Feyenoord was zondagmiddag niet goed genoeg om een resultaat te behalen tegen PSV. Een pijnlijke klap, want de nummer één van de Eredivisie loopt nu nog verder uit en staat inmiddels op tien punten voorsprong. Na afloop verschijnt een teleurgestelde Mats Wieffer als eerste voor de camera om zijn reactie te geven.
"Ik denk dat wij in de eerste helft goed drukzetten en er bovenop zitten", begint de middenvelder van Feyenoord. "Dan heb je een paar kansen. Die laatste voor rust, het zou lekker zijn als die erin ging. Dan uit het niets maken zij die goal, willen wij vervolgens gaan en maken ze meteen de 0-2. Het is heel frustrerend. Al met al denk ik dat we het onszelf wel een beetje aandoen. Zij hebben heel veel goede aanvallers en je weet dat zij uit het niets kunnen scoren. Daar hadden we ook rekening mee gehouden."
"In de tweede helft beginnen we denk ik wel goed", analyseert Wieffer in het vervolg van zijn verhaal. "Na die goal creëren we niet zo veel. Op het laatst schiet ik hem nog over, die moet er eigenlijk in. Al met al is het gewoon weer kut. Als zij op een gegeven moment drukzetten, wordt het een beetje slordig. Dan lijd je dom balverlies omdat het heel druk is. Als we dan snel naar de andere kant gingen, lag het helemaal open. Dat duurde een beetje te lang. In de tweede helft hoeven zij niet echt meer en gaan ze een beetje inzakken. Daar hebben wij wel moeite mee."
Achterstand
Door de zwakke teams die verder in de competitie zitten, lijkt het voor PSV eigenlijk niet meer mis te kunnen gaan. "Tien punten is natuurlijk heel veel, dat wordt heel moeilijk. Ondanks dat we nooit opgeven, is dit wel een heel groot gat. We moesten wel winnen en nu moeten we verder kijken. Dit helpt natuurlijk niet."
Topreactie
Drie90 +8368
Als je niet ziet dat Wieffer een van de beste spelers aan Feyenoord kant was dan heb je er geen verstand van.
Plaats reactie
tdetank +11791
Wieffer was goed en speelde met de juiste intentie. Als enige.
Equinox +50366
Kutclub pisvee
gitiro +719
Ik baal dat wieffer die bal er niet in schoot in de blessuretijd.
eeuwigtrouw +3937
Begint Feyenoord cirkel te worden.
Net niet
Veel mopperen
Resultaat niets
Eva.H +49
We balen allemaal :'(
Diegodona +367
Misschien minder fouten maken
Michel.V +4686
Ballen springen van zijn voeten en slecht met schieten, is gewoon een simpele speler.
Rotterdam1983 +5765
De gelijkmaker had je op je schoen
Maussah +2246
Had hem erin mogen schieten schele
Rotterdam1983 +5765
Jij zou het vooral beter kunnen
Jaap Sluis +35
Lekker, zo'n reactie. Hebben we echt wat aan.
Maussah +2246
Zeker te weten
Rotterdam1983 +5765
Jij zegt zinnige dingen?
Feyenoordvrouwtje +2610
Helaas is psv dit jaar beter. Het valt voor hun allemaal net goed. Waar het bij ons net fout gaat. Vol voor plek 2 gaan. Is ook CL. En kijken wat we nog in de EL kunnen doen. Het seizoen is nog lang. Vol er voor gaan.
Het blijft me kluppie.
1234567890 +173611
Vorig seizoen zat er meer vuur in ,nu staan we veel stil
smirre +1324
Gewoon terecht verloren.
Ron.V15 +2619
100 % met je we voetballen beter als vorig jaar hou op man....we geven gewoon niet thuis
Benijofar +2467
Wieffer speelde nu wat dieper omdat Zerrouki op zijn plek stond en die is echt gewoon veel minder in de opbouw. Hield iedere keer m'n hart vast als Zerrouki aangespeeld werd en als hij een keer goed opendraaide haald hij het tempo er weer uit door weer terug te spelen. Wieffer moet gewoon op 6.
Ron.V15 +2619
Slot stelt hem op
Goof-j +690
Ik baal ook dat hij z'n man liet lopen bij de 0-1 en dat hij de bal over schoot van 3 meter afstand
Luta Schouten +80
Geertruida is de zwakste schakel.
Aros +6892
Afgelopen weken wel
Rotterdam1983 +5765
Al heel lang.Bankie zou goed doen voor hem
staybehind4ever +5010
Absoluut
romeo1 +4418
Wieffer de meester van de slechte aanname en het balverlies
Bolpuntcom +11410
Hou op joh
MvL1980 +8489
Speelde prima vandaag em dan mag dat ook gezegd worden.
Helaas stond er een middenvelder in die geen enkele voorwaarse intentie heeft en alles vertraagt, maar dat was niet Mats.
Feyenoordvrouwtje +2610
Mats speelde goed. We moeten gewoon toegeven dat psv beter is. Op alle fronten. En het valt voor hun allemaal goed. Dat hadden wij vorig jaar.
Ewajakokcu +2188
Wiefer Schouten
Rotterdam1983 +5765
Schouten werd te min gevonden hier op het forum toen hij bij Excelsior speelde
jack98 +46941
Natuurlijk had die bal van Wieffer er in gemoeten want dat was het gewoon een verdiend gelijkspel geweest en was het een mooie beloning voor zijn prima spel…
Alleen geef je weer heel knullig die twee tegendoelpunten weg en ben je zelf te slordig met de kansen die je creëert…
Gewoon voor de tweede maal een klotegevoel deze week…
GernotKokcu +3959
Het is treurig dat de eerste aanname van deze man zo ontiegelijk slecht is
OveAiaiaiaiOle +10049
Rotterdam is niet zeiken, opstaan, mouwen opstropen en er tegenaan. Opgeven is geen optie.
Maarre … wat een gemuts hier.
Adriaaantjeeeeeee +25283
Schelden en tyven hoort er net zo bij.
Mat +3582
Slot had gewoon moeten beginnen met Minteh. Die heeft door z'n snelheid zoveel meer dreiging in z'n spel dan Ivanusec.
J0102000 +1246
Maar is veel minder balvast en weet niet hoe hij gaten dicht moet lopen om de press goed vast te houden. Liever dat je hem erin kan brengen dan dat je met m start en m moet wisselen omdat ze over ons heen kunnen lopen.
beach-party +24189
Ava nemen
Supportert +1345
Europa league dan!
VSNFR +12090
Play off tegen Roma? Je bent gewoon al zo goed als klaar met het seizoen
Bolpuntcom +11410
Je moet gewoon nog 2de worden om alsnog champions league veilig te stellen
VSNFR +12090
Dat wordt al lastig genoeg inderdaad. Iedereen ruikt nu weer bloe tegen Feyenoord
J0102000 +1246
wie is iedereen? Het is niet alsof omdat wij van PSV (onverdiend) verliezen en van Atletico verliezen, wat als het 10x tegen welk team dan ook in de eredivisie zou spelen het 10x klinkend zou winnen, dat dan de PECs en de RKCs van de wereld gaan denken dat Feyenoord wel te pakken is...
VSNFR +12090
We gaan het beleven donderdag tegen Volendam. Ik verwacht een kutwedstrijd.
DagjesmensOpVakS +187007
Wat een treurnis dat deze gozer in ons Feyenoord 1 speelt.
Raftel +6744
Was vandaag 1 van de betere hoor.
DagjesmensOpVakS +187007
Man man man
GernotKokcu +3959
Verdedigend opzicht. Aan de bal gewoon te langzaam en zn eerste aanname kan eig niet in dit feyenoord
jeffrey1 +4925
Tja, ik ben de enige die vanaf het begin roept dat hij niet goed genoeg is
DagjesmensOpVakS +187007
Ik ook.
onno +16024
Wat een treurnis dat we zulke 'supporters' hebben.
DagjesmensOpVakS +187007
Avatar nemen
RR +45
Neem jezelf
onno +16024
Koop een stripboekje als je plaatjes wilt kijken.
kindval +343
Jij bent een treurnis!
Mat +3582
Jij bent een treurnis met dit soort belachelijk commentaar
you_never_walk_alone +8625
Ja vind barcelona vast ook....
Pegel +6744
Normaliter is januari de afhaakmaand, maar dit jaar is dat een maandje naar voren gehaald, zodat we beter aan het nieuwe jaar kunnen beginnen.
Dwight2nd +901
Stengs zo'n typsiche kutaankoop, het moment dat hij zijn eigen speler in de weg liep als dieptepunt.
dierenhulp +92014
Vandaag waren zeer zwak Ivanusec, Stengs, en Gimenez, Paixao
warpigs +298
Vergeet Geertruida niet al 4 wedstrijden zeer zwak. Denk af en toe dat hij Messi is.
PeakyBlinder_69 +4132
Vergeet Geert ook ff niet
GGAllin +1496
Geert is sowieso de laatste weken al een drama
Wollahmark +15680
We missen buitenspelers met diepgang en een individuele actie om een tegenstander kapot te spelen.
warpigs +298
Individueel heeft psv meer kwaliteit. Wij moeten het van het veldspelspel hebben. Niet voor niks 6 spelers die we wilde hebben en daar spelen. We moeten reëel blijven. Ook vorig jaar door het team kampioen geworden en niet door de individuele kwaliteiten
FR08pjotr +20423
Triest dat Wieffer dan weer naar voren geschoven wordt terwijl die als een van de weinigen de afgelopen weken niet verzaakt. Zet eens iemand voor de camera die al weken de kantjes ervan afloopt joh
dierenhulp +92014
Zo het is klaar.
Kwintsheul +14610
Speel in alle topwedstrijden vanaf nu maar liever gewoon steeds de lange bal naar voren. Hoe wij opbouwen heeft iedereen nu wel door en topclubs houden dan achter de middenlijn simpel de rijen gesloten.
Arthur +1067
Verdedigend al weken zwak tot zeer zwak en aanvallend hetzelfde… een logisch verlies dus
010ert +19631
Wieffer is de nieuwe toornstra. Speelt matig maar toch zeggen de hersenloze fans dat ie goed heeft gespeeld
Drie90 +8368
Als je niet ziet dat Wieffer een van de beste spelers aan Feyenoord kant was dan heb je er geen verstand van.
010ert +19631
Bedankt voor het bevestigen van mijn opmerking
RyanFr +818
Vandaag en ook dinsdag idd de beste man
Huu1 +2359
Ben jij niet 'n beetje te druk?
28hrjwnvgd +461
Jij bent niet veel beter he
AderikFR +3042
Hoe kan je nou in een zin twee van zulke Feyenoord helden zo aan de kant zetten. Ik ben ook fakkin chagrijnig maar hoe durf jij de term hersenloos te gebruiken. Met zulke kameraden heb je geen vijanden nodig.
Relativinho +749
Hoe kan je in zo weinig woorden zoveel verkeerd zeggen.
Ladinksy +2340
Stengs moet deze week op cornerles. Wat een slechte hoekschoppen.
Struukangeren +8089
Mats je speelde, zoals altijd, weer fantastisch. Het zit je alleen niet mee omdat jouw trainer ervoort zorgt dat:
Geertruida je continue in de weg loopt en niet breedt houdt
Timber bij alles wat die doet aan de grond valt en tevens ook over-ijverig is waardoor hij ook nooit goed aanspeelbaar is of jou ook in de weg loopt.
Zerrouki niet goed genoeg is en met name te traag handeld zodat jij sneller gedekt bent en daardoor in de problemen komt
Stengs geen rendement haalt waardoor 80% vd ballen op hem balverlies is.
De buitenspelers continue naar binnen lopen waardoor en voor jou/jullie op t middenveld nauwelijks ruimte is.
Gimenez geen bal kan vasthouden (en de laatste wedstrijden uberhaupt geen bal kan aannemen)
Als je desondanks nog telkens zo goed speelt, ben je heel goed bezig. Ga zo door
frmo +4002
Het is vooral voor ons frusterend!!!
skin +14002
Ff een fase waarin alles moeizaam gaat en waar we ons even doorheen moeten knokken. Nog een paar potjes flink strijden en in de winter hopelijk 2 versterkingen erbij.
CoryGibs +768
Geertruida is de kampioenmaker alleen dit jaar doet hij het helaas voor PSV met zijn gemiste kansen en mislukte pirouette!
MarcoFR +2215
Ik baal ook
FREVER +16714
Wieffer, je was zelf heel frustrerend. 16 duels, 12! verloren…
superschwanz_zerodix +1889
We hebben gewoon een Mislintat-achtige transferzomer achter de rug:
vd Belt, Lingr, Nieuwkoop = rommel
Ueda, Ivanusec= matig en belachelijk duur
Zerrouki= aardig goed maar heel duur en onnodig
Stengs= net-niet
WouterD_1908 +17181
Vergeet Beelen niet voor +/- 3 miljoen
superschwanz_zerodix +1889
Ja, die vind ik nog wel wat hebben, maar mag inderdaad ook nooit spelen.
Nee, Slot heeft alles te zeggen maar is gewoon niet overal goed in.
Frjaja +3256
Agg man. Dit is altijd zo makkelijk na n matige pot.
ozkitheozk +875
Dames en Heren, de kenner heeft gesproken.waarom denk je dat lingr rommel is?
Ladinksy +2340
Dit is zo makkelijk om te zeggen. Van den Belt en Lingr hebben nog nauwelijks speelminuten gehad. Dus waar baseer je dit op?
superschwanz_zerodix +1889
Blijkbaar zijn ze nog matiger dan onze basisspelers en vaste invallers, gezien het aantal gemaakte speelminuten.
Van_Geel +18452
Stengs speelt superieur seizoen..
superschwanz_zerodix +1889
Hahajajahahaha. Slapjanus zonder snelheid.
ynwa_010 +1617
Speelde een hele goede pot!
AadvandeNaad +21713
De geest is uit de fles. Seizoen voorbij
VSOPXO +62470
Ik
Cluske +6502
Het is gebrek aan kwaliteit: wij hebben veel te weinig scorend vermogen. Te veel kansen nodig. Kunnen geen hoekschoppen en vrije trappen fatsoenlijk nemen. Lopen elkaar maar allemaal in de weg. Baltempo veel te laag.
LM +7665
Wieffer met Bijlow en Timber de beste aan onze zijde. Ook Hartman en Hancko goed.
Balen dat hij de 2-2 niet maakt.
Cologne +42439
Nu had je dus met een team zoals tegen atletico kunnen spelen. Met de punt naar voren. Maarja joh, wie ben ik
skin +14002
Pijnlijke nederlaag, vooral omdat we eigenlijk beter waren. Maar wij zitten in een slechte flow en psv heeft de wind al maanden in de zeilen. Komt wel weer goed en 2e worden we heus wel. Als we dat kunnen combineren met bekerwinst en/of een mooi Europees avontuur kan het gewoon een heel mooi seizoen worden nog. We moeten vooral zo door blijven gaan en niet te emotioneel worden en domme dingen gaan doen. Je leest hier alweer Arne out (really?) of dat Geert de band in moet leveren. Ff rustig blijven hoor.
Cologne +42439
Wieffer moet nog veel leren. Ik ook. Maar dat is onbegonnen werk
patrick010 +3174
ik vind ueda ook een hoop energie en strijd leverd.
santi heeft het ook al weken niet.
scoort wel maar verder is het ook allemaal eeg matig.
sinds lazio thuis is er niks meer van over.
ligt het aan pusic???
of zijn ze allemaal flink naast hun schoenen gaan lopen.
het is toch te hopen dat we de 2de plek vast kunnen houden dit seizoen.
dat geeft een flinke financiële klapper.
Cologne +42439
Arrogantie past ons niet. En daar leek het wel steeds meer op
feye_88 +3112
Ueda wint al zn kopduels. Fantastische timing. Nou nog iemand die een voorzet kan geven...
Frvld +3430
Stukje pusic is naar mijn mening wel een gemis.
mafkaan +60029
Ik ga naar mijn tering best.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties