Eind maart 2024 raakte Quilindschy Hartman zwaar geblesseerd aan zijn knie en sindsdien werkt hij hard aan zijn herstel. De verdediger probeert af en toe van zich te laten horen en heeft vaker aangegeven het lastig te vinden dat hij niet op het veld kan staan met zijn ploeggenoten. Na de winterstop hoopt Hartman zo snel mogelijk aan te sluiten bij de selectie. Op sociale media gaf hij vrijdag zelf een update.
"Hey allemaal, het is alweer een tijdje geleden dat ik iets heb laten horen van mezelf. Bij deze weer een kleine update van mijn revalidatie", vertelt Hartman in een video op Instagram. "Ik ben heel erg blij hoe het tot nu toe gaat en kan elke dag lekker trainen zonder pijn. Daar geniet ik elke dag van. Rond de zomer heb ik de stap naar het veld kunnen maken en inmiddels kan ik al vrij veel met de bal. Ook daar geniet ik elke dag van."
"Ik ben heel erg tevreden met hoe alles tot nu toe verloopt. Ik krijg elke dag nog veel berichten van jullie dat jullie willen dat ik terugkom. Ik werk er elke dag heel hard voor en die berichten geven me veel kracht. Bedankt daarvoor", klinken de woorden van de verdediger. "Ik hoop dat ik deze lijn kan doortrekken zodat ik snel weer fit ben, het team kan helpen en jullie snel weer kan zien in De Kuip. Dankjewel, liefs Q."
Plaats reactie
Nick.B28 +25
Hey hartman we hopen je snel weer op het veld te zien hoop dat je snel weer de oude Bent en snel weer opknapt we missen je groeten van nick bosma je trouwe feyenoordfan
misterv +1467
Hoe zou mijn baas reageren als ik iemand een tyfus trap geef en ikzelf voor een tijd in de ziektewet beland?? Jaja
CyberBliek +5510
Wat hou ik van deze gozer!!!
Isdatwat +1881
Ik train ook elke dag met.mn ballen, veel plezier van ook
Arneblijft +5939
Dat noemen wij “de helemaal alleen in je eentje show”
RayR1989 +691
We hebben je hart nodig Q 💪🏽
Denk oprecht dat hij straks zo mee kan draaien als hij zijn vorm weer kan aantikken bij barça of real...
JFK +4864
No worries, we wachten wel, je zit in ons Hartman!
onverzettelijke +1261
Oh ja, en vergeet in de tussentijd niet bij te tekenen Q, dat verdient Feyenoord en jijzelf ook!
onverzettelijke +1261
Heel erg goed bezig Q, iedereen zou de "inzet" van jou moeten hebben.
We kunnen niet wachten om je terug te zien in de Kuip Topper.
Succes en sterkte met het laatste deel van het proces.
Je zult beter terugkomen.
Sterker door Strijd!
GerrieFR +7847
Hopelijk staat hij er als we begin februari tegen die neuzen moeten.
tdetank +11959
Q we need you badly. Kijk uit naar de rentree van deze topper.
jack98 +47514
Een sterkere comeback, Hartman!
Mooi hoe Quilindschy zijn revalidatieproces deelt met zijn volgers!
Kwintsheul +14848
Eerst ff bijtekenen nu Q, kom op!
We gaan niet in de zomer van 2025 gratis de deur uitlopen toch?
Kellsss +6567
Dit is echt een topgozer! Hij heeft wel pech want hij heeft al 2 flinke blessures gehad. Als hij na deze blessure net zo terugkomt als bij zijn vorige, dan zijn we hem komende zomer kwijt
heiden6 +2012
Topgozer
JoszefForever +1923
Yesss kan niet wachten. Missing link!
Ricardo.S80 +172
Je komt sterker terug je bent een strijder 💪
Echte_Fan +25027
We missen je!
dickievoormekaar +5713
Hup Q!!
Kieboom +40451
Hopelijk komt hij weer op zijn oude niveau
Liser +19916
Geplaatst om 19:08
Pelleboog1908 +44028
Held.
We ❤️🤍 you!
RemcoFR +27226
Mooi filmpje. Hoop dat Q sneller terug is dan na de winter stop.
DeKuipforever +202200
Kan niet wachten tot hij weer terug is... Kind van de club en veruit de beste op die positie...
Hopelijk tekent hij komende maanden nog bij, anders loopt zijn contract in 2026 af en moeten we hem in de zomer van 2025 al verkopen als we nog een transfersom voor hem willen ontvangen...
Mexicano +6460
Hij wil zelf heel graag weg
DeKuipforever +202200
Hopelijk wil hij ook dat Feyenoord een mooie transfersom overhoud als hij vertrekt...
FR1987 +2061
Precies, ik weet dat het niet verplicht is om bij te tekenen na zo zware blessure maar als kind van de club met nog 1 jaar contract.
DeKuipforever +202200
Het zou wel zo netjes zijn richting de club en de supporters...
Reintjuh +5333
Ff bijtekenen Q
DeKuipforever +202200
Daar zou hij een hoop mensen een plezier mee doen...
Alvorens +7269
Nou Harman als je Zachtman was dan had je zachte berichten.
Adriaaantjeeeeeee +25776
Klasse bezig topper!
Liefs, A
avondrood +41461
https://www.youtube.com/watch?v=Jca5CRiG5kU
Keesouwerkerk +3133
Voorzichtig stapje voor stapje zetten in je revalidatie Quilindschi en vooral niet de klassieke fout maken door te snel te willen. Zo begrijpelijk maar juist daarom zo belangrijk dat je dat voorkomt.
Het is zo'n zware revalideren en het kost nu eenmaal een jaar revalideren. Onder ideale omstandigheden 9 maanden.
Het is zo verschrikkelijk zwaar om in je eentje steeds weer die arbeid te verrichten. Heel veel succes kanjer! Jouw gezondheid is het aller belangrijkst?
Keesouwerkerk +3133
Laatste vraagteken moest uiteraard een uitroepteken zijn.
svanw84 +11164
Quilindschy*
realistisch1953 +14241
Mooi zeg, wereldgozer zonder enige vorm van kapsones...succes verder met je herstel.
taco_mundo +54189
dank je wel
petertje73 +252200
Krankjorum worden
Stoep +923
HELD
petertje73 +252200
U
petertje73 +252200
Vraag me af wanneer er weer wat proza van Halbaar te kezen valt
Michel010 +323065
Op 29 september 2019 ziet Dennis te Kloese, op dat moment General Manager bij LA Galaxy, een kleine middenvelder uit Zuid-Korea schitteren tegen zijn team. Sindsdien heeft Te Kloese de speler Hwang altijd onthouden. Dit kwam ook terug in het eerste gesprek tussen club en speler.
'Toen Feyenoord contact opnam, heb ik een Zoom-gesprek gevoerd met de CEO (Dennis te Kloese, red.) en de trainer (Brian Priske). Dat was echt een goed onderhoud', blikte Hwang (28) met VI terug op de transferperiode. 'Te Kloese vertelde over die ene wedstrijd in Los Angeles. Ik kan me dat duel tot de dag van vandaag ook nog goed herinneren. Mede daardoor voelde ik hoe graag ze mij wilden hebben en de interesse van Feyenoord paste precies in mijn plannen.'
Die plannen maakt Hwang op gevoel. 'Zo kies ik en ik heb nergens spijt van gehad. Mensen kunnen naar me kijken en denken: Deze speler heeft nooit in een topcompetitie gespeeld, terwijl hij dat wel kon. Maar zo is het leven, je hebt geen invloed op hoe het gaat. Er waren altijd wel andere mogelijkheden, maar voor mij speelt gevoel een belangrijke rol. Ik wil alleen naar clubs die mij écht willen. Vancouver White Caps, Rubin Kazan, Olympiakos Piraeus en Rode Ster Belgrado, zij wilden mij écht hebben.'
Feyenoord ook, waarna hij een handtekening zette onder een contract tot medio 2028. 'Ik ben nu pas kort in Nederland, maar durf te zeggen – en ik lieg niet – dat dit het beste land is waar heb gewoond, op Korea na natuurlijk, omdat ik daar ben geboren. En Feyenoord is by far de grootste club waarvoor ik heb gespeeld. Deze club heeft echt, écht goede spelers. Wat ik nog een beetje mis, is het vertrouwen, daarom is het goed dat we nu van NAC Breda hebben gewonnen. Dat zorgt ervoor dat we snel beter zullen gaan worden en de mensen laten zien wie we zijn.'
ReturnoftheMac +28408
Van de Looij heeft wel de minste uitstraling van alle coaches ter wereld vind ik
dierenhulp +95731
😂😂😂
petertje73 +252200
U hebt er kijk op
Michel010 +323065
Sjors Ultee
ReturnoftheMac +28408
Die heeft nog iets schattigs, is hij uit de kast trouwens ?
petertje73 +252200
Ik las uit een kist gekomen
RemcoFR +27226
@ReturnoftheMac ,
En u hebt ze alle maal gezien ?
Gyros +75034
Hwang: voor Feyenoord gekozen vanwege aanwezigheid Te Kloese
Even een positief geluid wat betreft Dtk
ReturnoftheMac +28408
Mensen zijn gek geworden joh. Gekte van de massa
Wisselspeler +7883
Er zzijn genoeg, zeg maar extreem veel goede geluiden over DtK. Maar de supporters willen alles dat volgens hen niet goed gaat in zijn schoenen schuiven en dat is natuurlijk onzin.
Kijk eens bij de andere Nederlandse ploegen wei daar allemaal niet naartoe wilden komen. Een doet het met uitgerancheerde spelers en de andere gooit er maar geld tegenaan..
Wij denken na tegenwoordig, is ook weleens anders geweest. Ja die DtK is echt een schot in de roos voor ons onstuimig clubje. Ben bang als hij weggaat.. Trainers zijn vervangbaar, maar een echt goede bestuurder.. oeps dat is lastig.
dierenhulp +95731
Straks met de mannen 🍺drinken en bijlullen
ReturnoftheMac +28408
Weer in nederland ?
dierenhulp +95731
Yes
ReturnoftheMac +28408
Lekker geweest wel denk ik ? Geen basisschoolkinderen ieg
petertje73 +252200
🍻
Fero079 +59966
Goed om te horen en we zien je weer snel Q ❤️🤍
petertje73 +252200
Eens ❤️🤍
dierenhulp +95731
Denk niet dat RvP met Heerenveen veel beter kan. Of hij bij ons komt? Engeland is ook aantrekkelijk
Arcor +184143
Eerst paar jaar Heerenveen, hij trekt zijn eigen plan en dat is prima
dierenhulp +95731
Dat zeker
ReturnoftheMac +28408
Jawel joh. 9-1 verliezen en de week erna de derby van het noorden winnen. Laat ze eerst eens constant presteren
Cymru +8370
He's got a long way to go.
petertje73 +252200
Zou mooi als deze klasbak weer op het veld staat!
DieEneGastUitZuidland +53701
Ik, helaas is mijn wedstrijd afgelast voor morgen
petertje73 +252200
Dat is minder voor je maat!
dierenhulp +95731
Absoluut
ReturnoftheMac +28408
Ziet er goed uit Quincy
petertje73 +252200
Zeker te weten
DieEneGastUitZuidland +53701
T is geen crimineel he
petertje73 +252200
U
DieEneGastUitZuidland +53701
Ik niet meer
petertje73 +252200
Wel een held
ReturnoftheMac +28408
Jaja, tot er een lucratief kraakje langs komt zeker.
petertje73 +252200
Kenner
Viezevoorzitter +4567
We missen je Q!
Neem je tijd en kom sterker terug!!
petertje73 +252200
Dat vooral
Viezevoorzitter +4567
💪🏽
SuugLit +29408
Ben nu bij Dortmund, zal zo update geven over Aliou Balde’s prestaties
leefdebeef +25838
Balde de vaatwasserspecialist.
Gyros +75034
Weer lekker rvp zijn elftal bekijken onze volgende trainer.
Arcor +184143
Mogelijk. Nog veel ervaring opdoen.
leefdebeef +25838
Voor of na de kerst?
petertje73 +252200
Ik ook, komt dichtbij zo
SuugLit +29408
Ja
stz +472
Zou wel gelijk kwaltiteitsinjectie zijn, hoop dat hij sterk terugkomt
12345 +14071
Als je dit zo ziet zou je bijna denken dat die voor de winter nog wel fit word
ReturnoftheMac +28408
Lille scoort vanavond 1e helft een goal op de counter, naar de man rechts voor, afgeven op centrum. Veel snelheid, met intelligentie ingeschoten,
ReturnoftheMac +28408
Kut was een samenvatting van vorige week hahah. Best lomp als ik het zelf mag zeggen
Harry +2177
Geweldige jonge goed karakter dat is precies wat Feyenoord nodig heeft 💪
Willem.H +15791
Op de officiële CL X account.
Het Feyenoord onder Slot, wowww...
https://x.com/ChampionsLeague/status/1839322107978653791?t=AmzkatBUHJ2pnTf3rG2APA&s=19
Cinimini1908 +4971
Waarom kon Santi het toen wel en nu niet meer ? Geweldige aanval trouwens
Gyros +75034
Is wel wat anders dan de lange bal inderdaad.
OuweVos +17059
En alleen daarom gewoon Ivanusec basis
ReturnoftheMac +28408
Dat was buitenspel, en die wedstrijd verloren we.
Arcor +184143
Een ekte Feyenoord held.
petertje73 +252200
Kenner,
Correct en tevens juist
fr1985 +6388
Zou mooi zijn voor hem als hij daags voor kerst nog even kan invallen
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties