Daags na het 1-1 gelijkspel van Feyenoord tegen FC Groningen, ging het in de ochtendkranten maar weinig over de wedstrijd. Veel meer werd er vooruitgeblikt op de Klassieker van volgende week. Ook Ajax verspeelde punten, wat betekent dat beide clubs met hetzelfde aantal punten die wedstrijd in gaan.
"Feyenoord heeft een week voor de Klassieker verzuimd de druk op Ajax maximaal op te voeren", stelde De Telegraaf. Daarmee werd uiteraard gedoeld op het resultaat van de Amsterdammers, die zelf met 1-2 verloren van AZ en dus niet als koploper naar De Kuip komen. Toch is er vertrouwen bij Feyenoord, zo merkte de krant. "De Klassieker wordt een volgend belangrijk meetmoment."
Het Algemeen Dagblad noemde het puntverlies van Ajax 'een onverwachte meevaller na wéér een gemiste kans'. "In uitwedstrijden is Feyenoord dit seizoen simpelweg te vrijgevig. Na de nederlagen bij FC Utrecht (3-1) en Vitesse (2-1) won de ploeg van trainer Arne Slot ook niet bij FC Twente (0-0) en nu dus FC Groningen", somde de krant op.
Hoewel het na afloop veel over de gemiste kansen van Feyenoord ging, was de krant kritisch op de manier waarop Feyenoord de tegentreffer incasseerde. "De manier waarop dat gebeurde hebben ze bij Feyenoord al vaker gezien. Jørgen Strand Larsen dook achter Marcos Senesi in de ruimte, kreeg alle gelegenheid om dat te doen en de Zuid-Amerikaan miste de snelheid om te corrigeren."
"Het was een moment zoals ze Senesi te vaak overkomen, iets wat scouts van grote clubs ook zal zijn opgevallen", stelde de krant tot slot. "De Argentijn is een steunpilaar in Rotterdam, daar bestaat geen twijfel over. Maar de betrouwbaarheid van zijn metgezel Gernot Trauner, daar komt hij dit seizoen bij lange na niet in de buurt."
Plaats reactie
frvlissingen +3698
We hebben gewoon geen middenvelder die in staat is om een spits alleen voor de keeper te zetten. Helaas hebben we ook geen spits die zich zo beweegt dat een middenvelder hem daar kan aan spelen. Kortom er moet een spits komen die in de drukte kan bewegen. En dankzij Dessres hebben we wedstrijden gewonnen in de laatste minuten maar als hij langer mag spelen heb je weinig aan hem. Te veel alleen en te weinig oog voor mede spelers. Voor de goede orde Linsen is geen spits.
detrotsvanrotterdam +8625
Mijn conclusie van jouw verhaal is juist dat we een middenvelder missen die iemand vrij voor de keep kan zitten. Van de huidige middenvelders overtuigt eigenlijk alleen Aursnes.
frvlissingen +3698
Dus zijn we het eens
jepe1949 +6718
Domme opmerking dat Senesi snelheid mist.
Hij stond verkeerd opgesteld en moest starten terwijl die Groningenspeler al op snelheid lag.
Toch haalde hij hem nog iets in dus aan zijn snelheid lag het niet.
Als nu Bijlow zich wat anders opgesteld had dan was het gewoon geen doelpunt geweest.
Trouwens; De enige speler die zich straffeloos verkeerd kon opstellen was Ulrich van Gobbel.
Die haalde met zijn turbosnelheid elke speler, op George Weah na, wel weer in.
onno +16003
Herinner ik me nog goed ja. Ulli liep toen zelfs een razendsnelle Marc Overmars er nog uit.
abfab5300 +2681
Begint er langzaamaan toch op te lijken dat die 7 miljoen die we bij wijze van investering aan Senesi hebben uitgegeven, geen verdere meerwaarde gaat opleveren dan dat het een goede verdediger is. Maar die kan je blijkbaar ook voor één miljoen ophalen in Oostenrijk. Ik zie Marcos niet meer voor 15 miljoen vertrekken, zeker als hij niet verlengt.
cipolini +13936
Hoef je geen vervanger te zoeken ook. Oh ja, die hebben we al met Geertruida.
bar +3891
Spelen Groningen de tweede helft helemaal zoek natuurlijk. Probleem is dat je niet scoort.
Woeke +8629
Zeker, maar juist in zulke wedstrijden overkomt het ons net iets te vaak dat die enkele kansen van de tegenstander in doelpunten uitmonden.
Bati +39536
We zijn ook gwn niet zo goed als de meeste denken.
Vooral het gebrek aan creativiteit is een probleem en met name de rechtsbuiten positie.
Fr_88 +15831
Overigens miste senesi niet de snelheid. Hij duwde die Groninger letterlijk in de richting van het doel.
fan-realist +3929
"Feyenoord heeft een week voor de Klassieker verzuimd de druk op Ajax maximaal op te voeren"
Mwah...
"Ajax heeft een week voor de Klassieker verzuimd Feyenoord op drie punten te zetten"
Het glas is voor mij half vol.
ElPanzeFr +21342
Gewoon balen dat PSV alsnog wint, anders was iedereen veel positiever
Campodefiori +33753
3x is scheepsrecht zullen we maar zeggen
Alex +219
Na 34e speeldag bovenaan te staan is het doel.
slimspelen +4198
Dat is het lot van een verdediger. Één moment van onoplettendheid bepaald je wedstrijd als de fout wordt afgestraft. Dat we gisteren zelf ongeveer 30 doelpogingen hadden en daar maar één keer uit scoorden is echter ook een zaak waar aan gedacht kan worden.
Het gemak waarmee Senesi nu door velen wordt aangepakt, staat in contrast met een speler als Blind, die dezelfde eigenschappen kent. Ook deze persoon maakt fouten en heeft een gebrek aan snelheid die hem kwetsbaar maken. Toch speelt hij al jaren op het hoogste niveau in de Champions League.
Frjuizeh +11660
Vergeet niet dat we weer 10 corners hadden. Tuurlijk scoor je dan een keer maar daar mag best wat vaker op getraind worden. Waar zijn die mooie corners van begin van t seizoen?
Johan +179
Ze schrijven hem finaal de afgrond in.
Ze gunnen feyenoord geen cent.
Eerst is hij de beste verdediger die er te vinden is en zeker 25 miljoen waard , en nu kan hij er niets meer van en marktwaarde 0,0. Let op ook dit gaat de pers met Trauner ook doen , nu een topper maar na winterstop waardeloos.
Let maar op , ze schrijven feyenoord kapot. Dit haat ik echt , sorry mensen.
kkhahsdedhkdh +43418
Het is een onverwachte tegenvaller want AZ heeft 3 bonuspunten verdiend. Volgend weekend wint de hele top 6 behalve wij, als we er traditioneel af gaan in de klassieker. We hebben echt nog een lang seizoen voor de boeg waarin we moeten hopen dat we de 3e plek kunnen vasthouden
ElPanzeFr +21342
Azijn weer in de aanbieding? Of heb je nog wat azijn van Advocaat overgehouden
kkhahsdedhkdh +43418
Azijn is van zichzelf spotgoedkoop dus hoef niet te wachten op een aanbieding.
Dat over de klassieker is gewoon gebaseerd op resultaten van de laatste 20 jaar. En ik denk dat we eerlijk moeten zijn, juist ook tegenover Slot, en de juiste ploegen als onze concurrentie moeten zien. Utrecht, Vitesse, AZ. Als het heel erg goed gaat misschien PSV, maar dat zou al een overperformance van jewelste zijn.
scritor +13590
gezond realisme.
Fr_88 +15831
Waarom zouden we voor onze concurrentie naar beneden kijken? Wat is dat voor lamlendige anti-ambitieuze zienswijze.
Gezond realisme is iets heel anders. We zijn elke pot de betere ploeg. Alleen tegen Utrecht terecht punten verloren aan het begin van het seizoen.
Je bent een laffe pessimist.
kkhahsdedhkdh +43418
Als ik hiermee een laffe pessimist ben, ben jij met die instelling een van die gasten die elk jaar verwacht dat we mee kunnen doen om het kampioenschap en dan heel boos wordt als we uiteindelijk 3e worden en 2x de klassieker verliezen. Naïef en onrealistisch.
3e plaats is voor ons gewoon uitstekend, gezien het geld dat er te besteden is.
Ik zie het ook graag anders hoor, maar er moet eerst structureel meer geld worden verdiend met transfers voordat we een 2e plek of hoger kunnen gaan verwachten.
matcho08 +1237
Verstappen wordt ook kampioen met minder materiaal, maar met de juiste instelling. Laat nou net de instelling van de hoofdstedelingen het probleem zijn in de eredivisie.
ObiWanKenobiku +1354
We hebben de juiste trainert om pas in de slot momenten van de competitie boven aan te staan, zodat de slotconclusie zal zijn dat we met zijn allen op de Cool…. Ach. We zien wel. Het gaat best lekker zo.
nancy_van_biene_kuterman +44
Daar kan je alleen van dromen😝😆
Reinaldo16 +20907
Zou mij niks verbazen als Senesi zijn contract niet verlengt en gratis/ of voor paar mil de deur uitloopt.
Past ook goed bij de onkunde van Henk Timmer, waardeloze keepert.
Bossche Bol +7361
Ajax is al koploper geweest, PSV ook, en Feyenoord is dat op de laatste wedstrijd van het seizoen. 2 honden vechten om 1 been en de derde loopt er mee heen.
Huisman +24908
Als we zelf eens een keer de kansen afmaken is er niks aan de hand. We hebben te veel kansen nodig om tot een doelpunt te komen, en dan valt ie van zelf een keer aan de andere kant.
Ronald.G +38
G.morgen, maar volgens mij hebben we we het materiaal, maar ik weet bij Godwaar niet waarom Nelson er zolaaat wordt ingebracht!!
Huisman +24908
Ja vond dat ook een vreemde wissel, had m dan een kwartier gegeven in plaats van 5 minuten voor tijd wisselen.
BlankeVla +7858
Is toch prima joh, niemand had verwacht hier te staan in deze fase van het seizoen. Zondag erop klappen en daarna maar weer zien waar het schip strandt. Ik denk nog steeds dat het onrealistisch is om kampioen te willen worden met deze ploeg. Maarja, hoop doet leven.
svanw84 +11065
Ondanks dat niemand het verwacht had waar Feyenoord nu staat mag je nu nog wel teleurgesteld zijn over de gemiste kansen. De afwerking was gewoon zeer slecht.
Frjaja +3256
Na een nachtje slapen toch wel positief weer. Vind het doodzonde dat we bijna bij alle subtoppers uit punten hebben verspeeld. Vooral Twente en Groningen uit zijn onnodig dure punten verspeeld. Anderzijds, we hebben dit seizoen ook een aantal keer de volle buit gehaald, waarbij een gelijkspel ook niet raar was geweest (Sparta uit, AZ thuis, Nec thuis). Tel daarbij op dat we tov Ajax gewoon een veel zwaarder programma hebben gehad, dan wil ik het nog wel gaan zien de rest van het seizoen.
Kwintsheul +14592
Precies. Exact dezelfde gedachte. We staan op dit moment vlakbij Psv en Ajax.
En moet je eens kijken welke ploegen wij allemaal uit al gehad hebben.
Ladinsky2021 +6053
Denk dat ook PSV al een zwaar programma heeft gehad met Ajax en AZ uit. En dat is de enigste van de top 3 die al tegen zowel Feyenoord als Ajax heeft gespeeld.
Als het volgende week in de Kuip uitdraait op een gelijkspelletje (wat niet ondenkbaar is) en PSV wint uit in Waalwijk (wat zeker niet ondenkbaar is), dan slaan ze toch een gaatje.
svanw84 +11065
Een gaatje van 3 punten.....dat is toch niks
elgardinero1993 +8329
In Heerenveen moet je ten koste van alles winnen, tegen 020 gaat het helaas bijna altijd fout. Ik hoop dat mijn gevoel helemaal mis zit, maar dat zegt dat we weer ouderwets 6 en 7 punten achter staan straks met de winterstop..
paulus56 +255292
En daarna hebben ze gae thuis
FR_in_hart_en_nieren +837
RKC Waalwijk - PSV is echt een belangrijke wedstrijd voor RKC, je zou het met Sparta - Feyenoord kunnen vergelijken. Dus die geven meestal wel goed weerstand tegen PSV.
TalkOfSBeek +3995
het gaat al beter dan vorig seizoen dus ik ben positief.
Maar toch die gedachte om kampioen te worden... het frustreert dan op het moment dat we onnodig punten verkiezen
Frjaja +3256
'Al beter'...We spelen echt zeer dominant en zie in veel wedstrijden een veel beter Feyenoord. In dat opzicht is dat al de winst natuurlijk. Maar de topnotering smaakt nu naar meer. Je kan het ook als een voordeel zien dat we geen eerste staan. Dan ligt die druk niet volledig bij ons. En we zijn Feyenoorder, dus bij ons zal het altijd spannend blijven tot de laatste minuut;)
TalkOfSBeek +3995
Tis hoe je al beter interpreteert hè ;).
Verder met je eens
leofric +4481
Tja, maar dat is Feyenoord. Niemand verwacht een kampioenschap, maar als je bovenin goed meekomt, dan gaan de verwachtingen wel omhoog. Dan zegt niemand het hardop, maar men hoopt wel op een kampioenschap. Dat is omdat je bij Feyenoord moet presteren en geduld en Feyenoord niet samen gaan. En dan verdwijnt het "laat Slot maar aan elftal bouwen" als sneeuw voor de zon.
Zelf denk ik niet dat een kampioenschap erin zit, omdat je creativiteit tekort komt om niet-voetballende ploegen als Twente en Groningen kapot te kunnen spelen. Want dat is andermaal de beste remedie gebleken om Feyenoord te bestrijden: een muur optrekken en alles potdicht houden. In elke linie een versterking halen in de winter zou welkom zijn.
Frjaja +3256
Mwoah we creëren echt wel kansen eigenlijk. Heb niet het idee dat hij echt niet kan vallen ofzo.
Dezwartetulp +76753
Vroegah had je altijd een centraal duo met een opbouwer en een slot op de deur
Koeman-Rijkaard
Koeman-Nielsen
De Boer-Stam
Zo moeten we Senesi en Trauner ook zien.
De lange pass van Senesi weegt zwaarder dan af en toe een foutje
FR010FRDAM +43127
Helaas hebben de "af en toe" foutjes van Senesi ons al een punt of 6 gekost dit seizoen. Die drie lange passes die hij geeft hebben dat niet opgeleverd. Die foutjes moeten er echt snel uit
viggesz +2779
Ja, laat het zondag maar zien! Ik ben benieuwd
jjjjjj +5198
we moeten minimaal 2e kunnen worden, waar geeft die plek Europees recht op?
michiel2424 +29052
Voorronde CL
fluub +8788
Met hetzelfde aantal punten de wedstrijd in. Wedden dat er 5 minuten voor tijd een safetycar het veld in rijdt, waarna Dessers in de laatste minuut de overwinning veilig stelt......
Jurk +7082
Dessers is alleen met zichzelf bezig…speelt met oogkleppen op…
dkuh013 +2079
rode bande zijn sneller dan witte , en in ons geval zullen de blauwe oogjes onze goude wissel zijn . niets mis mee prima ik teken ervoor
Feijenoorder95 +22563
Wat gemiste kans? Niemand eist kampioen te worden, iedereen riep vooraf: Laat Slot maar bouwen en dit is een tussenjaar. Mensen draaien te veel door. Als je 3e wordt heb je het prima gedaan.
michiel2424 +29052
Hoe je het ook went of keert, een gemiste kans is het natuurlijk altijd.
dkuh013 +2079
of jij denk te makelijk. al wat er staat knokt laat de bijl niet vallen en blijf aanhaken . wie weet wat voor zenieuwfoutjes er dan gemaakt worden , en feyenoord kan dan zeker het kampioenschap aangaan en het zeker lastig maken . als ze maar blijven aanhaken 💪💪💪
DeWaarzegger1908 +999
Volgende week dan maar
Keienkop010 +70468
Deze
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties