Feyenoord kreeg in Groningen de nodige kansen om de overwinning naar zich toe te trekken, waarbij ook Gernot Trauner een rol speelde. De Oostenrijker baalde dan ook dat hij niet scoorde en was daarbij kritisch op de manier waarop het tegendoelpunt viel.
"We hebben het erover gehad dat we elke seconde van de wedstrijd geconcentreerd moeten zijn", begon Trauner in gesprek met RTV Rijnmond. "We moeten waakzaam zijn voor de lange ballen achter onze verdediging. Dat deden we 89 minuten goed, maar op dat ene moment stonden we niet perfect", doelde hij op de 1-1 van FC Groningen. "Door dat ene moment win je uiteindelijk niet. Dat mag niet gebeuren, maar dat is voetbal."
Iets daarvoor leek Trauner Feyenoord op voorsprong te zetten, maar het doelpunt werd uiteindelijk toegekend aan zijn partner achterin, Marcos Senesi. "Ik probeerde de bal op doel te schieten en Marcos zat eraan. Ik hoorde al dat de goal niet op mijn naam kwam. Wie 'm maakt, maakt uiteindelijk ook niet uit. Ik ben vooral teleurgesteld dat we niet hebben gewonnen. Dat is waar we het nu over moeten hebben."
Toch wacht de Oostenrijker nog altijd op zijn eerste Feyenoord-goal. "Ik scoorde bij mijn vorige club wel af en toe, ook in belangrijke wedstrijden. Bij Feyenoord heb ik nog weinig grote kansen gehad. Het is jammer dat het nog niet gebeurd is, maar dat komt wel. Ik leg mezelf die druk niet op. Zoals ik al zei: het maakt niet uit wie ze maakt. Ik doe alles om het team te helpen."
Plaats reactie
djahdjahcity +10689
Helemaal gelijk strijder! Het wordt trouwens ook tijd dat die huurling Til lekker gaat banken. Speelt al weken alsof ie ongesteld is. Tijd om good old Toornstra weer op die plek te zetten en Nelson op rechts te zetten
flying-dutchman +2021
Zo ongelooflijk blij met deze gozert! Waren we echt aan toe.
Iemand die er direct staat, stabiel is en als hij een slippertje maakt, maakt hij het 9 vd 10 keer zelf weer goed. Rustig karakter en een no nonsense mentaliteit.
Het is dat ik op brunettes val anders had ik hem een huwelijksaanzoek gedaan.
TactvolleTacticus +3792
Dus je had het gedaan als hij iets brauner zou zijn?
flying-dutchman +2021
Sauwieso
harlemshuffle +4477
Zo is het! Die Kale heb gelijk.
Doodzonde... maarnu doorpakken!
petje +10670
als senesi zoveel geld moet gaan opbrengen mag hij wel beter gaan verdedigen
dit seizoen is tot dusver niet best van hem...
MG4UBTS +2317
Zal ik je nog eens wat vertellen... z'n contract loopt in 23 nog af ook... wat levert een jaartje contract nou nog op
jonaathn +14728
Haha heerlijke kleurinstelling bij de lokale omroep. Wel de beste van het land!
flying-dutchman +2021
Ik heb serieus bij beeldscherm instellingen gecheckt of ik de ‘night shift’ modus niet aan had staan.....
MeneerLarsson +10996
Ja kale kletser gewoon volgende week scoren
Dan ben je een eeuwige held
matcho08 +1237
Blij met Gernot Trauner. Heb je Sam Beukema gezien vandaag.
Futre +3031
We hebben, naast Sini, een extra creatieve speler voorin nodig, zeker nu tegenstanders zich ingraven. Nelson heeft voor mij zijn kans afgedwongen. Verdedigend kan hij het ook aan. Op rechts ten koste van Toornstra en Jahanbakhsh.
tomassonlegend +1058
Precies dit. Je gooit gewoon weer een helft weg door te spelen met Toornstra en Linssen die beide in de kleine ruimte heel weinig kunnen. Gewoon Nelson opstellen tegen dit soort ploegen. Volgende week wel met toornstra
realistisch1953 +14130
Juiste analyse van Trauner maar na de 1-1 hadden we nog tijd zat om de overwinning alsnog binnen te halen.
tjaptjoy +284
Zeg het al weken, sinds toornstra niet meer op het middenveld staat komen we heel moeilijk tot scoren. Alle lof voor Aursnes hoor, maar nu zit er iets niet goed in het team
MaikelFR12 +1000
ja idd, toornstra staat rechtsbuiten ipv Ali of Nelson.
robbie_van_nassau +819
Toornstra op rechtsbuiten is waardeloos. Vandaag ook onzichtbaar of balverlies. Laat hem maar een keer op de plek van Guus beginnen. Hij is de enige met een goed afstandsschot.
flying-dutchman +2021
Ik zou idd ook wel eens een middenveld met Aursnes, Kokcu en Toornstra op 10 willen zien!
frenk11 +2838
gewoon volgende week zondag lekker je doelpuntje pakken
detrotsvanrotterdam +8626
Ben ik nou de enige die in zo'n wedstrijd meer van Kokcu verwacht? We missen een middenvelder met een assist. Veerman komt u maar!
klick44 +18109
ik vond kokcu prima spelen, op wat corners na. ik weet niet of je veerman gister hebt gezien?
beppie172 +65739
Die was echt zo slecht gisteren. Hij gaf het zelf toe ook nog.
klick44 +18109
Idd
lexiooo +9254
Ja een 20-jarige moet de kar trekken idd. Logica.
flying-dutchman +2021
Ergens heb je een goed punt.
Aan de andere kant speelt hij inmiddels al lang genoeg in het eerste om het voortouw te nemen, zeker ook als je dat stempel van ‘groot talent uit de jeugdopleiding’ wilt waarmaken.
Neemt niet weg dat hij dit seizoen een prima ontwikkeling doormaakt en hele goede dingen laat zien!
lexiooo +9254
Toornstra is de routinier en aanvoerder, die zou in deze wedstrijd op moeten staan, maar die speelt al weken zo belachelijk slecht. Hij werkt zo hard en maakt vuile meters, maar beslissend is hij niet. Kokcu speelt wel een aantal jaar in Feyenoord 1 en kan deze wedstrijd misschien ook wel beslissender of bepalender zijn, maar alles heeft ook te maken met de voorhoede spelers en de ruimte die we als team krijgen en dan vind ik niet dat we van een jonge speler, die als controlerende middenvelder speelt, mogen verwachten dat hij ff t verschil maakt.
Slot had Jahanbakhsh met de rust al kunnen brengen ipv Til en dan Toornstra naar CAM of Nelson op CAM, om daar iemand te laten spelen die een mannetje kan passeren en zo een overtalsituatie kan creëren rond of in de 16. Maar Slot heeft Toornstra aanvoerder gemaakt en ik heb t idee dat hij hem niet echt durft te wisselen.
tomassonlegend +1058
We komen vaak genoeg bij de laatste linie met de bal, maar daar ontbreekt het dan aan creativiteit/individuele actie in de kleine ruimte. Tegen dit soort ploegen geen toornstra!
Skeptic +13586
Speelt een wedstrijdje wat minder na een blessure, feit dat je meteen Vreeman aanhaalt zegt al genoeg over hoe weinig verstand je er van hebt.
Willem07 +8479
Wat een absolute held deze vent. Nooit verzaken, altijd goed niveau aantikken. Wat mij betreft de nieuwe aanvoerder als hij de taal leert.
Tapiaz +28541
Je kan het niet geloven dat deze jongen echt elke week uitblinkt, bij Feyenoord én er in Nederland ook gewoon bovenuit steekt. Dat niemand deze jongen eerder heeft opgemerkt.
lexiooo +9254
Hij heeft eerder op de radar gestaan bij Nederlandse clubs, alleen wilde zn club hem niet laten gaan toen.
beppie172 +65739
Dat hij niet wordt geselecteerd voor Oostenrijk vind ik heel bijzonder.
Reinaldo16 +20911
beste verdediger van de Eredivisie
jack98 +46922
Trauner, de ideale teamspeler!
hassan2 +43748
Leuk die grap aan het begin "Will you go to the Police station?"
teauvenoir +78115
Volgend weekend hattrick Trauner
jack98 +46922
Dat zou woensdag ook al morgen :)
feye_88 +3112
Senesi is echt een goede verdediger. Maar zijn concentratie is echt belabberd. Soms zie je hem geweldige dingen doen en dan is ie ineens zijn concentratie kwijt.
Don Pablo +8860
Matige verdediger, kijk maar eens hoeveel tegengoals hij dit seizoen al op zijn geweten heeft...denk zo al 5 of 6
Dan doen je goede acties er weinig meer toe.. Je kunt simpelweg niet van hem op aan (en is ook nog de traagste speler op het veld)
feye_88 +3112
Je moet als trainer kijken hoe je een speler beter kunt maken. Zo zag iemand van Porto wat in een anonieme middenvelder van Roda Jc en is die een topper geworden. Wij haalden ooit Pelle en maakten er wat van.
Senesi heeft genoeg talent. Maar zn focus moet beter. Misschien een tijdje aan de snuif. Dan weet ie hoe het voelt om op scherp te staan en Argentijnen zijn er vaker groot mee geworden.
Jackyan +3695
Hoeveel tegengoals is Senesi dit seizoen verantwoordelijk? Hoeveel punten heeft hij ons gekost?
Lambertus +1490
Teveel
foreverfey +26560
Senesi loopt te vaak te klote. Doodzonde
SCRSCR +4221
We krijgen echt nog teveel tegengoals. En dat komt vaak bij Senesi vandaag, totaal niet meedogenloos en veel te slap. Schop die jongen het krachthonk eens in
Criticus +21926
Moet je toch echt voor bij je Argentijnse compaan zijn. Dit was niet z'n eerste kletser dit seizoen. Aan jou ligt het echt niet Gernot.
Lou12 +1704
Geweldenaar die Trauner 👍
ElleFR1406 +37035
Knal er zondag maar een beuker in!!!!
RutgerDK010 +763
Wat een vent deze verdediger.
Danny 91 +61437
Trauner shopt Tadic volgende week door stukken.
Bumonmygum +8689
Gaan ze lekker winkelen samen?
ernst H +4998
Stoer hee,.
Je moet gewoon winnen heb je veel.meer aan.
Danny 91 +61437
Ja zeker winnen maar dan.nog moeten ze hem trappen. Die misselijke kop wat hij heeft.
FR Kampen +1745
Wat zeg je?
NelisHoe +4167
Beste comment die ik in maanden heb gelezen.
Danny 91 +61437
Lezen.
ernst H +4998
Het is ook mijn Vriend niet, maar je kan beter gewoon op het veld laten zien wie je bent.
Danny 91 +61437
Die verdiend eens gewoon een shopt. Altijd dat misselijk gedoe van hem.
ernst H +4998
Kijk er dan niet naar
Danny 91 +61437
Ik mag er toch wat vinden of ben jij soms fan van hun?
ernst H +4998
Je moet je gewoon op je eigen club concentreren,
aw_vakj +5667
Is totaal geen gemene schopper. Staat gewoon enorm goed en is wel stevig waar het nodig is
FR-Arnhem +50055
Zuur puntverlies. Het verschil met eerdere jaren is alleen dat je hier zwaar onterecht punten verliest, terwijl het voorheen vaak met hangen en wurgen een punt pakken was tegen dit soort tegenstanders.
juliandicks +629
dat is de winst dit seizoen
Nolletje010 +9211
Deze vent is echt een baas 5 klasse beter als die suffe Argentijn.
ShinjiUno +51869
Baas!
kevinmulFR010 +18073
senesi slappe zak dit jaar met verdedigen
Schinkie +1818
Ongekende held!!!
FRGriezel +268
Bizarre dag zeg zie nu pas onze uitslag. Zat nog in het feestgedruis van ons aller MAX DE WELTMEISTER
Frankster +20962
Supporter noemen ze dat
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties