SL Benfica heeft Orkun Kökcü nog altijd niet uit het hoofd gezet. De aanvoerder van Feyenoord staat hoog op het verlanglijstje van de Portugezen, zo weet 1908.nl te melden. Trainer Roger Schmidt ziet de komst van de 22-jarige Kökcü helemaal zitten en dringt aan op een transfer.
Dit komt doordat Enzo Fernandez afgelopen zomer voor een transfersom van 120 miljoen euro naar Chelsea vertrok. SL Benfica wil een deel van dat geld gebruiken om een vervanger aan te trekken, en Kökcü is daarbij een serieuze optie. Schmidt, de voormalige trainer van PSV, wil Kökcü kosten wat het kost overtuigen om over te stappen naar SL Benfica.
Kökcü's marktwaarde wordt momenteel geschat op dertig miljoen euro. Tijdens de slotdag van de wintertransferwindow heeft Feyenoord SL Benfica laten weten dat er niet gepraat zou worden over een bedrag onder de veertig miljoen euro. De Rotterdammers hadden namelijk niet voldoende tijd om een vervanger te halen.
Het is niet bekend of Feyenoord aankomende zomer ook meer dan veertig miljoen euro voor Kökcü zal vragen. De middenvelder heeft een contract tot medio 2025 in De Kuip. Afgelopen zomer deed Feyenoord al zaken met de Portugezen door Fredrik Aursnes voor een miljoenen bedrag te verkopen. De Noor maakt een uitstekende indruk in de ploeg van trainer Schmidt.
Quilindschy Hartman
Quilindschy Hartman presteert uitstekend en dat is ook in het buitenland opgevallen. Naast Mats Wieffer wordt Hartman nu ook genoemd bij een Europese club. Afgelopen winter heeft zich een club officieel gemeld bij algemeen directeur Dennis te Kloese, maar de interesse werd door Feyenoord direct van tafel geveegd. Het is niet bekend om welke club het ging.
Topreactie
DagjesmensOpVakS +184225
Die zullen wel denken: we got nothing toulouse.
Plaats reactie
FRFriesland +13393
Benfica schijnt een openingsbod voor te bereiden van 40 miljoen. Weet niet hoe betrouwbaar dit is, maar dit gaat de goede kant op!
RemcoFR +26578
40-45 miljoen vragen. En anders kunnen ze weg blijven.
tdetank +11706
Alleen voor minimaal €50 mln. plus nog extra bonus voor Aursness die veel te goedkoop die kant op is gegaan.
CrulioJuz1908 +9900
Veertig miljoen is een redelijk bedrag, maar volgens mij kan het nog hoger! 45 miljoen zou mooi zijn, 50 miljoen de absolute jackpot (en daarom ook een tikkie onrealistisch, denk ik).
beppie172 +64915
100m voor die Kuifeend was ook onrealistisch.
Tapiaz +28520
Ik zou mijn sportieve uitdaging niet in Portugal zoeken.
KrommeZandweg +3329
Zeker niet; https://youtu.be/eOK0BsKr7ls
Shipyard +359
Mooi filmpje zeg! Top!
FRemy +984
Wat is't nou? benfica liverpool nog even en de spanjaarden/italianen komen ook om de hoek kijken
Bas.W +6253
Nou gezien onze andere held het ook goed doet in Portugal, en je 120 miljoen krijgt door verkoop.
Stel ik voor: 135 miljoen en een twix voor onze middenvelder.
CrulioJuz1908 +9900
Geef jij mij die Twix, leg ik vijf euro bij het transferbedrag.
Ron.O +1348
Liever een Bounty erbij
FR-1993 +5611
Hij kan beter hier trainer worden dan al onze spelers kopen. Alleen willen wij jou niet...
Feyenoord1977 +427
Onze spelers worden dik geld waard!
Gvv75 +1575
Was aursnes al weer vergeten 😃
Jacks +1599
Die gaat naar Arsenal voor €45 mili let maar op!
brockie +107760
Werd afgelopen zomer al als £50mln target genoemd door de tabloids aldaar. Mag hopen dat het werkelijkheid wordt.
timmiesio010 +797
Gewoon minimaal 40 anders niks !
Bear1 +416
Jammer Schimdt, ik hoorde net in de wandelgangen dat er contact is met een Engelse club , het blijkt dat onze Orkun volgens diverse laptop analisten het perfecte koppel vormt met ene meneer Casemero. En ze zouden een potje van 50 miloen over hebben …………. Scoop
WillemWeetAlles +4324
€40 miljoen als openingsbod. Dat wordt een aardig bedragje dan. Toch wel minimaal €50 miljoen?
brockie +107760
Pas bij 40mln de mail checken, bij 50mln pas de telefoon opnemen en bij 60mln een keer om de tafel gaan zitten om op 75mln uit te komen. Voor dat geld kunnen ze de onelove band krijgen die Orrie nooit gedragen heeft.
brockie +107760
Die autocorrect is geweldig. Typte 'onelove' in en hij corrigeerde het na 'ongelovigen'.
Wist niet dat Samsung islamitisch was? 🤔🤣
croizand +4355
Tussen 40 en 50 miljoen maar van mij mag een PL club zich melden, zowel voor zijn ontwikkeling als voor onze inkomsten
FRRMS +25893
Waarom zou je naar Portugal gaan..
kokcu heeft het talent om overal te slagen en ook de grotere competities
aartinho +34511
Tyft op joh zure mof
eppo +70375
Mooi toch. Reserveer maar de helft.
jaivi62 +7559
60 miljoen voor onze aanvoerder is een prima bedrag. Benfica verkoopt toch bijna altijd voor +100 miljoen .
De poen hebben ze wel
Kuyteroe_son +2030
Voor hartman waarsch zo'n Belgische kutclub
Ron.O +1348
Union
NickCuracao +3920
Dit is goed nieuws. Er gaan veel clubs achter m aan waardoor prijs richting de 50 miljoen gaat! Wordt een klapper dit!
LvV +628
Ik zou het wel mooi vinden als juist Orkun ons stokoude transferrecord verbreekt. Eigen jeugd, aanvoerder. Dit zijn wel bedragen waar iets mee opschieten..
010Fey010 +1959
Sini was toch verkocht voor het hoogste bedrag? Dat is niet zo heel lang geleden.
LvV +628
Oh ja. Maar goed, het zou de eerste transfer zijn voor een bedrag dat in Europa serieus wordt genomen. Sini speelt straks trouwens, tegen Arsenal.
Ron.O +1348
U is wakker en scherp
Micha01020212022 +9138
Afgelopen zomer is dus al stokoud?
kraai59 +5060
Ze willen een deel van de 120 miljoen gebruiken, nou doe maar 110 miljoen dan.
Ron.O +1348
109 miljoen mag ook
Daviidjd_ +183
Volgensmij is Schmidt stiekem Feyenoord fan als het aan hem ligt wilt hij heel de selectie joh
GreyHound8877 +4112
Berichten op twitter dat benfica een openings bod voorbereid van 40 mil
https://twitter.com/ekremkonur/status/1641716807290552321?s=46&t=vDqAjnm2y06hqsvOUr3_-Q
Feyenoord1 +102602
Prima, weigert Feyenoord toch. Openingsbod vandaar
Coolhaven +2709
Prima, gaan ze richting de helft
RotterdamFeyenoord110 +2051
Als ik Orkun zou zijn zou ik niet naar Portugal verkassen, lekker naar Spanje, Engeland, Duitsland of Italië
LaurensFR +1730
Voor feyenoord juist wel weer interessant ivm doorverkooppercentage. Je blijft als goede speler niet in de portugese competitie.
CPP +3457
Voor Feyenoord is het vooral interessant dat Nederland in de coëfficiënten boven Portugal komt en blijft. Dan veel grotere kans dat we komende jaren voor Champions league plaatsen en daar is direct en indirect veel meer te verdienen dan met een klein doorverkooppercentage. Ik vind dus dat we onze beste spelers helemaal niet naar (concurrent) Portugal moeten laten gaan en dat die spelers dat ook niet moeten willen.
LaurensFR +1730
Tja, als we zo gaan kijken. Lastige is dat ze altijd wel iemand anders kunnen vinden als vervanger. Wellicht zelfs beter. Altijd een gok.
Richard1967 +753
We praten alleen als ze beginnen met 50miljoen anders word er niet eens gepraat
Komtgoed +1218
engelse clubs leggen dat wel neer voor 'm
dieguymetlanghaaropz4 +1496
Ik heb het gevoel dat schmidt een beetje fan van ons is. gewoon bij schmidt altijd ff 10-20% extra vragen.
tanya_lasagna +1599
Honderd miljoen voor vieze Schmidt
ferryjr +1959
gaat je een hoop geld kosten schmidtje
Kwintsheul +14442
Wat een bedragen hè, mede-supporters?
Bedenk je even 1 moment dat we 1,75 jaar geleden (eind juni 2021) Berghuis moesten verkopen om überhaupt onszelf een beetje op de transfermarkt te kunnen begeven.
Solida +37008
Time flies when you're having fun :)
luc86 +3606
Bedenk je even dat we ons 20 jaar gefocusst hebben op een nieuw stadion ipv goed technisch beleid... we moesten wel een nieuw stadion bouwen want dat was zogenaamd de enige manier om stappen te zetten. -.-
beppie172 +64915
We moesten hem verkopen omdat Sufferd Sjaak een contractverlenging heeft gegeven met dramatische clausules.
Kwintsheul +14442
Maar achteraf is het goed geweest om hem te verkopen want daardoor kwamen Trauner, Alireza, Pedersen en Aursnes en kijk eens waar we nu staan.
Dus toch met dank aan sufferd Sjaak.
beppie172 +64915
Nee, want SB was minimaal 10m waard. Dan had je je nog meer kunnen versterken. Gewoon kapitaalvernietiging.
Hanegem +4335
Dat geloof ik ook wel , Maar om nu al te speculeren ! Dat laten we aan die betweters (journalisten) over ! # jatognitan Mijnheer Ballenjongen2
ElPanzeFr +21011
"Tijdens de slotdag van de wintertransferwindow heeft Feyenoord SL Benfica laten weten dat er niet gepraat zou worden over een bedrag onder de veertig miljoen euro."
Kijk. dat is het betere werk! En vanaf de winter is Kökcü gewoon doorgegaan met zijn goede prestaties, dus die prijs zal gelijk blijven. Zeker met interesse van clubs als Arsenal. Wil Benfica dat bedrag betalen? Be my guest. Zo niet? Rot dan een eind op
MrTica +305
Helemaal mee eens! Dit zijn toch prachtige tijden om Feyenoord supporter te zijn? Feyenoord staat sterk gezien de vorm van Kökcü en een club als Arsenal lacht om dat soort bedragen als zij een talent mee vast kunnen leggen.
Het zou mij niets verbazen wanneer er aankomende zomer weer wat records verbroken zullen worden wat betreft transfers.
Frits74 +6171
Hoop niet dat hij naar Benfica zal vertrekken omdat er sportief gezien mooiere uitdagingen zijn. Zie Arsenal wel bij hem passen!
Maar de lat mag met een opening van 40 miljoen maar vast gelegd zijn.....
JerryFR +2354
Hoewel ik over Benfica als bestemming voor Kokcu niet erg enthousiast ben, zou 40-50 miljoen natuurlijk wel een bedrag zijn waarbij je hem moet laten gaan.
Willem.H +15449
Logisch. Als Alvarez en die lange neger van psv al 50 miljoen waard zijn is Kokcu dat minstens waard.
-Feyenoord-010- +4064
Zou hij daar heen willen denk je? Denk eerlijk gezegd dat Orkun daar zijn zinnen niet opgezet heeft.
Myekel +1274
K zie hem ook echt heel goed renderen bij ManU en dan is ie weer herenigd met zn maatje
Kaloe +9423
Gaat weer n onrustige zomer worden
Kwintsheul +14442
Zo lang Slot maar blijft komt het allemaal weer goed.
Kaloe +9423
Dat bedoel ik , zeer onstuimige zomer .
poklaan +2491
Kökçü moet wanneer hij vertrekt lekker naar een Europese topcompetitie.
Wieffer en Hartman moet je als club trouwens zo snel mogelijk verlengen. Beide hebben hun contracten getekend met geen tot weinig uitzicht op een basisplaats en zullen qua salaris dus waarschijnlijk vrij ver van de andere af zitten. Flink ruimte dus voor een mooie opwaardering.
dorst +2948
Was 40 m...... niet doorgepakt....... nu 60 m
Kromme038 +1421
Lees net dat ze zich voorbereiden op een opening van 40 mln. Dat is wel serieus, stel 40 vast en dan oplopend tot 55. Zou voor club en speler interessant kunnen zijn
GraziPelle10 +801
50mil
Eef1908 +217427
Schiet dit weekend sparta aan flarden onze held.
cipolini +13808
Bod van 40 dan kan je beginnen 60 te vragen.
badeend +7666
Denk dat het Real Madrid was voor Hartman, gelukkig hebben ze die afgewezen. Alleen serieuze clubs kunnen zich melden.
datenewoordFEYENOORD +12768
Gesprekken pas starten bij een openingsbod van 50 miljoen
edtfeyenoordpedt +28443
"Kökcu ziet vertrek naar Schmidt nog altijd niet zitten"
RichardT-07 +1417
Openingsbod van 40 miljoen komt eraan?
Wesley Pol +7734
40 mil omdat je geen vervanger meer kon halen? Ze kunnen meebieden vanaf 40 miljoen!
DickLeCoq +1634
Dat wad toen
HAaN75 +6993
Elke week een andere club onze kokcu is meer begeerd dan messi neymar lewandowski
Kromme038 +1421
Die zijn ook allemaal 2x zo oud!
sziep +8685
En 3 x zo duur nog…
klick44 +18065
Die gaan geen 30 neerleggen voor hem denk.ik
Ro1 +2162
Jammer voor hunnie dan
FR1987 +1995
Nee meer! En anders geen koop
klick44 +18065
Juist
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties