Arne Slot coachte zondagmiddag zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord. Maar hoewel niet duidelijk is welke spelers wel en niet blijven, waren er meer die voor het laatst in De Kuip in actie kwamen. Daarom ging Slot op zijn persconferentie na afloop ook even in op de toekomst van Feyenoord.
Zo liet Slot de laatste weken - waarin Feyenoord al zeker was van plek 2 - enkele andere spelers minuten maken. "Wat ik over het algemeen doe, is de beste opstellen. En we hebben veel goede spelers. Maar de laatste weken waren er wat wisselingen in de opstelling, om ook andere jongens de ruimte te geven."
Jahanbakhsh en Wellenreuther
Een van die spelers is Alireza Jahanbakhsh, wiens contract formeel is opgezegd. Toch is er nog geen sprake van een definitief afscheid, vertelde de Iraniër zelf al. "De nieuwe mensen zullen moeten beoordelen of ze met hem door willen", reageerde Slot daarop. "Ik vond het niet meer dan gepast om hem vandaag te laten starten."
Ook het wisselbeleid van Slot was in zijn laatste duel iets anders dan normaal. De meest opmerkelijke was de keeperswissel. Timon Wellenreuther, die zijn plek weer moest afstaan bij de terugkeer van Justin Bijlow, kwam onder luid gejuich van het Legioen nog één keer in actie. "Als er een speler is die het na dit seizoen verdient om nog een keer zo bejubeld te worden door de fans, dan is het Timon wel." Overigens is ook van Wellenreuther nog niet duidelijk of hij volgend seizoen nog in De Kuip speelt.
Opvolger
Verder werd Slot gevraagd naar de situatie die hij heeft gecreëerd voor zijn (nog onbekende) opvolger. "Als je deze spelersgroep ziet, hoe ze al twee jaar lang om de drie, vier dagen maximaal presteren, dan denk ik dat het voor de nieuwe trainer een voorrecht is om met deze jongens te mogen werken", reageerde hij op die vraag.
"Ik hoop voor hem, zoals ik dat de afgelopen jaren zelf ook steeds hoopte, dat het grootste deel van het elftal in tact blijft. Dat is lastig in de Eredivisie, maar als het lukt, krijgt de nieuwe trainer een geweldige spelersgroep om mee te werken. Niet alleen omdat het fijne mensen zijn, maar het zijn ook spelers die in staat zijn om ongelofelijk veel wedstrijden te winnen."
Financiële situatie
Buiten dat staat Feyenoord er ook financieel heel anders voor dan voor Slots komst. Op de vraag wat zijn opvolger te besteden heeft: "Ik denk in ieder geval meer dan ik en alle voorgangers dat hadden. Natuurlijk zeggen mensen dat ik ook behoorlijk wat heb besteed. Dat klopt, maar het was niet meer dan we binnenhaalde. We hebben ons eigen budget in de afgelopen jaren weten te creëren."
Slot somde op: "We begonnen met Berghuis die voor 6 miljoen wegging, wanneer we 5,5 miljoen konden herinvesteren. Het jaar erop verkochten we voor 70 miljoen en hebben we 30 miljoen geherinvesteerd. Het afgelopen jaar was dat ongeveer hetzelfde. En dan reken ik de Champions League-miljoenen nog niet mee. De club staat er financieel beter voor, maar dat is nog niet eens zo belangrijk. Het is vooral een geweldige spelersgroep om mee te werken. En de kwaliteit van 1908, dat verdwijnt niet doordat Arne Slot weggaat."
Plaats reactie
jonaathn +14796
Het is goed zo met Ali! Lekker doorselecteren.
Ron.V15 +2652
Lekker blijven onze Iraanse vriend.
Ligt heel goed bij het publiek en spelers......als stand in voor onze nieuwe rechts buiten en hopelijk Minteh
charlaykc +9568
Klopt
HAaN75 +7024
Gewoon houden onze persische held
FRedS +2520
Paardje rijden op Arne's rug in de ArenA. Dat waren mooie tijden Ali. En kwa mens heb ik je ook heel hoog zitten. Misschien is het nu tijd om de eer aan jezelf te houden en ergens anders nog even fijn te ballen.
Armin +8994
Ik mag Ali en Justin, maar zie ze beide graag door de voordeur vertrekken. Justin hopelijk na een geweldig EK naar Manchester United voor 40 miljoen.
Ja dromen mag.
André.M +266
Doorselecteren en doorselecteren, daarmee geef je het enige goeie signaal af. Je moet top zijn om voor Feyenoord te mogen voetballen en anders hoor je hier niet thuis. Je kan niet het contract van een potentiële bankzitter verlengen, dan die je echt iets fout. Ik wil alleen maar spelers in de selectie die potentieel in de basis kunnen staan. Anders wegwezen.
FR010FRDAM +44255
Niet doen! Matige speler waar de helft van de Kuip fan van is omdat hij zo lekker hard werkt.
Veel te duur en speelt al 2 jaar bagger.
gokufan +5483
Gewoon verkopen aan de chinezen
feyenoord_Freak +14064
Als we maar echt niet teveel spelers ineens gaan huren met waar we aan de toekomst niks aan hebben en onbetaalbaar zijn dan vind ik alles best
FeynoordaandeNijl +1402
Merkwaardig verhaal, gaat het nu om wat Slot heeft gezegd, om wat hij denkt of om wat iemand die het schrijft denkt wat Slot denkt.??????
mdgrdam +12870
"En de kwaliteit van 1908, dat verdwijnt niet doordat Arne Slot weggaat."
Mede gerealiseerd door de verguisde Van Geel die er mede voor koos de CL-miljoenen uit 2017 deels in 1908 te steken. Dat kampioenselftal was samengesteld door hem. Ik vermeld dit omdat sommigen van oordeel zijn dat Van Geel alleen maar verkeerde beslissingen heeft genomen.
Visionair +6687
Ik geloof dat dit al zeer vaak is aangegeven dus dat besef zal er wel zijn toch?
En vergeet de beste linksbuiten ooit in een Feyenoord shirt niet... Luis Sinisterra
Moesti-010 +3129
Sini mag Coentje z'n veters niet eens strikken
Visionair +6687
Daar ben ik te jong voor: 'Beste linksbuiten die ik ooit in een Feyenoordshirt heb gezien'
Bulldog010 +6833
Mede dankzij de basis die van Geel gelegd heeft staan we nu hier. Voor van Geel was Feyenoord nagenoeg dood. Heeft helaas na het kampioenschap pech gehad met aankopen maar toen der tijd dachten we allemaal dat Haps beter was dan Kongolo, Larsson een topper zou worden en dat St Juste alles in zich had om te slagen. Uiteindelijk pakt het door blessures anders uit maar ook toen pakte we na het kampioenschap de beker
mdgrdam +12870
Klopt. Amrabat en St. Juste waren onder Slot echte voltreffers geweest.
Visionair +6687
Ik denk dat we allemaal weer gezien hebben dat - behoudens het een terecht afscheid in de basis was - hij gewoon niet goed genoeg is
Don Pablo +8928
Nooit echt nooit meer deze non-voetballer opstellen/invallen. Mooie kerel alleen voetballend bedroevend zwak, slecht.
Jigsaw +10081
Peter Bosz, na-apert, met ook een keeperswissel…
Alvorens +7219
Wellenreuther had al in het begin van de tweede helft al moeten staan en sterker nog gewoon alle wedstrijden moeten blijven staan.
Heus wil Feyenoord door iedere club uitgelachen worden binnen en buitenland volgende seizoen, als Bijlow geblesseerd raakt wat niet uitgesloten is.
En wil en gaat Feyenoord de geschiedenis in als de club die steeds blijft rouleren met een houten keeper.
Ik zou als ik Wellenreuther was gewoon naar Psv gaan of elders en alles doorlaten ongeacht wat de supporters er van zeggen of vinden en fuck Feyenoord met die respectloosheid gedraagt.
Mearte +8216
Hmm ja voor een aanzienlijk lager salaris zou ik dat opzich wel overwegen. Wel heb je dan een flink aantal buitenspelers met Hadj Moussa die er nog bij komt. En als Minteh niet nogmaals gehuurd kan worden zal er echt wel een hele serieuze versterking bij moeten voor de rechterflank. Want met alleen Alireza en Moussa voor de rechtsbuiten positie ga je niet het niveau halen wat we nastreven natuurlijk.
Mexicano +6343
Je hebt Slory ook een contract gegeven
FFL +10899
Nog te jong voor het grote werk
Ger.J +1915
Indien mogelijk wellenreuther graag behouden en als eerste keeper.
En ali...Ja ik vind het wel een goede speler, al zal daar misschien een hoop mensen daar anders over denken.
Don Pablo +8928
Goede speler ja!? Kijk dat tegendoelpunt in de beker tegen 020 nog eens terug van vorig seizoen... een meer onbeholpen, blinde en lompe speler dan Ali vind je nergens...
louisvanderploeg +13020
Ik ben blij dat ik niet hoef te beslissen over wie er wel en niet blijven. Natuurlijk heb ik ook een mening, maar ik het laat het graag aan de mensen over die de echte kennis hebben, en niet de kennis van de meesten hier op het forum.
frbergh +13141
Verlengen maar
taco_mundo +53559
"Natuurlijk zeggen mensen dat ik ook behoorlijk wat heb besteed. Dat klopt, maar het was niet meer dan we binnenhaalde"
Dat laatste is toch niet meer dan logisch?
Slot heeft geluk gehad met Sinisterra, Senesi, Malacia en Kökçü en de verkoop van deze spelers. (Komen nog uit periode Stam/Advocaat)
Zij waren/zijn voor Feyenoord begrippen veel geld waard. Slot heeft ook het transfer record verbroken zien worden met o.a. Timber, Zerrouki en Ueda.
Soms lijkt het een beetje alsof Slot ons aan het gaslighten is.
frbergh +13141
Hij heeft Feyenoord beter en veel attractiever laten spelen. Het spel onder Advocaat was soms niet om aan te gluren.
Gers +13036
Vond een aaantal spelers die je noemt pas echt gaan renderen onder slot dus alleen met geluk doe je hem iets tekort
taco_mundo +53559
Dit gaat vooral over het financiële situatie t.o.v. van zijn voorganger. Los van het sportieve gedeelte.
Je moet die spelers wel in je selectie hebben.
Het creëren van transferbudget was toch moeilijker geweest zonder deze spelers. Ze doen vaak alsof onze selectie niets waard was voor Slot.
Jaap Stam en Advocaat kunnen over Slot hetzelfde zeggen wat Slot over zijn opvolger zegt.
Het lijkt eigenlijk bijna alsof ie zegt dat het nu al knapper is wat hij bereikt heeft dan wat zijn opvolger** zal doen.
Heb het gevoel dat hij af en toe Jedi Mind Tricks uithaalt
Gers +13036
Snap je punt wel
Toch kan je niet ontkennen dat pas als je als ploeg vooral Europees iets gaat laten zien dan pas gaan buitenlandse clubs durven bieden daarvoor is het toch MAAR eredivisie.
taco_mundo +53559
Daar ben ik het wel mee eens.
We zijn best ver gekomen in Europa met n.b. Bryan Linssen in de ploeg.
Heisenberg +6242
Houden.
MaartenTT +20008
Ali: mentaal belangrijk voor het team en prima om er voor de breedte bij te hebben.
Hoop mensen hier die hem bagger en armoe vinden, maar die 'stoere' kritieken leg ik naast mij neer. Eens dat hij geen gegarandeerd basismateriaal is, maar ik word zo langzamerhand wel een beetje moe van die negatievelingen over eigen spelers hier die zichzelf na een paar mooie jaren onder Arne de zo gehate Ajax-arrogantie aanmeten. Niks is meer goed genoeg.
Gers +13036
Krijgt wel een a salaris en zn zaken waarnemer denkt nog een goed betalende club voor hem te kunnen vinden
MaartenTT +20008
Dan nog.
Vanzelfsprekend krijgt hij salaris....
Een selectie van 20+ spelers die allemaal top zijn is toch een illusie. Voor de breedte is hij goed genoeg.
Gers +13036
Ik bedoelde a-salaris .
Als in een relatief flink salaris
dat je alleen neertelt voor de betere in het team
MaartenTT +20008
Geen idee of dat zo is. Salarisgeruchten gaan bij mij lineau recta de prullenbak in.
FeyRot010 +23243
Alireza laten gaan, veel te wisselvallig en kan nog steeds niet schieten
joopvdh +124
Houden zeg ik
FeyenoordValence +1417
Niet mee doorgaan.
Fworldcup1970 +11265
Feyenoord, team en supporters, verdienen een nieuwe topcoach💪
Doellat +5452
Jahanbakhsh zeker behouden! De man heeft grote invloed op de selectie. Juist dit soort gasten zijn de cultuurbewaarders die ervoor zorgen dat de rust behouden blijft en dat is zeker voor komend jaar essentieel!
JefCumps +5420
Nee
Gers +13036
als het kut gaat moet ik nog maar zien hoe dat gaat met dat 'cultuurbewaarder' zijn oftewel te duur en wordt alleen maar minder
Rechtsbinnen +3454
Dat was de Wolf toch.
Hoeveel cultuurbewakers willen we een inkomen gunnen?
Larsnika +3349
Uh bij deze. NEE
onraad +5506
moussa is beter
ali bedankt voor alles ga lekker naar utrecht samen met jens ballen
Sneekshit +10544
Gister paar korte dingen gezien van Moussa of hoe hij ook heet. Maar ik snap wel waarom Feyenoord hem wil. Dat kan nog wel eens wat worden.
realistisch1953 +14202
Denk niet dat we door moeten gaan met Ali, als mens en teamgenoot kun je geen betere hebben maar qua voetbal komt hij helaas te kort, gisteren tegen Excelsior was dat weer te zien...
johndebever +17677
Jahanbakhsh meenemen naar Liverpool en dan kunnen ze Salah verkopen.
FR-Jeroen91 +726
Niet goed genoeg meer vind ik
Toktok +2225
Wellenreuther plus Jan Bax behouden aub
JJ73 +310
Ali prima kerel maar je mag je niet laten leiden door vals sentiment. Dat is het beleid van Feyenoord tientallen jaren geweest. We zijn geen liefdadigheidsinstelling en je moeten durven doorselecteren. Ali bedankt voor bewezen diensten maar we moeten verder.
dierenhulp +94186
Maar wie oh wie komt er voor de groep
Peterk +35016
Echt pure waanzin als Ali toch nog een contract krijgt. Armoe troef. Eindelijk krabbelt de club financieel op en dan moet het beleid zijn dat je spelers haalt die sportief meer in huis hebben. Dat Ali een vriendelijke jongen is zal best maar interesseert mij geen zak. Ik wil daar een speler zien die sportief iets toe voegt. Destijds, met amper geld, was zijn komst begrijpelijk maar als je nu gaat verlengen dan hoef je van het technische beleid niets te verwachten. De vraag die je dan direct moet stellen is wat de scouting het hele jaar gedaan heeft want dat zijn contract af liep wist je al heel lang.
Reinbo +17690
Wat een domme post. Je hebt meer dan 11 spelers nodig.
Gers +13036
Peterk doet meer aan onderbouwing als jij.
'Je heb meer dan 11 spelers nodig'
Echt?
Rechtsbinnen +3454
Je eerste zin is helemaal raak.
Over jezelf dan.
Reinbo +17690
Moet ik dat echt nog gaan uitleggen hier?
Luister ff de laatste podcast van Kein Gelul. Heb je je onderbouwing.
dierenhulp +94186
Onzin dit betoog
Brandonnfk +11885
geef je helemaal gelijk doorselecteren
Rechtsbinnen +3454
Hè hè, iemand met verstand in zijn kop.
Zo fijn na al dat dom geleuter over hoe belangrijk in de kleedkamer en hoe óntzettend aardig.
JVRFR +10109
Lingr zou volgend seizoen zomaar de grote verrassing kunnen zijn onder de nieuwe trainer. Deze jongen zal dan wel hard moeten werken om beter te gaan worden. Hij laat in ieder geval zien dat hij makkelijk een doelpunt kan maken.
Jaweljoh +26037
Vind dat toch moeilijk in te schatten. Als Slot het voetballend niet echt in hem ziet, zal het er wel niet in zitten.. dat hij een neusje voor de goal heeft is een feit, maar dat had Til ook..
Broekhoester +827
Lingr laat veel meer strijd zien en gaat niet janken en liggen.
Til is van elk voetstuk wat er was afgeflikkerd...
Jaweljoh +26037
Hoeveel goals had ie in dat seizoen?
JVRFR +10109
Guus Til was samen met Linssen en Dessers bij Feyenoord vooral erg belangrijk in het hoge druk zetten en het afjagen van de bal op de helft van de tegenstander. Dat is nu wel jammer genoeg een stuk minder geworden in het spel van Feyenoord.
Orkun Kokcü en Quinten Timber hebben ook de tijd nodig gehad om sterker te worden en om dit bijna de gehele wedstrijd vol te kunnen houden. Lingr moet eerst hard werken, zodat hij meer minuten zal krijgen van de nieuwe trainer.
Peter.v37 +5480
Jij ben niet fris hoor.
JVRFR +10109
Shit. Ik wist niet dat je mij door de telefoon heen kon ruiken.
dierenhulp +94186
Eens hoop het ook voor hem
radikale +6862
Dus als ik dan na de opsomming van slot ga rekenen, dan betekent dat 40+40 miljoen + championsleague 30, en dit jaar 50 miljoen ? Zo’n 160 miljoen te besteden is?
Zal wel heel zwart wit zijn , maar laat daar dan zo’n 100 miljoen van waar zijn!
avondrood +41053
CL en verkoop Kokcu............55 miljoen. Met het budget dat er al was en dat nog ontstaat door verkopen. Genoeg geld om te shoppen met verstand wetend dat er volgend jaar weer CL geld binnenkomt. Allemaal bruto bedragen natuurlijk.
Peter.v37 +5480
Precies. Zijn bruto bedragen. Valt eigenlijk toch weer tegen :)
MvL1980 +8855
Moeten we niet nog steeds een deel VVF afbetalen?
DaveGooij4 +7148
Plus rente oprotten met die opvreters
Transfervrij +4203
Krijgt Feyenoord niet af en toe ook zo'n blauwe brief op de mat?
Rodo010 +11
Vergeet ook het salarishuis niet. Betere spelers zijn gekocht. Zij verdienen meer geld. En prijzen pakken betekent ook bonussen uitkeren.
Jaweljoh +26037
Nee man. Het is niet zo simpel dat als je een X aantal miljoenen hebt, dat je dit allemaal kan uitgeven. Door FFP en KNVB regels (uitstekend dat dit er is) heb je een goed beleid over alle jaren nodig en moet je dus rekening houden met afschrijvingen. Feye zit nu ongeveer op dezelfde hoogte als PSV met verschil dat wij wat breder zitten in de spelers. Dat is al 25-30mio per jaar. Je moet dus spelers verkopen om ook weer nieuwe te halen. Waarbij jongens zoals Ueda, Iva, Santi en Zerrouki natuurlijk een grote som innemen.
Het geld is er wel, maar je kan er echt niet mee smijten. Daarom reserveren ze dus ook een groot deel vd inkomsten voor andere jaren. Maar dat er nu meer mogelijk is, is absoluut een feit
fynwa89 +2843
Timon moet blijven. Bijlow 2e keeper en als hij dat niet wilt verkopen en vaessen halen!
avondrood +41053
Timon heeft een verkoopclausule.........iets van 3 miljoen, dat is het probleem
Criticus +21937
Nieuw contract zonder clausule en eerste keeper maken.
avondrood +41053
Moet je Bijlow wel verkopen eerst
Peter.v37 +5480
Kopen wij hem toch voor drie miljoen
Doellat +5452
Zeker niet gezien hoe Bijlow gisteren die bal eruit hield met rechts. Bijlow is echt een topper!
fynwa89 +2843
Pleur op met die ma pang pang naam (berghius)
GeorgeMartin +2565
Babi pang gang?
Menco87 +14496
Met witte lijst en kloeploek !
078connection +24244
De 6-0 wedstrijd tegen Sturm Graz was denk ik wel zijn beste wedstrijd, met o.a. die aanname in de lucht achter zn standbeen.
Frankster +21153
Idd is wel weer even geleden helaas
Kieboom +40201
Geef hem een rol bij de staf, hulpsherrif of zoiets
Maar als speler kan dit niet meer
Menco87 +14496
Assistent maken van Sahin
fozzies +3011
Optie 👍
Rotterdamzuid7 +5090
Het is nu belangrijker dan ooit om spelers die belangrijk zijn in de kleedkamer te behouden.
Spelers die weten hoe het ging onder Slot en dit over kunnen brengen in het nieuwe tijdperk. Daarom Ali nog één jaartje behouden.
Pelleboog1908 +43728
Precies dit dus
fr_1993 +78634
Je maakt drie denkfouten hierin.
Dus nee.
Brandonnfk +11885
Ik zeg doorselecteren.
Onzin om weer naar oude maniertjes terug te gaan.
En bovendien hoeft het niet te worden zoals onder Slot
Want die is weg en komt er een andere trainer er voor in de plaats.
Hopelijk met de zelfde speelwijze en manier van druk zetten etc
Maar die nieuwe trainer zal nooit een 2de Slot wezen.
dus kortom.. Door en doorselecteren
Sleepie +11990
Gaan we dit nou krijgen? Omdat een speler onder Slot heeft gespeeld moet hij blijven? Wat een flauwekul. Kwaliteit moet altijd je uitgangspunt zijn.
6069960 +5267
De haat op Zerrouki doet me denken aan hoe Timber in z’n eerste seizoen beoordeeld werd. Gaat komend seizoen consistent zijn kwaliteit laten zien, mark my words
AfstandsSchot +9580
Geen haat, hoor. Maar inzien dat een speler het niveau niet geeft moet mogen.
FR-Arnhem +50731
Ja dat zei ik ook al. Geen garantie dat het beter wordt, maar je moet zo’n jongen ook ff de tijd geven
Kaloe +9597
Tis geen haat , we zijn geen fucking Mona Tering Keizer.
kalekletsmajor +1191
Bij timber zag je nog wel kwaliteiten. En stond Kokcu op zijn plek
yosmell +4185
Z’n (lange) passes zijn vaak briljant, maar hij beweegt echt in slow motion met dat grote lijf
Brandonnfk +11885
is ook zo.
zijn de meeste vergeten hoe ze hier losgingen op Timber en het bedrag waar voor we hem haalde.
GentlemanGio +1819
Ja laten we het hopen. Ik zag bij Timber meer potentie (techniek, kracht, snelheid) dan bij Zerrouki, maar hopelijk zit ik ernaast inderdaad
Peter.v37 +5480
Verschil is dat ik Timber voor Feyenoord goed heb zien spelen bij Utrecht, waar ik dacht bij Zerrouki "wat een trage speler, hij vertraagd alles bij Twente" met een verkeerde motoriek, waar Timber lichamelijk juist atletisch is. Zerrouki is een dure wisselspeler.
FR_Domingo +14928
Van de Belt en Zerrouki sowieso weg doen
Ueda zou ik ook proberen te verpatsen
Ballenjongen2 +6446
Wat jij wil is niet zo belangrijk.
Meekijker +4337
Lange lijst dan die weg moet;
Pedersen
Walemark
Jahanbakhsh
Vd Belt
Lopez
Zerrouki
Ueda
Naast de mensen waar flink aan getrokken zal worden;
Wellenreuther
Geertruida
Hancko
Hartman
Wieffer
Timber
Gimenez
Minteh
Wat houden we over dan? 😅
onbekend +92617
Bullaude en Kasanwirjo
Kaloe +9597
Dames elftal
fr1985 +6347
Minteh is sowieso weg als je de verhalen uit Newcastle mag geloven dat ze in de knel zitten met de financial fair play regels. Die moeten ze verkopen en hij zal te duur zijn voor ons.
GeorgeMartin +2565
Sauer en Bijlow
Meekijker +4337
Ook nog ja!
Peter.v37 +5480
Wellicht kunnen ze een extra keeper gebruiken :)
bendatrioolzat +34
Ik vond Lopez gisteren prima spelen. Heeft wat meer ritme nodig. Prima links backie.
Goeie assist en zet Ueda ook vrij voor de keeper (die verprutste het vervolgens)
jostie +7647
Ja die is gek… twee nieuwe spitsen aantrekken kost namelijk niks
Cees.R82 +9712
Als we jou eens weg doen. Zerroeki is een prima speler en is zeker waardevol zeker als het naar voren gaat. Vd Belt speelde gisteren een prima pot wat op zich al knap is vanwege zijn weinige speeltijd en Ueda gaat jou nog verrassen. Nooit spelers afschrijven na een seizoen dat zou je onderhand moeten weten.
Ekte69 +1060
Wellicht de wedstrijd nog eens terugkijken? Vb Belt komt in alles tekort: kracht, snelheid, snelheid van handelen en Ali leverde 7! keer de bal gewoon in bij een tegenstander.
Zerouki en Ueda zie ik ook nog wel aardige dingen doen en groeien.
Dijkes +1112
Dat is wat ik vooral zal herinneren als ik aan Jahanbaks terug denk.
Elke pot 5-10 ballen inleveren bij de tegenstander of over de zijlijn. Prima inzet getoond, maar komt zelden gevaar vandaan, aangezien hij geen mannetje meer voorbij komt.
We willen spelers zoals Minteh in eigen beheer. Groeibriljanten.
peterpanderman +6423
Doorselecteren, tijden dat we spelers hadden puur omdat ze een feyenoordhart hebben zijn hopelijk wel voorbij.
AfstandsSchot +9580
Nou... Bijlow is wel typisch zo'n geval. Als hij niet "kind van Zuid" was, was Wellenreuther al lang eerste keeper geweest.
peterpanderman +6423
Onzin opbouwend is bijlow beste in nederland. Alleen wellsnreuthers worp is beter. Dus logisch dat slot altijd bijlow als eerste keus zag.
Brandonnfk +11885
onzin.
Brandonnfk +11885
bijlow moet gwn verkocht worden
Thomasio +4623
Doe een Makaay constructie met die gozer. Salaris en daarna jeugdtrainer worden. Voor de cultuur binnen de groep is hij belangrijk
Cees.R82 +9712
Jij bepaald toch niet wat of Feijenoord of Ali moeten of willen doen. Niet iedere voetballer wil trainer worden. En jij kunt nooit zeggen of hij een goede opleider wordt of is.
feyrotterdamzuid +2409
Rustiiigggggg....
uitBlinker +23440
Als de nieuwe trainer ramiz verkoopt, ben ik al lang blij
078connection +24244
Speelt prima, kan zeker nog beter maar vind dat men ook overdrijft over hem, ook de analytici. Hij is een Controleur, dus het spel verdelen,lange passes geven en gaten dichtlopen doet hij o.a goed.
uitBlinker +23440
Ben ik niet met je eens, deze jongen mist vuur. En toen hij openlijk in Kralingen stond te juichen met zijn Duitse vrienden, sloeg hij wmb een flinke flater
Cees.R82 +9712
Tja maar jij wil zijn kwaliteiten niet zien dus neem ik jou ook niet serieus. Al zijn passes naar voren zijn zeer goeden heel vaak naar de juiste kleur.
uitBlinker +23440
Vast wel, maar de beste man speelt meer ballen achteruit. Zoals hij de eerste 10 minuten tegen Atletico uit speelde, heb ik hem daarna niet meer zien voetballen
konabalou7 +54731
Wel mooi dat Slot dit zegt over Wellenreuther maar het verandert niets aan het feit dat hij uit het elftal is gehaald terwijl ie in de vorm van zijn leven was. Veel reddingen en niet of nauwelijks tegengoals waar hij schuld aan had. Het argument van Slot gaat ook niet op, want misschien was Wellenreuther ook wel in beeld bij de Duitse bondscoach. Dat kan Slot niet beoordelen. De kans op het EK die hij anders Bijlow ontnomen had heeft hij misschien nu Wellenreuther ontnomen.
FeyenoordNr.1 +21468
Denk het niet.
konabalou7 +54731
Denken moet je aan een paard overlaten. Die heeft een groter hoofd.
TinusTingTong +49250
Eedfbs en al besproken.
Cees.R82 +9712
Ik schat niet in dat Wellenruiter ook maar 1 seconde in beeld is bij Nagelsman terwijl er karrevrachte goede keepers in Duitsland rondlopen zoals Terstegen en Neuman.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties