbepalers met eigen belangen enz enz niet inzien dat de club Feyenoord totaal niet gebaat is bij deze onruststokerij. Of zien ze het juist wel in?

Want ook een oorlog levert altijd geld op voor bepaalde individuen, dus onrust binnen een club ook.

27-01-2025 14:23

Kampioen2025 +3857

Er zijn veel ingewijden die baat hebben bij onrust binnen onze club. Ze zien je dan toch als een bedreiging. Dat dus wel!
Uiteindelijk gaat het alleen maar om poen. En daar hebben ze in 020 en 040 meer verstand van blijkbaar

27-01-2025 14:37

Kieboom +38333

Ach wat zijn wij supporters toch zielig.
Koop en raket(je)

27-01-2025 14:39

FFL +10021

"Rafael van der Vaart stelt dat Feyenoord hem bij zo'n bedrag direct moet laten gaan".
Natuurlijk, net als die Bouhlarouz wil die 'braadworst op pootjes' dolgraag dat Feijenoord zijn sterkhouder(s) in de winterstop, liefst voor een 'Wibraprijs' wegdoet zodat de 2e plek voor zijn eigen trieste kutclub wordt veiliggesteld. OPZOUTEN!!

27-01-2025 14:21

RidderkerkFeyenoord +1853

Helemaal eens. Die mensen moet je toch niet serieus nemen joh. Ongelofelijk ook dat die mensen doodleuk een podium krijgen op bijvoorbeeld deze site.

Bizar.

27-01-2025 14:24

pipapaauwe +7223

de Wo;f moet ook niet gaan muiten. Die moet voor Priske opkomen.
Valt me tegen. Hij moet veel assertiever worden.

27-01-2025 14:19

Brambino +19662

De Wolf zit er met name voor de Wolf. Eigen hachje. Wat moet hij voor werk doen als hij weg zou gaan? Heeft veel luxe nu.

27-01-2025 14:44

Pofpafara +3027

Vind die Van Eersel zo een naprater die heeft echt geen eigen mening

27-01-2025 14:18

guc75 +10558

Hahahaha, Nee, jij dan.....

27-01-2025 14:31

Henk Schouten +8029

Toch zie ik Priske niet in staat om van ajax te winnen. Thuis werd ie ook al tactisch afgetroefd door dat italiaantje

27-01-2025 14:15

FR-Arnhem +47532

Bayern verslagen, Benfica verslagen, City terug van 3-0 naar 3-3, maar die b-artiesten uit amsterdam verslaan daar zou hij niet toe in staat zijn?

27-01-2025 14:20

Pixeltje +2455

We dachten ook dat we afgedroogd zouden worden in de fruitschaal tegen PSV, of tegen Benfica en Bayern. Er is geen peil op te trekken met deze ploeg. We kunnen zomaar met 3-0 eraf gaan tegen ajax, maar net zo goed spelen we onze beste wedstrijd van het seizoen en brengen we onszelf weer terug in de race om plek 2. Niet te voorspellen dit.

27-01-2025 14:29

marrecos +11680

Ook dat heeft stukje met de trainer te maken toch ..?

27-01-2025 14:31

Pixeltje +2455

Als Lotomba, Bueno, Ueda, Carranza, Hwang, Stengs en Bijlow niet minimaal de helft van de wedstrijden geblesseerd waren geweest dan zou je zeggen dat het komt door de trainer. Nu komt het maar voor een deel door de trainer, en voor een ander deel door een gebrek aan spelers.

27-01-2025 14:43

Persia +1828

Je kan altijd van ajax psv verliezen

27-01-2025 15:03

PapaKevin83 +14926

Dus ga je pappen en nathouden. Ajax en psv zijn retebelangrijk voor de rest van het seizoen. Onbegrijpelijk weer.

27-01-2025 14:07

8maart1995Obiku +1449

DTK wil geen sterke trainer..daarom had ie Priske gehaald..geen gedoe met een trainer die eisen gaat stellen voor aankopen..maar nu moet DTK zijn eigen positie gaan redden

27-01-2025 14:17

guc75 +10558

Hahahaha, wat is dit voor een zinloze opmerking....

27-01-2025 14:32

8maart1995Obiku +1449

DTK veegt zijn straatje schoon door Priske te offeren..totaal niet gesteund met aankopen..DTK wil een trainer die alles accepteert..beetje trainer loopt elke dag binnen bij DTK om aankopen te eisen..dat is wat er gebeurt..aankopen te laat en te weinig en Priske vindt het prima

27-01-2025 14:34

8maart1995Obiku +1449

je zou er om moeten janken..triest

27-01-2025 14:34

Persia +1828

Simpele zielen denkvermogen is dat

27-01-2025 15:04

8maart1995Obiku +1449

Lees het artikel uit het NRC zou ik zeggen ipv alle roddel rubrieken.

27-01-2025 15:22

Milaan651970 +144

Want jij loopt de gehele dag in het maasgebouw rond om deze aannames te verifiëren?

27-01-2025 16:42

8maart1995Obiku +1449

Een krant als het NRC vertrouw ik wel..die journalist stelt daar de vragen om aannames te verifiëren,

27-01-2025 19:44

Bati +37211

Totaal met v Hooijdonk en Affelay eens, Priske verdient zeker meer respect en blijf het zeggen, is gewoon een prima trainer.
Het heeft Priske ook alles behalve meegezeten, met al die blessures en middelmaat wat binnen is gehaald en spelers die vaak ook nog moeten wennen, zoals een Mitchell.

27-01-2025 14:06

Peter.v37 +4818

Met een fitte selectie hadden we gewoon 2e gestaan hoor met 3 a 4 punten achter op psv wellicht

27-01-2025 14:04

Bulldog010 +6563

Ach ja, als als. Priske doet het gemiddeld gezien goed (vergeleken met Slot matig).

27-01-2025 14:35

Danny.V68 +4313

Naai de boel maar op.

27-01-2025 14:03

OveAiaiaiaiOle +6425

Priske geen woorden maar daden
… kunnen we van directie en rvc niet zeggen

27-01-2025 14:03

eefb014 +5260

En maar stoken die gasten. Enigste juiste zou zijn. Wij zaten fout sorry. Maar nee gewoon doordrammen.

27-01-2025 14:03

K.T +1654

Voor het eerst ben ik het eens met Affelay

27-01-2025 14:02

Twan.V52 +7528

Priske held

27-01-2025 14:00
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties