Ondřej Lingr staat zo goed als zeker op het punt om over te stappen naar Feyenoord, zo meldt Voetbal International. Op dit moment zijn de Rotterdammers bezig met het afronden van de laatste details met Slavia Praag. Het lijkt erop dat beide partijen dichtbij een akkoord zijn over een transfersom van ongeveer vier miljoen euro.
Feyenoord beschouwt Lingr als de opvolger van Sebastian Szymański. De Poolse speler kwam afgelopen seizoen op huurbasis uit voor Feyenoord, maar er kon geen overeenstemming worden bereikt over een nieuwe samenwerking. Nu heeft Feyenoord zijn oog laten vallen op Lingr, die al maandenlang op de radar van de scouts staat.
Feyenoord houdt zich tevens nog altijd bezig met Luka Ivanusec. De Rotterdammers zijn al weken in gesprek met Dinamo Zagreb over een transfer. Oussama Idrissi vormt een voordeliger alternatief. Hoewel de komst van Idrissi in de planning staat, zou de club door de recente ontwikkelingen met Lingr hoogstwaarschijnlijk voor een keuze staan: ofwel voor Ivanusec, ofwel voor Idrissi.
Plaats reactie
fey82 +2747
Geinig nr. Van die Rijmr over Feyenoord.
Onze nieuwe club song manne
Legioen ff hem supporten.
https://youtu.be/-ZsEdbS1-JA?si=7gftB0kbW9Ilm8d5
Hanegem +4335
Kijk dat is weer zo'n aanname van U the- crow , ik lees sowieso het AD niet , want ik ben niet links !! En een betweter ben ik
niet ! Want ik hou van logisch nadenken
!
FCriticaster1908 +3676
Nee want Ueda gaat op 10
Cor.H +779
lingr en idrissi meer dan zat
Rob.v52 +1595
Allang rond
mike.k +956
Die ivanusic komt niet ik zie het niet gebeuren bij ajax hebben ze wel die verdediger gehaald van zagreb dus dit wordt weer een gnoto verhaal
lou +1917
Ben bang dat je gelijk krijgt. Maar hoop doet leven.
ZS10 +1785
Ik las ergens dat ze wachten op Ivanusec tot na donderdag. Hij schijnt dan geschorst te zijn tegen Sparta Praag en zodoende neemt hij de schorsing niet mee naar Feyenoord.
Cees.R82 +9711
Het slaat als een tang op een varken jou redenatie. Dus Ajax koopt een speler en dat houd in dat de transfer van een andere speler niet door gaat. Nog nooit van gehoord.
Rutger .A +61
Gelukkig ongelijk gekregen.....
VanKlotelenBurg +3705
Kan deze man echt Szymanski vervangen? Ik ben benieuwd!
Wereldster +9520
Nee bullaude
Cees.R82 +9711
Lees net dat hij" torenhoog rendement " heeft dat had Szymansky in iedergeval niet.
grenzeloos +13921
Nee dus.
fozzies +2986
Kent in ieder geval ons mooie rood/wit.
Cees.R82 +9711
Dat heeft hij misschien al vastgepakt. En hij kent de stad en de kuip wat wil je nog meer dan een bootlading doelpunten?
peebeenl +332
Ik ben benieuwd… ik heb vertrouwen in Slot dat hij er een werkend team van kan maken en in DtK dat hij verantwoord probeert in te kopen.
Wat ik echter ook zie is dat de dure aankopen niet renderen. Het zijn de meer “goedkope” aanwinsten die verrassen. (Beelen, Wieffer, Trauner, Aursness, Hancko (iets duurder, maar geen mega bedrag))
De vraag is hoeveel schade we oplopen, voordat het gaat lopen. Alle vertrouwen in dat het goed komt, maar je moet al in de achtervolging.
Wat Lingr betreft….ik moest gelijk aan de cranberries denken 🤨
https://m.youtube.com/watch?v=G6Kspj3OO0s
Cees.R82 +9711
Kun jij 1 club opnoemen waar geen miskopen zijn? En we zijn 2 wedstrijden onderweg en jij schrijft nu alvast spelers af? En je begon nog wel zo positief. Had dat maar aangehouden. Kun je nog herinneren vorig seizoen in het begin Giminez en Paicao die raakte nog geen skippybal en struikelde over de bal of Senesi of nog erger Sinistera die bakte er zelfs tegen de amateurs van Gemert niets van.
Geef Arne + staf effe de tijd dan komt het goed.
kcg4cq9vq8 +4809
Heb vertrouwen in DTK en Koning Arne dames en heren. O ja, en de woke shit ook maar dan.
Ewajakokcu +2188
Zo wauw is het niet
Mensini +14477
ajak in je nickname ook niet...
Cees.R82 +9711
Dat vind jij dan ben je gewoon een scorebord supporter. Tegen Benfica was alles geweldig en dan 2×gelijk en het seizoen is al verloren. Psv draait momenteel als een tierelier maar houden ze dat lang vol? Ik moet het nog zien. Er zijn meer clubs die onder Bosz geweldig begonnen en na 6 á 7 wedstrijden in elkaar zakte.
hetmannetje +18558
Wat een hoop gezeik over onze spelers. Hebben geen gif, kunnen er niets van etc. Laten we pas gaan zeiken, als we ook na zondag nog zonder overwinning zijn, ok? Dan kunnen we ook weer massaal touw, krukjes en gif bestellen.
Cees.R82 +9711
Een tak zul je bedoelen bij gif het je geen touw en krukje nodig.
Ocker010 +589
Hij heeft wel de pit die we nu nodig hebben
ousi-feyenoord +388
Feyenoord had gewoon danjuma moeten binnen halen, investeren in een echte game changer ipv stengs
Cees.R82 +9711
Betaal jij 5 mln salaris? Eerst eens nadenken en dan praten kameraad.
FTIDJ +2072
Stengs is een goeie voetballer met een redelijk schot maar hij heeft totaal geen gif. Ik denk dat we veel meer hebben aan zo'n Ivanusec en deze Lingr. Die Lingr is overigens wel al 3 wedstrijden geblesseerd.
den_the_man +1126
Betekent dit dat vd Belt, Timber en Stengs niet goed genoeg zijn bevonden voor de nummer 10 positie?
Huppiehuppie +4397
Vd belt en timber zijn allebei niet gehaald voor op 10
den_the_man +1126
https://www.fr12.nl/nieuws/ervoor-gekozen-om-het-project-10-nog-even-door-te-zetten
Huppiehuppie +4397
Ja als probeersel, hij is gehaald als verdedigende middenvelder. Speelde bij Utrecht ook als 8
JoKer273 +49010
Thuiswedstrijd tegen Slavia kreeg hij nog bakken bier over zich heen. Ken verkeren
Bijlowenhigh +3747
Wat een video struik3lt alleen maar over z'n eigen poten
hetmannetje +18558
Lastig uit te spreken naam, Lingr. Kijken wat de voetbalcommentatoren ervan gaan maken.
Pim.S38 +958
Of Peter Houtman haha
Rechtsbinnen +3397
Gewoon Linger uitspreken toch.
Hanegem +4335
Zo meld voetbal internationaal Pff
Alleen als Feyenoord officieel naar buiten treedt, hecht ik hier waarde aan .
the-crow +4043
Szymanski alweer gescoord
Hanegem +4335
Wat wil U daar nou mee zeggen Mijnheer the-crow ??
Hij is zelf weggegaan , want hij hoefde niet weg ! Maar geld was één van de belangrijkste redenen voor hem en zijn zaakwaarnemer .
En Feyenoord geeft hier een duidelijke grens aan van dit is het , niets meer en niets minder ! Want je moet wel baas in je eigen toko blijven .
#jatognitan hoe jammer ook !
the-crow +4043
Als feyenoord een paar miljoen meer had betaald hadden ze wel een scorende middenvelder gehad, maja dat is natuurlijk niet belangrijk.
the-crow +4043
Wel lekker 2,5 miljoen euro salaris aan stengs uitgeven.
willem pieter.h +192
Nee ging niet over transfersom maar hij vangt in Turkije paar miljoen netto per jaar
Rechtsbinnen +3397
Tja, zonde hè, maar ja maatje van Arne.
Hanegem +4335
Jij lult net alsof je een halfje brood haalt bij de bakker Mijnheer the-crow ze hebben en dat met namen de zaakwaarnemer !! Feyenooerd geprobeerd onder druk te zetten ,dat is dus niet gelukt en dat betekent dat we zonder Szymanskie verder gaan . En Strengs staat daar los van (trouwens wel een zielige opmerking van u)
Maar jank u maar lekker verder zonder kennis van zaken !
EN DE SPORTCLUB FEYENOORD ZAL VOOR MIJ ALTIJD OP DE ÉÉRSTE PLAATS KOMEN en niet een passant !
croomer1 +7279
Zullen we Stengs nog wat tijd gunnen?
the-crow +4043
Ja net zo als bilal
Hanegem +4335
Ja en u Mijnheer the-crow !!!!!
the-crow +4043
Ga lekker naar het AD toe meneertje betweter
010Pattaya +7089
Ik zie er ook goed uit in compilatie videos met kut edm muziek. Volgens mijn wijf zegt dat niks
Ar2706 +211
Hoe speelde hij tijdens de wedstrijden tegen ons?
Fien Janssens +1490
En wie wordt geslachtofferd????
Zenn +11299
Stengs
erwin.1 +168
Je hoort van alles maar door pakken doen ze weer niet.
Kijk wat die lampjes al gedaan hebben
wateringer +15935
Zich in de schulden gewerkt idd, word niks daar.
DrF +3069
Die gokken volledig op het twee keer plaatsen voor de CL zo lijkt het. Ik denk dat als dat mislukt, ze echt een groot probleem hebben. Zoals wij in 2008 met Makaay enzo.
erwin.1 +168
Kun je wel eens gelijk in hebben
dirkie_duracell +1794
Lekker belangrijk wat die lampjes doen... focus me liever op m'n eigen club.
Financiele risico's zoals in het verleden moet je niet meer hebben..
Als het daar fout gaat, gaat het lampje uit
Rechtsbinnen +3397
Of de beademingsapparatuur blijkt niet te werken.
Miljarden boete daarvoor in de VS.
willem pieter.h +192
Die verkooen.in december voor 80 miljoen-wij niet
deGoey +3516
Ben benieuwd!
Paulus98 +144525
Zal een druk dagje worden voor te Klpese.
ligtinslotshanden +3611
Liefst lingr en ivanusec!
010forlife +2943
Is dit een goede speler, ik ken hem namelijk niet. Welke verwachtingen mag ik zetten bij deze speler ?
mp_polderdyk +278
Laten we hopen zoals zijn voorganger uit Praag…
Meent +6473
Ja
Mr-T +1989
Denk dat weinig mensen deze jongen kennen. Het filmpje ziet er allemaal prima uit. Dat is alleen geen garantie
mp_polderdyk +278
Kom op, geef een slingr aan de transfer van lingr en geef hem een slingr, maak ons blij met een echte aanwinst en wij hangen ook de slingr uit…
Marciali +1650
Did you had to to let it LINGR
Marciali +1650
Lingr of love
Marciali +1650
Na 1 potje kut naar O21 om naar KKD te gaan?!
Sander.S +559
Hij is 24.
MarioBeenhakkert +504
Idrissi boven Ivanusec verkiezen is compleet geschift.
Dat zal het dus wel weer worden.
Feyenoord1985 +1783
Gulukkig iemand met duelkracht en loopvermogen.
Zuidbewonert +407535
Je hebt zelf duelkracht.
skin +13875
Did you have to let it Lingr?
heiden6 +1979
Do you have to?
Do you have to?
Ragnar +490
Rugnummertje hoor, 32.. over helden gesproken.
fr_1993 +78112
Komt een Lingr bij een rechter.
rovo +9226
Idrissi is zeker ook met verplichte optie tot koop
Jasonking +23022
HOHOHO WACHT EVEN.
What the Fuck tyfus mongool HUUR voor Lingr
Fakkelbrigade +86716
Met verplichte koop
Wessi +132101
VER PLICHT E OPTIE TOT KOOP
Mokermoh +3700
Geld besparen voor een nieuwe keeper , het kwartje valt.
PelleFR1908 +128321
Een transfer van Ondřej Lingr is dichtbij. Volgens De Telegraaf draaien Feyenoord en SK Slavia Praha uit op een huurconstructie.
Aan die huurdeal zit een verplichte koopoptie vast. Feyenoord zal daarom niet per direct een forse transfersom neer hoeven te tellen voor Lingr, die naar inschatting van Transfermarkt een waarde van vier miljoen euro vertegenwoordigt.
nick_feyenoord +3362
Nu ga ik echt suc6 morgen bij de koffieautomaat
SuperGuidetti1. +70400
Laatste 2 seizoenen 11 en 14 goals. Dit seizoen ligt er ook weer eentje in. Lijkt het gene wat we zo hard nodig hebben, scorend vermogen, maar dat is puur scorebord journalistiek
thom01012 +14651
Hopen dat hij ook wat dynamiek brengt, zou super zijn
OuweVos +16690
Lingr ruil huur deal met Stengs? Dat zou oprecht mijn mondje snoeren
Seasider +546
Bijlow
Geertruida Trauner Hancko Hartman
Wieffer Linger
Ueda
Paixao Gimenez Ivanusec
Maak maar eens een opstelling... De concurrentie is moordend.
Middenveld is t lastigste
Engelbert Bakker +16330
Fout
Eef1908 +217530
Bijlow met 1 hand bij de cornervlag....geniaal
sickick +27124
Lingr gaat gehuurd worden.
Zo blijft er natuurlijk wel budget over en heb je een 10 in je selectie. Loopt alleen wel gratis de deur uit dan einde seizoen en is free agent.
Timberman +95147
Verplichte optie Koop he
Zuidbewonert +407535
Hij is transfervrij na dit seizoen.
sickick +27124
Klopt las het ook net.
sickick +27124
Klopt maar we kopen hem wel door middel van een verplichte koopoptie. Dan heb je ala minuut wat centjes over.
Mokermoh +3700
1 jaar huren met een verplichte koopoptie terwijl die 1 jarig contract heeft. Ik ga poepen
Timberman +95147
Gewoon je uitgaven verspreiden en 4m in iemand anders steken gewoon slim
sterski010 +4743
Sassuolo constructie met Pedersen is net zo.
kattukker +2208
Miss dat de optie in de wjnterstop gelicht moet worden
koningslotbal +3478
Ik krijg een beetje het gevoel dat dit de middenvelder versie van Hancko is. Een ongelooflijke held in de making dus.
Timberman +95147
Jaa we huren met met verplichte optie tot koop 4m pas volgend jaar betalen vet Slim!
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties