Luis Sinisterra is door de bezoekers van FR12.nl verkozen tot de Speler van het Jaar. De Colombiaan wordt daardoor beloond voor zijn geweldige seizoen waarin hij onder meer naam maakte in Europa.
Zo was hij in achttien wedstrijden in de Conference League verantwoordelijk voor elf doelpunten en zeven assists. In dertig Eredivisieduels maakte hij twaalf goals en bracht hij zeven keer een medespeler in de gelegenheid om te scoren. Al met al was Sinisterra dit jaar in 49 wedstrijden bij 37 doelpunten betrokken.
Dat is ook de bezoekers van FR12.nl niet ontgaan, daar hij maarliefst 54% van de elfduizend stemmen ontving in de verkiezing voor de Speler van het Jaar. Ook werd de Colombiaan in zowel maart als april aangewezen als de Speler van de Maand door de bezoekers van deze site.
Zijn transferwaarde wordt inmiddels geschat op 25 miljoen euro, al willen Arne Slot en Frank Arnesen hem, net als Orkun Kökcü, deze zomer koste wat het kost in De Kuip behouden. De aanvaller, die vijf interlands achter zijn naam heeft staan, heeft nog een contract tot medio 2024 in De Kuip.
Overige spelers
Plaats reactie
Maluka01 +1768
Waarvoor moeten Marciano en Diemers nu hier altijd afgezeiken worden hier. Zij maken ook deel uit van Feijenoord. En wij zijn Feijenoord!
VineFeye +8407
ONEENS! Duidelijk doorgestoken kaart!!
1. Marciano
2. Diemers
3. Hendrix
Was realistischer geweest!
Buitenspiel +582
Diemers robbed
djahdjahcity +10684
Helemaal terecht. In mijn ogen de beste linksbuiten in de Eredivisie maar mijn pupillen zijn dan ook rood-wit gekleurd
jack.f +5026
En terecht
SanFR1908 +9556
Heel knap ook na zo’n zware blessure! Trauner, Aursnes en Kokcu ook heel goed, vooral Aursnes!
paulus56 +247500
Krijg er nog hoofdpijn van die gasten te gillen voor vak Q.
Laten ze dat maar ergens anders doen
DeEijk +91852
Sini mag ik je BH ?
SteffieFR +6711
Voor mij toch Aursnes. Raar dat die maar 8% van de stemmen krijgt.
Maar ja, Sini ook terechte winnaar.
Wery1953 +1397
Ik ben het wel met je eens. Aursnes is een geweldenaar en verdiende meer stemmen, maar Sinisterra is nu eenmaal meer bepalend geweest dit seizoen.
kazan +1455
Feyenoord heeft dank zij Luis aan heel veel bekendheid in Colombia gewonnen, van mijn mag hij nog een tijdje blijven heel vaak wedstrijden en herhalingen waar ze hier nog al goed in zijn van Feyenoord gezien dank zij hem.
Gers +12730
Mooi meegenomen maar bekendheid in columbia ...gaan we daar dan waanzinnig veel shirtje verkopen of is het gewoon leuk
David.W +9463
En moet je na gaan kameraden dat hij bijna was afgeschreven..tot dat Jaap stam hen de kans gaf
fr16 +2948
Dat is ook het enige wat die gast goed heeft gezien
Elburg +3372
Eigenlijk kunnen we dus zeggen dat jaap de basis heeft gelegd voor het huidige succes...ik zeg standbeeld voor jaap
breejedurp +3010
Bring back kale Jaap,
David.W +9463
Nog 1 of 2 jaartjes er bij plakken en dan komende seizoen knallen en gaan voor de titel. En dan verkopen . Al hang het synario van jorgerson ook in de lucht
LordLinzen96 +334
Scenario Jorgensen niet zo bang voor bij Sini. Is nog een stuk jonger en was voor z’n blessure al op weg naar dit topniveau. Heeft dus ook al laten zien dat ie met een tegenslag kan omgaan en weer helemaal terug kan komen (en zich blijft ontwikkelen). Zonder Sini zijn we aanvallend te voorspelbaar en komen we er zo moeizaam doorheen. Om mee te doen om de titel hebben we Sini nodig!
beppie172 +64915
Gaan we in komkommertijd ook nog een
top 3 in Europa,
top 3 uit eigen jeugd,
top 3 meeste progressie in afgelopen seizoen,
top 3 met NL paspoort,
top 3 van Vrouwen 1
kiezen?
Kunnen we daar weer lekker over ouwehoeren.
Gers +12730
Top drie; welke zou je best willen opschrijven uit vrouwen 1
Frjuizeh +11581
echt genoten dit seizoen! begon al met die oefenpot tegen Atletico
Legionist +1779
Terecht wat een klasse apart
jack98 +46424
Mooi dat Luis de erkenning krijgt die hij verdient!
Mensini +14477
Mag idd wel gevierd worden met een sixpackie!
Michel.V +4596
Geen gezicht met davids op het bankje , spek en bonen.
EensFeyAltijdFey +131423
Zit er echt bij alsof ie elk moment in slaap kan vallen. Heb hem in deze wedstrijden nog niet 1x iets zien zeggen. Beetje trieste vertoning
kingtoto +4628
Speler die zeker de meeste waarde vertegenwoordigd en het minst vervangbaar is. Wat dat betreft dus zeker een terechte keuze. Vamos Luis!
scritor +13543
geweldig voor sini. wie heeft die trouwens gehaald? een masterclass talent scouten!
FR190897 +195
The one and only mister van Geel.
Elburg +3372
Ik heb nog steeds het idee dat van Geel toen per ongeluk iets getekend heeft en hij er later achter kwam dat hij samba sini had gekocht
avondrood +40129
Sini werd door de scouting voor gedragen
De blonde pijl +2741
Verdiend, ben benieuwd naar volgend seizoen.
topper70 +3099
Terecht!
wilbert17 +23475
Deze " prijs " had je aan Arne Slot moeten geven.
Taksi +3957
Is al een tijdje gestopt met spelen en is ook nooit echt een geweldenaar geweest eerlijk gezegd
12e man 4ever +2121
Trauner en Aursness voor weinig gehaald, maar moeiteloos meespeelde aan een mooi seizoen. Prima aankopen.
feyenoord0101 +9071
Sini held!!
Kieboom +39339
Eigenlijk was de verhuur van Diemers het absolute hoogtepunt van het jaar.
daam1997 +2802
En het warmlopen van Sandler
Kieboom +39339
Oh ja das een goeie tweede
Kalouless +12606
Onderschat ook de bijdrage van Bassett niet. Zo blij dat we hem gehuurd hebben.
Andre010 +4588
+5 miljoen
Sneekshit +10425
He verdorie vergeten te stemmen. Ik wou nog op Hendrix stemmen.
daam1997 +2802
Hendrix of Hendriks?
hetslotopdedeur +13105
Wel Jammer dat Marciano als enige geen kans heeft gekregen, we mochten niet eens op hem stemmen
IJzerenKees +127047
het wordt altijd een aanvaller
Jackyan +3695
Als je naar de foto kijkt hierboven zie je hoe gespierd hij echt is. Kijk maar is terug naar de eerste goals van Sini en dan zie je hoe mager die toen was. Zonder te overdrijven denk ik echt dat spierkracht belangrijk is om je op hoger niveau te krijgen. Het is gewoon enorm bevorderlijk voor je power in je actie, snelheid en duelkracht. Elke topvoetballer heeft wel een afgetraind lichaam. Kokcu heeft dit jaar ook enorme stappen gemaakt omdat hij letterlijk sterker is geworden. Ik mis dit nog bij heel veel spelers. Ik begrijp eigenlijk niet waarom dit zo weinig aandacht krijgt. Vooral als je kijkt naar de spelers die doorbreken vanuit de jeugd. Bij vele spelers ontbreekt kracht. Ik kan me herinneren dat De Vrij een personal trainer had terwijl hij bij Feyenoord voetbalde, dat is toch eigenlijk te gek.
p13t +23679
Eens. Valt enorm veel te winnen op dat vlak. Heb wel de indruk dat dat inmiddels ook gebeurt, zie regelmatig beelden van spelers in het krachthonk op de club.
Soesa7 +984
O.a. Malacia en Kökcü trainen er nog naast in samenspraak met Feyenoord.
CoMulder +16625
Dit heeft Gio niet zien aankomen toen hij nog aan het roer stond.
TrummekeTweePuntNul +12667
Mooi die afbeeldingen. Luis terecht de nummer 1, maar ook leuk dat mijn held ook een plekje verdiend op het podium.
stamplust +24584
Een volwaardig opvolger van Jürgen Kristensen.
halveleo +9656
Huldiging van Luis op de Lijnbaan vanavond!
Dre3000 +6057
Terecht. Aan het eind zat hij er wel doorheen die jongen heeft alles gegeven dit seizoen
Juicher +61444
Que si, que no, que don’t forget to verlenga Sini.
fynwa89 +2628
Ayy
VDVD +20351
Terecht. Wat een speler!
Frfc.N +221
Door ons he! De leden van FR12!
avondrood +40129
Geef die man een contract voor 4 jaar met ruim 2 miljoen salaris, dat verdien je dan over 2 jaar zo weer terug als je hem alsnog verkoopt, en het vergroot je kansen op CL voetbal.
Dan kijken die teamgenoten maar met een schuin oog, hij is gewoon veel beter.
Campodefiori +33627
Bergjood kreeg dat ook dus idd zsm opwaarderen
klick44 +18065
Ik denk gewoon verkopen. Je kan 25 niet laten lopen
klick44 +18065
Zou kunnen maar psv gaat ook geen 40 vangen. 25 is een mooi bedrag voor de volgende stap
Gers +12730
Gevoel heb ik ook maar vraag en aanbod sini hebben nu eenmaal niks met gakpo te maken ...denk dat als er een club komt die +/- 30 m biedt, je eigenlijk wel moet
HAaN75 +6993
Is er nog iets op tv vanavond
feytotdedood +2137
Siniii
charlaykc +9419
Goede abs
DQuitz +2286
laag vetpercentage doet wonderen.
ShinjiUno +51748
Als ik Sini thuis betrap met mijn vrouw dan loop ik meteen naar de keuken om een biertje voor hem te halen.
010Nielssss +3366
ShinjiUno fantastische spelert
Richard de Jong +21637
Ken ik niet
Gers +12730
En dan heb jij dus een hele knappe vrouw?...of sini is blind en dat lijkt me nog onwaarschijnlijker;-)
Spiderpig +172737
Duh
p13t +23679
LUCUMIIIII
Woeke +8593
Lekker voor hem!
FRfan67 +6774
Dessers
flying_dutchman +207441
Malacia vanavond in de basis.
Flekken - Malacia, De Ligt, De Vrij, Teze, Hateboer - Schouten, Koopmeiners - Gakpo, Weghorst, Lang
Egwel +13311
Teze Hateboer Lang HAHAHAHA
WeWordenKampioen +23795
Lang werelds haha
klick44 +18065
Wat is dit voor fantasie opstelling
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties