Diego Simeone prees zijn team na de gewonnen wedstrijd tegen Feyenoord. Atlético Madrid wist de Rotterdammers in eigen huis met 3-2 te verslaan. De Spanjaarden kampten met diverse blessuregevallen, en Simeone moest daardoor puzzelen met de basisopstelling.
''Ik ben trots op de spelers, ze leveren een enorme inspanning in de laatste drie wedstrijden met de problemen van degenen die niet bij ons kunnen zijn'', vertelt Simeone in gesprek met Voetbal International. Memphis Depay, Thomas Lemar, Reinildo, Pablo Barrios, Çaglar Söyüncü, José María Giménez, Vitolo en Stefan Savic waren niet inzetbaar. ''Dat is onbetaalbaar. Maar het is wat Pep Guardiola al zei. Er zijn duizend wedstrijden, duizend internationale wedstrijden. Je kan geen voorbereiding meer draaien zoals vroeger.''
Simeone zag dat Feyenoord sterk voor de dag kwam in Madrid. De Rotterdammers kwamen twee keer op voorsprong en kregen in de tweede helft grote mogelijkheden op de gelijkmaker. De analyse van de trainer: ''In de eerste helft waren er meer doelpunten dan voetbal. Daarna controleerden we de wedstrijd en in het slotstuk maakte Oblak enkele belangrijke reddingen die ons zekerheid gaven tegen een snelle en dynamische tegenstander zoals we in de video's hadden gezien.''
De afgelopen wedstrijden zag Simeone meer Spaanse clubs moeite hebben om mee te gaan in de intensiteit van de Europese wedstrijden vanwege het drukke schema in de La Liga. ''Behalve Real Madrid, waar ze exceptionele jonge spelers tot hun beschikking hebben. Sevilla had het moeilijk gisteren, Barcelona ook en wij ook. Tegen Lazio overkwam het ons en vandaag ook, we hadden een gevoel van duizeligheid met hun keeper die naar voren ging, maar er gebeurde gelukkig niets.'''
Topreactie
Peanut +16336
Iedereen zal teleurgesteld zijn dat we gisteren verloren hebben, maar oh oh oh wat geniet en heb ik gisteren genoten van ons Feyenoord. Nooit verwacht dat we in slechts 2,5 jaar tijd zo zouden opkrabbelen en dat we zo tegen het grote A. Madrid konden spelen.
Arne Slot en de technische staf en alles eromheen doen gewoon gigantisch goed werk
Plaats reactie
Murlock +9828
Even een pak Raket Rocket van Ola halen. 😉
jpmroozen +543
In de eerste helft waren er meer doelpunten dan voetbal. Daarna controleerden we de wedstrijd, je moet toch wat zeggen voor eigen publiek.
Fworldcup1970 +11250
Zij misten een paar goede verdedigers, wij de spits en de 1ste keeper. Dat is voetbal. Hopelijk pakken we tegen lazio minimaal 4 punten. Dan is de kans groot dat Feyenoord doorgaat in de cl.
beppie172 +65717
En dan vergeet je Luka nog te noemen.
Wazzup +30686
Straks Gimenez er ook weer bij.... zeker dat hij gister er nog 1 of 2 in had geschoten..
sjaarloos52h +21764
We zullen het nooit weten…
kraai59 +5202
De 3 thuiswedstrijden winnen en uit bij Celtic. Dat moet genoeg zijn om door te gaan. Gisteren missen we net de finesse en het overzicht ( Minteh) om te winnen, maar we waren verrekte dichtbij.
eppo +71772
8 Punten is ook genoeg.
Jeff010frz4 +765
10
lion63 +13811
Simeone is een snelle en dynamische malloot langs de lijn....
korsakov +93148
Ook met die ontbrekende Madridspelers zouden we sterker zijn.
Echte_Fan +24644
Atletico weet gewoon wat er gevraagd wordt op dit niveau en voert het ook uit.
Feyenoord is nog niet zo ver, maar is wel een goeie en snelle leerling.
eppo +71772
Slot over Atletico Madrid: "We maken het 28 november wel goed, in de Hel van Zuid."
DirkSnuit +2355
Atletico is een kutclub. Dit is toch geen controleren? Tegenhouden, tegenhouden en een van de beste keepers ter wereld hebben, daar lijkt het meer op.
Ronny +4568
Het zure is er vanaf, de trots blijft. Het mocht niet zo wezen maar tering wat een strijd.
JDJ +17952
We mogen trots dat we mee kunnen draaien tegen dit soort ploegen. Kwaliteit genoeg nu alleen nog de puntjes op de i en we zouden zomaar kunnen overwinteren.
frenk11 +2838
Wat een paardenlul..,.controleerde de wedstrijd,?
Hij heeft niet eens de tijd gehad om te kijken met z'n achterlijke ge ren en gespring...de clown
paardelul +2431
Wat heb ik nou weer gedaan?
frenk11 +2838
🤣
kcg4cq9vq8 +4810
😂😂jij was ook weer behoorlijk dynamisch langs de lijn.
FrFranken +862
Simeone en zijn team lagen erbij als een oude courtisane die al wijd beens Feyenoord liet penetreren om vervolgens te roepen dat ze trots is op haar werk en dat ze lekker heeft gewerkt omdat zij aan het eind van de avond met de euro's naar huis kroop.
crashtestdummy +21878
Crashtestdummy tegen Simeone:
"Draai eens een werkdagje met mij mee."
Patrick.V97 +696
Narcistische Simeone probeert nog te stellen dat zijn ploeg goed gespeeld heeft. Ze werden weggespoeld door de orkaan Feyenoord, maar hadden de mazzel dat ze twee stukken drijfhout in de spits hadden staan waar ze zich aan vast konden klampen.
HAaN75 +7024
Lekker smoesjes verzinnen ook nog idioot nederlandse clubs niet druk dus en gimenez ook geblesseerd ...atletico begroting van 5x groter dan feyenoord dus schaam je jezelf gewoon mafkees
Spiderpig +174632
Ze komen echt goed weg
FR-1993 +5667
Lekker nummertje van The Kik: "Simeone, Simeone, je ziet me nooit eens staan".
Alvorens +7190
Dat is de conditie en inzicht die wij moeten hebben en de snelle handelingen.Vier kansen drie raak.
wij krijgen er zeven maken er twee.
FRFriesland +13422
Arrogante kwal die Simeone zeg, valt me vies tegen bah
VineFeye +8570
Simeone, HOUD GEWOON JE BEK!
hetmannetje +18562
Slot over Atletico: Die kunnen er geen kut van.
Doelpaal1908 +31522
Doelpaal over simeone
“Een enge mafkees”
jack98 +46908
Allemaal excuses van Simeone waardoor ze niet goed voor de dag kwamen, maar we waren gewoon de betere en hadden verdiend om te winnen op basis van het vertoonde spel!
sharon +4011
Tja wat waren we goed , maar wat ontbrak de effectiviteit 😳
Liser +19866
Het is te hopen dat ze in de thuiswedstrijd weer zoveel blessures hebben, dan maak je een goede kans om de 3 punten te pakken.
Criticus +21921
Voordeel is dat we ze in Madrid van het kastje naar de muur stuurde. Een Atletico dat thuis volledig met de rug tegen de muur wordt gezet door Feyenoord, wie had dat gedacht. Thuis moeten we ze echt wel kunnen pakken. Bedenk je bij dit resultaat vooral dat Santi niet eens mee deed.
F5 +2833
Echt een tamme die simeone. Het zou hem sieren om te zeggen dat Feyenoord meer verdiend had maar nee
GretigeGeert +425
Net geland in Brussel, gadver wat een kut weer
Snuf +967
Wat zou het mooi zijn, tegen beter weten in, als Slot de Simeone van Feyenoord wordt en ook zo lang bij ons blijft. Hij heeft ons en ook zichzelf weer op de kaart gezet, in de Conference League, Europa League en nu ook in de Champions league. Wat een ontwikkeling maken de spelers en het team elk seizoen weer door.
12345 +14059
Ik ben bang dat dit onrealistisch is en dat Slot ook zijn dromen en doelstellingen heeft. De winnaarsmentaliteit van Slot gisteren zegt ook alles het gaat niet over hoe goed het was tegen het grote Atletico nee het gaat erover dat Slot ontzettend gefrustreerd is dat er geen 3 of minstens 1 punt zijn behaald. "misschien is er later plaats voor trots" ongelooflijk zeg.
feyenoordnijmegen1 +744
Winnaarsmentaliteit noem je dat
Killerclown +2854
Simeone als opvolger van Slot!
Kan hij het legioen opzwepen, helemaal n gekkenhuis…
Helicopter met je katheter!
Bob Jeroen Ridaie +2077
Mag hopen dat nu wel de prijskaartje van onze spelers stijgen aangezien ze de champions leuge gewoon aankunnen!
12345 +14059
Ach we hebben alleen maar gewonnen als je dit niveau kan aantikken tegen ook PSV, Lazio, Celtic en in mindere mate AZ en Twente dan worden we gewoon weer kampioen en is er een aardige kans tot overwinteren en anders ga je lekker Europa league in ook leuk.
Zerrouki, Timber en Stengs de grote aankopen konden er volgens velen niks van en vandaag slagen ze voor de grootste test, ook weer een win. Vooral Zerrouki mag je echt veren in zijn reet steken die speelt niet eens en kijk wat voor niveau die gisteren aantikt misschien wel de beste aan onze zijde. In potentie zijn dit top spelers en het is absoluut te begrijpen waarom Slot deze spelers wou als je dit niet snapt snap je er helaas niet zoveel van.
Ik heb ontzettend veel zin in het vervolg van dit seizoen, straks Gimenez, Ivanusec en Bijlow er weer bij! Fenomenaal TEAM
Kuyteroe_son +2035
Zerrouki heeft het heel goed gedaan inderdaad
Snuf +967
EN ook al in deze fase van het seizoen, vorige twee seizoen waren we al lang niet zo ver als nu. Met als verwachting dat het ook dit seizoen gaat gebeuren ben ik benieuwd waar het weer eindigt. Wat een tijden!
GreenSteezy +717
Bedenk wel dat er totaal geen druk werd gezet. Dat was in de eerste paar wedstrijden wel anders en zag je dat die daar moeite mee had.
Peanut +16336
Iedereen zal teleurgesteld zijn dat we gisteren verloren hebben, maar oh oh oh wat geniet en heb ik gisteren genoten van ons Feyenoord. Nooit verwacht dat we in slechts 2,5 jaar tijd zo zouden opkrabbelen en dat we zo tegen het grote A. Madrid konden spelen.
Arne Slot en de technische staf en alles eromheen doen gewoon gigantisch goed werk
Ger.J +1915
Het is zo dat ze veel geblesserde hadden, waarvan waarschijnlijk bij de volgende ontmoeting de helft dr weer bij is, staat tegenover dat bij ons gemi en ivanusec dr ook weer bij zijn bij ons
BobdeBaas +1514
En Bijlow! Die had die 3-2 echt wel aangetikt en wellicht voorkomen.
Danny 91 +61432
Waar is Lats eigenlijk al lang niet meer gezien. of mag die van zijn ouders niet meer op het internet haha.
feyenoordrotterdam10 +975
Ook Feyenoord kan de 'Hollandse ziekte' maar niet van zich afspelen. Goed spelen, tegenstander bij de strot pakken en je wil opleggen, maar uiteindelijk met lege handen staan. We zagen dat ook bij psv- Sevilla.
010Pattaya +7107
PSwho?
Jorg2017 +297
Klopt, willen mensen hier niet horen maar trots zijn met een verlies partij is 'Zwolle 1-0 uit bij PSV' gedachte. Daar heb je niks aan en is een obstakel, je had moeten winnen want ateltico speelde met half elftal inderdaad met een Franse wereldkampioen, Argentijnse kampioenen alleen je verzuimt zelf enorm. Punt van aandacht voor alle komende wedstrijden
Rock +6489
Vanaf '74 al zo geweest
box +88834
In 74 zijn we kampioen geworden en hebben de UEFA cup gewonnen dus ik begrijp niet helemaal wat u bedoeld
Rock +6489
Wk '74 had ik erbij moeten zetten. Het Nederlandse voetbal kan vaak het overwicht niet omzetten in winnen., zoals Spanjaarden Fransen, Duitsers etc
Ja in die 50 jaar hebben we wel eens wat gewonnen natuurlijk
Begrijp je het nu wel
Riccardo +152627
Verhuizen
Jasonking1908 +103306
Riccardo is rbouwman confirmed
FRSieb +87836
oneebs
Riccardo is vato tevens held
Riccardo +152627
Mijn reacties bevatten veel meer lagen en diepgang en brengen de mensjes op Fr12 bij elkaar. Zo'n rol als regista op fr12 zie ik Bouwman niet vervullen.
Jasonking1908 +103306
Bouwman heeft meerdere persoonlijkheden hier.
Gevalletje Kritisch
Riccardo +152627
Volgensmij weet Bouwman zelf ook niet wie hij is. Mis hem wel een beetje.
Jasonking1908 +103306
Dit zou Bouwman ook zeggen
POVG +4762
Wordt gewoon super lastig zeker tegen Lazio en leuk hoor die loftrompet tegen Atlético maar je koopt er geen kut voor en je hebt 0 punten overgehouden aan die wedstrijd......
yosmell +4181
Elke wedstrijd op CL niveau is super lastig, maar met het Feyenoord van gisteren praten de tegenstanders ook zo over ons. Dus hoofd omhoog en de strijd aan blijven gaan!! 0 punten in een uitwedstrijd is niet onoverkomelijk
Vince78 +11598
Als beide ploegen weer op oorlogssterkte zijn, zal het nog lastiger blijken dan gisteren inderdaad.
Maar het onderbuikgevoel vooraf, was een mogelijke afstraffing zoals de lampekapjes tegen Arsenal. En dat hebben we gelogenstraft.
kraai59 +5202
Dat is inderdaad zo, en hun waren gisteren verre van compleet.
Zuidbewonert +410209
We rollen Atletico thuis op.
Riccardo +152627
Ja zeker weten. Azpilicueta moet je gewoon non stop opzoeken. Die man was het helemaal kwijt en kon het niet meer belopen. Ook had hij al geel moeten hebben na zijn eerste overtreding op Paixao.
RicoFR36 +26662
Die speelt dan waarschijnlijk niet...
Riccardo +152627
Jammer.
ibmebudh +3257
Wel mooie opmerking over dat z’n shirtje in z’n broekje zat. Iets waar ik nu dus de komende wedstrijden op ga letten.
Michiel.v72 +8475
Ik denk dat het verschil tussen Atletico uit en thuis echt niet groot zal zijn. Ze zullen het verdedigend dan ook wat sterker hebben staan als die Giminez weer terug is.
Dus doen alsof we ze thuis wel ff oprollen, ik geloof er niks van.
Je moet tegen Lazio gewoon twee keer resultaat halen, dan maken we kans op overwintering.
foreverfey +26555
Klopt, plus zij hebben dan ook weer een paar goede spelers terug.
Steven-FR +352
Precies ik vond ze behoorlijk sterk ondanks hun B achterhoede
Vince78 +11598
Tijd voor het duel Gimenez versus Gimenez.....
Opdebrommert +1568
Ach meneer Simeone Slot bewijst dat grote namen niets zeggen om een CL waardige ploeg op te bouwen.
Persia +1859
Wat een onzin man hahahhaha
ZoonVanDeMelkboer +65641
Gisteren mijn cliënt zelf laten koken, wat denk je heeft die teringlijer kapsalon besteld hahaha wel slim hoor.
Riccardo +152627
En nog steeds werd het hele flat geevacueerd.
rovo +9384
Ow Riccardo
arontje010 +919
Zou gaaf zijn om een spandoek met onze strijders en slot te maken zoals goodfellas in de volgende wedstrijd in de champignons wedstrijd. Wat een groei. Kijk en kom sinds Koeman. Man als je dan terugdenkt. Mulder in het doel Stuntelende spelers toen en nu.
Mooiste is nog wel dat me kids opgroeien met een sterk Feyenoord 😍
Haha dat was in mijn “tijd” wel anders.
Feyenoord!
40jaarfrustratie +41631
Of een aanval met Huijsegems en Guyon Fernandes geen absolute weltklasse was.
arontje010 +919
Hahaha ja dat dus.
RicoFR36 +26662
Die hebben nooit samen gespeeld.
arontje010 +919
Zo help me ff. Fernandes was met guidetti toch.
Vince78 +11598
Misschien wel tegen elkaar, Guyon zijn 1e jaar Ado?
foreverfey +26555
Pas op dat ze niet te verwend raken. we zijn er in goede en slechte tijden voor onze club.
arontje010 +919
Als Feyenoorders zijn we er altijd. Ook dat is opvoeding 🤝
Jasonking1908 +103306
Is Bouwman aanwezig
fr19982002 +236733
Gelukkig niet
Jasonking1908 +103306
Jawel
fr19982002 +236733
Oke
Riccardo +152627
Trauner vang je wel een prima 4 miljoen voor hoor.
Jasonking1908 +103306
Kwaliteit is om te janken weer
Zuidbewonert +410209
Klopt. Vooral de manier waarop Timber met z'n rug het duel aanging bij die 2-2.
zekerteweten +114523
Met zn Diemers pirouette. Volledig het zicht op de bal kwijt met die actie.
arontje010 +919
Toen waren ze het allemaal ff kwijt. Duur leermoment. Wellenreurther goeie keep al had Bijlow deze wel gehad denk je dan
Riccardo +152627
Had gisteren een keer zonder mijn begeleidster gekookt. Gelukkig is het goed gekomen en mocht vandaag iedereen zijn huis weer in.
Jasonking1908 +103306
Deze vent is een enorme mongool. Wat nog erger is dat sommige debielen hier zeggen om Trauner te verkopen. Godverredomme
zekerteweten +114523
Verkopen slaat nergens op. Alleen moet je wellicht voor een andere speler kiezen wanneer er rappe aanvallers tegenover je staan. Net zoals er op het middenveld of in de aanval weleens een tactische keuze wordt gemaakt.
JanDeSpecht +89927
Veel kwaliteit online merk ik wel. Ik kan met een gerust hart uitloggen en even serieus aan het werk voor mijn **-geld.
rovo +9384
Ja de zieke helden zijn weer voorzien van wifi
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties