Feyenoords best bewaarde geheim, Philippe Sandler, maakte vandaag zijn eerste minuten in het Feyenoordshirt en deed dat niet onverdienstelijk. De verdediger verving Marco Senesi en was belangrijk met enkele goede verdedigende ingrepen en het bedienen van de aanvallers. De speeltijd was weliswaar kort, maar Sandler merkte dat hij ruim zeven maanden niet gevoetbald had.
"Het was wel pittig, ja. Ook omdat het tegen PSV was. De sfeer, de spanning. Ik heb lang niet gespeeld, dus dat was wennen. Maar het voelde goed en we voelden dat ik het aan kon", citeert Voetbal International de verdediger. "Als je met die tussenstand invalt (0-2 red.), dan probeer je het team ook als verdediger vooral op aanvallend gebied te helpen. Dan is het mooi dat we die 2-2 nog maken. Ik had zelf ook nog een kopbal, maar die ging er niet in. Dat was wat geweest."
Hoe heeft Sandler de revalidatie ondergaan? "Ik zou liegen als ik zeg dat het makkelijk is geweest. Ik ben bij Feyenoord onwijs goed ontvangen door de spelers, de stad en eigenlijk de hele club. Ik heb het naar mijn zin en ik denk dat het ook heeft geholpen bij mijn herstel. Of het te lang heeft geduurd? Daar was ik niet mee bezig. Het is mooi dat ik nu mijn debuut heb mogen maken."
"Ik ben nog niet zo fit dat ik een hele wedstrijd aankan. We bouwen het rustig op. Hopelijk mag ik zo snel mogelijk weer spelen." Een langer verblijf bij de stadionclub ziet Sandler wel zitten. Feyenoord heeft een optie om zijn contract te verlengen. "Wat mij betreft blijf ik, ja. Maar ik moet nog horen of dat ook gebeurt."
Topreactie
FRQQ93 +20330
Snap niet dat voor sommige de haat naar 020 groter is dan de liefde voor Feyenoord. We staan in de finale, spelen met vermoeid team een hele sterke tweede helft tegen psv. WHO THE FUCK IS AJAX.
Plaats reactie
tdetank +11709
Lijkt mij op basis van zijn eerste minuten en zijn uitstraling een prima speler. Ben benieuwd om meer ban hem te gaan zien de komende wedstrijden.
McLovin +11065
Brian Rompoe
MJ75 +4439
Lijkt me goede aanwinst voor komend seizoen; hopelijk kan Feyenoord die optie inderdaad zelf uitoefenen en komt er geen kink in de kabel als Sandler tegen go ahead ineens de sterren vd hemel speelt…; zijn crosspass wil ik wel vaker zien in de Kuip.
Brutaal1908 +8959
Wat mij nou zo opviel aan Sandler is dat die echt gewoon tering groot is.... hahah
Spiderpig +172837
1.88... Lijkt wel groter idd
Umpedump123 +6242
Overigens wel grappig dat bijna heel Fr12 deze jongen finaal aan het afkraken was voor hij überhaupt minuten had gemaakt, en nu iedereen helemaal uit de hoogte over hem is na een aantal minuten.
eppo +70493
Definieer 'bijna heel' FR12.
baer_010 +10391
De azijn drinkers.
Spiderpig +172837
Niet geheel verrassend
Umpedump123 +6242
Mooie, waardige en (gratis, transfervrij) vervanger bij vetrek van Senesi. Ik zeg goed voor mekaar!
Maurinho +674
Viel erg goed in! Verdedigend heeft hij niet super veel hoeven doen, maar wat hij deed was solide. Aan de bal oogde hij erg zelfverzekerd en behendig. Heel knap om dat na zo’n lange periode te laten zien!
YNWA74 +1031
ik heb wel vertrouwen in deze man ! viel goed in , speelde lekker strak in en straalde al wel rust uit !
JFK +4828
Vriendelijke en bescheiden jongen die een prima invalbeurt had. Chapeau voor de staf!
marko38 +649
Laat hem eerst maar wat meer minuten maken en dan kijken we wel verder...
Maar normaliter blijft hij gewoon. Als Slot niets in hem gezien had, dan had Hendriks er wel ingekomen gisteren. En terecht hoor. Gratis oppikken, houd je ook weer geld in je zak om een aankoop mee te doen.
fan-realist +3879
Die stoel!
N2daB +8442
Alleen eerst dat irritante accent kwijtraken....daarna mag je blijven.
Drie90 +8293
Heeft ManCity nu percentage doorverkoop of een terugkoopoptie
bedongen?
In NOS bericht destijds staat laatste.
Mannie010 +2455
Wat wij zagen was niet verkeerd !!
Deze speler heeft kwaliteiten
ricodetico +12904
Op een momentje op de achterlijn na had hij een prima invalbeurt
daanos +8758
Daar werd hij inderdaad flink versneld. Nou moet ik zeggen dat ik niet weet of Senesi het daar beter had gedaan.
FRoedie +3118
Precies ja, daar was die even niet scherp! Daarnaast heb ik hem wel een hele goede crossbal over het hele veld zien geven, dat gaf weer hoop!
svds +33185
Ze zouden wel dom zijn als ze de optie niet lichten 2 jaar deze jongen erbij word je niet zwakker van. Gewoon een prima verdediger, voetballend sterk, goed in de duels kan makkelijk mee bij ons.. is ook niet voor niks dat man city een koopoptie heeft bedongen als Feyenoord de optie ligt
Spiderpig +172837
Nee die jongen heeft zeker potentie... Ook nog niet zo oud, dacht ik
svds +33185
Klopt 24 jaar dus een prima leeftijd. Kun je misschien zelfs verlengen en verkopen mocht city hem niet terug nemen
De-Witte-Socrates +6812
Stond ook op het AZ-lijstje…
svds +33185
Dus?
jellert +219829
Ze testen bij die gozer natuurlijk eerst alles medisch want je wil 'm niet vastleggen en vervolgens speelt die 5 wedstrijden in 2 jaar
svds +33185
Dat hebben ze natuurlijk al lang gedaan. En het heeft niet voor niks zo lang geduurd voor hij minuten maakte dus hij is fit verklaard
jellert +219829
Laten we het hopen... sowieso weinig blessures dit seizoen dus dat zit wel goed
Fhasil +1876
Wordt een veel betere speler dan Senesi.
frtikkieterug +6700
Op die fout op de achterlijn tegen Bruma na echt een goede indruk gemaakt vind ik. Grote sterke kerel, goed in de duels, strakke inspeelpass, uitstraling van een europese topverdediger. Tegen go ahead graag weer opstellen.
yfy46yzk2f +1327
Opstellen in plaats van wie?
frtikkieterug +6700
Samen met hendriks in het centrum
botje +886
Wow......
Sandler zal volgens mij echt blijven en hij is echt de opvolger van Senesi!
Sneller, kan beter koppen en vooral achterin beter organiseren.
MG4UBTS +2315
"Kan beter koppen...". Wauw, dat heb jij even snel kunnen beoordelen. Je weet dat Senesi al 2.5 jr basisspeler is bij ons en dat Sandler vandaag z'n eerste minuten maakt..? Bovendien is de 1 een linkspoot en de ander een rechtspoot..?
jellert +219829
Zozo we hebben de nieuwe chiellini op basis van 15 min
Korneev +5515
Maakte op mij een hele goede indruk met een goede pass, kopsterk en meer een persoonlijkheid in het veld dan daarbuiten. Laatste 2 wedstrijden laten staan en dan kunnen we hem beter beoordelen. Eerste indruk was zeer overtuigend.
Spiderpig +172837
En volgens mij ligt hij ook wel goed in de groep
MarkFeyenoord1 +2063
Kent de stad...!
Kwintsheul +14476
Ligt er bij Sandler aan welke stad je bedoelt.
mellie +7523
Deze doet senesi na een week al vergeten. Let maar op! Begrijp me niet verkeerd. Senesi is echt een topper!
Spiderpig +172837
Zeker, maar die wil naar een andere competitie... Anders had hij z'n contract wel verlengd
mellie +7523
Ik denk dat je hem verkeerd leest😉
Rotterdam1983 +5754
Geertruida ook
hakuna +2065
Jezus. wst een vetademing. vanaf de 1e minuut in het veld de verdediging coachen en zelf ook nog een heel goede prestatie neerzetten! Kan een herl goefe worden!
JS-FR1 +16948
Senesi was echt een geweldige aankoop en een gouden gozert. Maar Sandler is een hele goede vervanger en in potentie misschien nog beter. Als ik zie hoe hij bij Man City speelde..
Egwel +13311
Weet je, ik denk dat we collectief waren gaan schuimbekken als die penal niet gegeven werd. Vol tegen de arm. Gewoon terecht. En gakpo zielige bosmongool gauw optyfn
frtikkieterug +6700
Was natuurlijk gewoon een onzin penalty. Maar wel blij dat we hem kregen
Houtman +4626
Wat een gekwebbel.
Mis Derksen en Gijp…
Hoop dat ze als deze woke storm over is snel terug zijn op de buis!
avondrood +40131
Derksen missen met zijn negatieve gezeik op Feyenoord, echt niet.
Spiderpig +172837
Nee dat niet, maar de rest van het programma vond ik wel lachen
Sabau70 +3256
Hmmm... 'Wat een gekwebbel' en 'Mis Derksen en Gijp...' in één bericht? Wat gaat hier mis?
pat81 +325
Viel niet slecht in..had een paar goede inspeelpasses..en behield in zijn minuten het overzicht
Raymond.K +1478
Kan je er best bij houden deze gozert
jellert +219829
Pak ze pi-air
Moker0182 +132
Van der vaart moet z’n muil houden en gauw
Lenpa +4613
Eerste helft was de wil om te winnen veel groter bij psv dan bij Feyenoord. Niet gek ook want met zijn alle zitten we bij Tirana met ons hoofd. Ook waren er een hoop jongens op, maar vond ons veel te mak met ingrijpen en voor de 2e bal gaan. Tweede helft waren wij veel en veel beter en zijn zij nog goed weggekomen ook. 2-2 terechte einduitslag de pingel kan je imo geven, die bal gaat vol op goal en hij blokt het met zijn arm.
Zuidbewonert +407535
Lekker Piair. Dien die flikkers van repliek.
broodje +5777
Alleen maar nuttig als 'vrije' verdediger in de opbouw. Is natuurlijk geen fatsoenlijke mandekker
frtikkieterug +6700
Daar heeft hij het lichaam wel voor. Hoe weet jij zo zeker dat hij dat niet kan?
broodje +5777
Er is vrij veel beeldmateriaal van hem beschikbaar (complete wedstrijden).
Voetballend is hij van toegevoegde waarde, maar de(n)kt totaal niet als een verdediger.
Vond t meer een verdedigende mv
lfr1908 +22034
Nieuwe links midden, nieuwe linksbuiten, nieuwe links achter en Dessers halen.
Volgend jaar sandler mooi concurreren met Hendriks. Trauner blijft staan. Pedersen rechtsback, hall doorschuiven als reserve achter Pedersen. Geertruida, malacia, kokcu en sini gaan denk ik wel.
Nieuwe aankoop- Dessers- Walemark
Nieuwe aankoop- Toornstra- Aursnes
Nieuwe aankoop- Hendriks- trauner- Pedersen
Bijlow
Hall, hartjes, dermane doorschuiven.
Extra weg: Diemers, Bozenik, Balde, Bannis, AEB & die keeper uit Oekraïne.
OuweVos +16690
Bijna helemaal met je eens, alleen verwacht ik dat Geertruida nog blijft
JS-FR1 +16948
Wel de blunderende Walemark en Pedersen en geen Balde en Conteh....
frtikkieterug +6700
Blunderende Walemark? Viel goed in vandaag
frtikkieterug +6700
Toornstra op 10 kan echt niet als je bovenin mee wil doen. Als backup prima
FR08pjotr +20357
Senesi gaat sowieso weg (nog maar 1 jaar contact) dus lijkt me een aardige no brainer dat we deze gast nog ff houden
jellert +219829
Die Ibi heeft een slechte avond gehad
Spiderpig +172837
Vorige week vergeleek hij feyenoord nog met FC Utrecht en Vitesse.... Dus lekker voor hem
Tilburgert +56683
Hahah leren die gasten het nou nooit?
Spiderpig +172837
Hij vond feyenoord wel een goede tussenstap voor een speler... Daarna kon hij wel naar psv gaan... Haha wat een mongol
MeneerLarsson +10953
Haha ik zie nu pas die reactie van Schmidt op die vraag van Elshof “waarom kantelt de wedstrijd in de tweede helft”
“Daar heb ik geen zin om over te praten” En die gozer loopt gewoon weg 😂
PSV laat zich altijd opfokken door ons en ze trappen er iedere keer in. Wel mooi dat ze zo hardleers zijn.
Spiderpig +172837
Jammer dat hij niet blijft, want psv is echt waardeloos en niet fit het hele seizoen
Frankie62 +1757
Absoluut geen penalty
Een kadootje
CoMulder +16625
Speciaal een account voor gemaakt?
Willem10 +11976
Kan me niet voorstellen dat er voor Geertje geen club komt met een zak geld. Wat een beest.
yfy46yzk2f +1327
Stond mooi fout bij de 1-0
fozzies +2986
Balverlies Kockù
Willem10 +11976
Foutlozen werpen de eerste steen.
Marco van Zutphen +4524
Hahah hoe die Afellay zwaar gefrustreerd daar zit is toch wel het hoogtepunt van het weekend
Andre010 +4602
Ja, vind dat interview van Schmidt met de NOS ook prachtig (vooral het einde) 😂
Wat een heerlijke week
Generaalspankee +9664
weet er iemand of we woensdag spelen in een nieuw uittenue? zoals dat vaker word gedaan de laatste iit wedstrijd
Andre010 +4602
Ik persoonlijk denk nog niet omdat het volgend jaar een andere kledingsponsor is. Denk dat Adidas het contract wil uitdienen anders maakt het reclame voor een andere sportmerk tijdens het huidige contract.
FR-17 +1252
Pas het jaar daarna. Zitten nog een jaar vast aan Adidas.
Andre010 +4602
Oops my bad
LerraFR0180 +1013
Wat een niveau hier. Hij speelt z’n 24e wedstrijd in 4 jaar en hij is een prima back up. Houd toch op joh. Is nooit fit
fr12_blyat +6945
Je hebt altijd Hendriks nog achter de hand als extra back-up
stefan.k +1037
wat mij betreft ook. speelde prima voor die paar minuten.
LerraFR0180 +1013
Wat een niveau hier. Hij speelt z’n 40e wedstrijd in 5 jaar en hij is een prima back up. Houd toch op joh. Is nooit fit
Spiderpig +172837
https://www.feyenoord.nl/nieuws/nieuwsoverzicht/feyenoord-versterkt-zich-met-philippe-sandler-010222
O hij is gekocht tot het einde van het seizoen, dacht dat hij gehuurd was... Nou wat mij betreft mogen ze wel een gokje wagen met hem
avondrood +40131
Als Feyenoord de cup wint moet Trauner maar eens een pruik opzetten
Mensini +14477
Een John de Wolf pet is ook goed....
Wesley Pol +7734
Sandler is goed bevonden? Dan is de opvolger voor Senesi dus binnen?
FC Apendrecht.nl +29789
Nee dat is Hendriks, dat wordt echt een topper
Fr_88 +15798
Lekker concurreren
Spiderpig +172837
Precies je hebt meer centrale verdedigers nodig in een seizoen
Chileno13 +5123
Hoop dat we hem kunnen overnemen is een goeie vervanger voor senesi
frtikkieterug +6700
Overnemen van wie? Hij staat al bij ons onder contract
Chileno13 +5123
Ohh nog beter dat is een goeie vervanger
Spiderpig +172837
Ze kunnen hem nog een jaar huren en daarna overnemen toch?
FRQQ93 +20330
Ze kunnen hem in de zomer een twee jarig contract aanbieden
Spiderpig +172837
Weet je het zeker?
Aidan_Exclusive +7780
Als hij heel blijft is dit voor eredivisie begrippen gewoon een hele goede.
Groot, sterk, aardig snel en een hele goede strakke inspeelpass...maar ja, hij moet wel heel blijven
avondrood +40131
Perfecte opvolger van Senesi
Pas +6930
Met Sandler, Geertruida, Trauner en Hendriks heb je 'gewoon' 4 centrale verdedigers als Senesi wordt verkocht. Richten op nieuwe linksback(s) bij vertrek Malacia.
FRQQ93 +20330
Nieuwe rechtsback is dan ook wel nodig
huissie79 +19977
pedersen en geertruida
spzm +13041
En Hall
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties