Brian Priske stond na zijn komst naar Feyenoord direct voor een lastige keuze: wie wordt de eerste keeper? De keuze viel op Timon Wellenreuther, die net zijn contract had verlengd en die zich daarvoor al twee seizoenen op rij had bewezen als waardige vervanger van de toen geblesseerde Justin Bijlow. Voetbal International legde maandag uit waarom Priske die keuze maakte.
"Priske maakte zijn beslissing bekend in een kort gesprek met beide keepers", schreef clubwatcher Martijn Krabbendam op de website van zijn werkgever. "Naar buiten toe ging hij nooit diep in op dat besluit, maar intern bij Feyenoord klinkt het dat de Deense coach Wellenreuther beter vindt in de coaching en relatie met de spelersgroep."
Aanvankelijk leek die keuze voor iedereen goed uit te pakken, aangezien Bijlow een mooie transfer naar Southampton te wachten stond. Toen die afketste wegens een verschil van inzicht bij de medische keuring over een oude polsblessure, moest hij echter schakelen en zich neerleggen bij een rol als tweede keeper. Die rol pakt hij - zoals Wellenreuther eerder ook deed - professioneel op.
"Intussen doet Bijlow er goed aan scherp te blijven", vervolgde Krabbendam. "Wellenreuther merkt nu dat er een verschil is tussen eerste en tweede keeper zijn van Feyenoord. Nu keept híj onder een vergrootglas. De Duitser die voorheen weinig fouten maakte, was tijdens het eerste deel van het seizoen niet feilloos tegen PSV, Willem II, Bayer Leverkusen en NEC. Tegelijkertijd hielp hij Feyenoord langs Girona met een aantal uitstekende reddingen. Het is niet zo dat zijn basisplaats onder druk staat, maar de Duitser weet dat hij zich weinig fouten meer kan permitteren."
Andreev toekomstige eerste keeper
In hetzelfde stuk klonk vanuit de club nog een opvallende conclusie. Over de deze zomer aangetrokken derde keeper Plamen Andreev gaat het doorgaans niet veel, maar de Bulgaar is wel degelijk goed bezig. "De technische staf is zo enthousiast, dat ze in Andreev de Feyenoord-doelman voor de toekomst zien", weet Krabbendam.
Plaats reactie
kunstgrashater +8559
Heeft wel een echte keepers kop er op staan
mafkees +45
Waarom is de titel over Andreev en volgens bijna het hele artikel over Timon? Pas dan de titel aan. Verder weer een strek verhaal van Krab
fraser23 +696
Mi Bijlow keepen, verkopen aan t einde van t jaar (is de beste keeper en je wil er ook geld voor krijgen), dan Timon evt terug. Als die Bulgaar zo gruwelijk is, dan mogen ze t samen uitvechten.
Futre +3091
Weer een onzin-artikel.
mout10051981 +4807
Hij komt in ieder geval bij een mooie club vandaan, Levski Sofia!
jonaathn +14828
De hoop van Bulgarije
jack.f +5038
Zal wel
Feyenoord4ever1908 +69470
Andreev Bulgaarse baas
feyenoord4life +2341
Best een lang verhaal.....
Maar bedankt
FCriticaster1908 +3775
Dus slot heeft bijlow in wedstrijden captain gemaakt terwijl hij niet goed in de groep ligt? Totale onzin!
Janjaapdepaapknaap +2104
Huh ja nogal! Wie zegt dat Bijlow onder Slot niet goed in de groep lag?
FCriticaster1908 +3775
Precies. Dus dat zal een paar maanden later echt niet anders zijn.
syrius010 +1082
Begrijpend lezen is ook een vak er staat ze vinden Wellenreuter beter! Niet dat Bijlow slecht in de groep ligt.
FCriticaster1908 +3775
Wat snap jij hier niet aan?
——
intern bij Feyenoord klinkt het dat de Deense coach Wellenreuther beter vindt in de coaching en relatie met de spelersgroep."
12demanfr +693
Jaja betweter
FCriticaster1908 +3775
Don’t hate the player, hate the game
14mei17 +3563
Persoonlijk vind ik het onverteerbaar dat Bijlow die niets toevoegt wel het hoogste salaris toucheert omdat hij kind van de club zou zijn.
FrNiels2017 +157551
Hij heeft dat salaris gekregen als eerste doelman en doelman van Oranje he. Dat Priske hem nu op de bank zet is niet zijn schuld
JoszefForever +1923
Fijn dat u zo netjes dit antwoord formuleert
Don.C +5490
Hoe kon Priske op dat moment weten wie er beter in de groep lag??? Beter communiceren??? Wat een Pinokkio is die Priske joh
JoszefForever +1923
Of zou Krabbendam hier de pinokkio zijn?
FrNiels2017 +157551
Dat lijkt me logischer ja
fey82 +2808
Laat Bijlow maar de KNVB beker wedstrijden keepen
Echte_Fan +25047
Wat een discussie hieronder. Iedereen weet het heel goed, alleen kennen ze de waarheid niet.
De eindverantwoordelijke stelt het team naar eer en geweten samen.
maakmegek +326
Wellenreuther kneus met uitlopen bij doelpunt van GAE. Hanegem heeft groot gelijk bij het terugspelen op deze keeper dat hij zijn hart vasthoud.
Berrug +987
Ja want Beelen ging vrijuit
FR_Domingo +14960
Oké en bijlow met giga salaris op de bank. Joeeee
Thimo.V +150
Waar baseer jij dit op doe eerst je research voordat je dingen gaat roepen bijlow verdient zelfs minder dan Lopez hahaha kansloos mannetje
eefb014 +5516
Nee bijlow is groot verdiener en terecht. Hoort alleen eerste doelman te zijn.
GreenSteezy +726
Hahahaha kansloos mannetje ben je. Bijlow is 1 van de 5 grootverdieners bij Feyenoord, halve tamme.
Jamcarterrr +3917
Kunnen jullie doorgaan met ruzie maken. Beetje sensatie hier aub.
Peter.v37 +5570
Silence...i kill you
MarcoG +11383
Bijlow verdient 2.5 miljoen per jaar, de best betaalde speler van Feyenoord.
hagroe +618
Lees je eens in: Bijlow verdient het grootste salaris bij Feyenoord. Weleens van Capology gehoord?
Janjaapdepaapknaap +2104
Kansvolle hele tamme dat je er bent
Degekstuh +5463
Doe eerst je research en dan zeggen dat Bijlow minder verdient dan een Lopez hahhahahahhhahah man man. Bijlow is een grootverdiener
FR_Domingo +14960
🤡
Roko21 +1212
Ja die moet ook gewoon verkocht worden voor een mooi bedrag. Heeft deze Feyenoord held verdiend. Timon 1e keus voor deze 2 seizoenen en Plamen staat daar achter als vervanger. Goed doorgeselecteerd dus.
Don.C +5490
Andreev
HarryenGerard +2668
Niemand wil hem.
Roko21 +1212
Plamen
AntiCombi +339
Matige keeper.
ramsteijn +5016
Ben je blind, het is een geweldige keeper.
1234567890 +177679
De opvolger voor Timo vandaag bekend gemaakt
JDJ +18226
Mijn niet populaire mening: het was maar GAE.
Juventara +12364
Inderdaad niet populair. Speelden tot nog toe een uitstekend seizoen en werden volledig weggevaagd
misterj +4574
Klopt, het was “maar” GAE… Wel een club waar iedereen het lastig heeft. We speelden ze gewoon van de mat. Als je dat niet wilt zien, ga je toch lekker naar abcoude.
heiden6 +2012
Andreev Duin
fr-wes-90 +654
Bloemkoleuuuhhh
Twan.V52 +8257
Dan moet andreev het zelf ook willen (hoop ik)
ongelooflijk +2628
Weer zo jong die te lang op de bank zit bij Feyenoord
Serzzio +3821
Idd. Als Bijlow niet vertrekt in de winter dan deze jongen maar verhuren aan een club waar die wel speelt.
hassan2 +43849
Dit wordt een hele grote
Roderick Ham +284
Sorry, maar wat een hoop onzin weer. Bijow is een kind van de club, is in de onderlinge communicatie in het veld veel sterker en straalt veel meer rust uit. Dat zijn relatie met de selectie "minder is", komt doordat die er een paar keer uit is geweest met blessures. Dit MOET je meenemen in je afweging en dan moet kwaliteit de doorslag geven, dan kom je maar tot een conclusie: Bijlow is in alle opzichten de betere keuze. Wellenreuther heeft nog geen enkel duel kunnen overtuigen, ook niet tegen Girona, want die pingel was zijn fout. Ook tegen GAE ging die weer in de fout door veel te ver uit te komen in plaats van zijn verdediging het op te laten lossen. Hij mist het absoluter inzicht, de rust en ook communicatieve vaardigheden om echt een eerste keeper te zijn. Hij is een goede tweede inval keeper bij een topclub, maar daar blijft het ook bij. Het bewijs ook alleen maar dat priske niet de juiste man voor onze club is, ook al zag het spel er aardig uit tegen GAE, maar mag het ook na 4 maanden een keer. Ik ben en blijf niet overtuigd van priske en dit artikel onderstreept dat alleen maar.
Persia +1873
Maakt geen flikker uit als je kind of niet ben van de club de beste hoort te spelen ..
En je kan van beide keepers wat zeggen .
Maar de 1 is niet beter dan de ander .
En dat is de reden dat priske niet geschikt is ?
Flut supporter ben je ...
Iedereen met verstand kon zien dat je we verloren door dat we basisspelers misten .
Had ego Igor gewoon overgespeeld hadden we die ene wedstrijd ook gewonnen .
Maar nee het ligt aan de trainer hahahaha .
Het begint met kwaliteit en ervaring op het veld
Roderick Ham +284
Ik ben geen flut supporter. Ik ben iemand met kennelijk een andere mening dan jij en ik kijk naar feiten. Die geven mij een bepaald beeld. Vanaf Been t/m Slot heb ik altijd daarop gevaren en gelijk gehad.
Maassluice010 +6182
Zijn jouw feiten gebasseerd op aannames?
realistisch1953 +14243
Goed dat je het zo op neemt voor Bijlow maar ondanks dat hij een kind van de club is moet je wel realistisch blijven....
leukeditter +1088
realisme is dat hij in vrijwel alle facetten beter is dan wellenreuter maar dat zeggen de kenners gelukkig ook allemaal
arthurschopenhauer +23287
“Kind van de club” blablabla
hupvanbeek +4
we zullen dit onthouden Roderick.We komen er over 2 maanden op terug
Kieboom +40461
Waarom laten ze die Bulgaar niet bij 021 keepen
Want die keepers daar bakken er niks van
KasKrakers +7946
Precies, dacht ik ook. Ontwikkelt hij zich ook nog een beetje
PindaSaus +41794
En weer door dit is toch geen nieuws?
Twan.V52 +8257
Niet bepalen
VSNFR +12193
Pfff volgens mij kon iedereen zien dat júist de communicatie van Wellie en de verdediging matig was. Ik zie nog steeds liever Bijlow.
Persia +1873
Als bijlow de Duitser was geweest had bijna niemand over hem gejammert
Ton.G26 +191
Wat the fuck is er met Bijlow gvd
svds +33752
Gewoon middelmaat zo simpel is het
JDJ +18226
ben beter gewend van je svds.
FRfan67 +6827
Te vaak geblesseerd geweest, je kunt helaas niet op hem rekenen
Djim +8239
Mooi dat Andeev in de toekomst de keeperT wordt.
Dan nu graag Bijlow voor de komende periode.
Maassluice010 +6182
Waarom? Om over een aantal wedstrijden weer te gaan roepen dat Wellenreuther er weer in moet staan?
charlaykc +9618
Mooi zo
DjangoFR +12385
Alle duitsers zijn homo’s
RdamNoord +216500
Eens.
Vlak joden niet uit.
DjangoFR +12385
Eens
Ton.G26 +191
Jip
charlaykc +9618
Allemaal?
dennis_achterberg +2350
jup, er was laatst een bevolkinsonderzoek waarin openlijk bleek dat de helft van de bevolking op mannen valt. Kun je nagaan waar de stille menigte zich mee bezighoud.
Ton.G26 +191
Allemaal
charlaykc +9618
Wow nice
Mensini +14667
Was sagen Sie Herr Gruber?
Ton.G26 +191
Helemaal goed
Prutser +6276
Toch raar dat ze zich nog voortplanten dan
svds +33752
Tot die weer een belangrijke redding maakt, maar dan ook je hypocriete bek houden
Obiku-in-de-spits +17093
iedereen is heaumeau die niet voor Feyenoord is, maar je hebt ook opperheaumeaus en daar vallen die snavels onder
DjangoFR +12385
Behalve wellenreuther
MissFR2017 +96741
Het niveau is weer naar een bepaalde hoogte gedaald
DjangoFR +12385
Ja
beach-party +24418
Diepte
Obiku-in-de-spits +17093
34meter onder de grond Miss
grenzeloos +14064
Relatie met de spelersgroep.
Pijnlijke tekst.
ZoonVanDeMelkboer +67937
Ik las aspergesoep
gezondekoolmees +27398
Speculaas > Speculoos
RdamNoord +216500
Verhuizen.
DjangoFR +12385
Alweer
gekkert +27417
📦
FRdordt +46324
Als je een vrouw neemt dan kost het je ook een rib uit je lijf, kanttekening is wel dat je niet aan zelfpijperij hoeft te doen
JDJ +18226
Je hebt er goed over nagedacht! Benieuwd naar je conclusie.
FRdordt +46324
Een vrouw is ontstaan uit de rib van een man.
FRdordt +46324
Zure saus kan ik wel beamen.
Ralph-Feyenoord +27940
Heb me wel eens laten pijpen door een meid met paarden gebit
RdamNoord +216500
Dat was daadwerkelijk een paard...
Joepie. +10207
En heeft ze m eraf gebeten?
jack98 +47539
Goed om dan Andreev ook wat minuten te geven tijdens oefenwedstrijden!
oane12 +38480
Oh u blijft op niveau
svds +33752
Opstellen in de beker,bijlow zo snel mogelijk lozen
joejoe1979 +8088
Jou lozen beter.
appelstroop +268724
Er zijn er hier wel meer die zich door een paard hebben laten pijpen dat weet ik zeker
freakbobb +9926
Ik verdenk Hannibal
RdamNoord +216500
Die beesten kennen gemeen hard bijten...
freakbobb +9926
Ja hebbes, een kennert
appelstroop +268724
Weet ik
Floris22 +22390
Hap hap slik slik weg pik
Mexicano +6462
En ook door een hond
oane12 +38480
Ik zie hem niet meer
RdamNoord +216500
Eerst het buikje optillen.
oane12 +38480
Aah daar ben u
korsakov +94992
Ik hoefde mijn onderste ribben niet te verwijderen. Maar dat snappen jullie toch niet.
oane12 +38480
Leg uit
korsakov +94992
Ik moet hem altijd al uitleggen maat
KAWS +199355
Heeft ook weinig zin als een micropenis hebt maatje
zekerteweten +116656
U bent zo’n stijve hark dat u er zelfs zonder ribben niet bij kan.
ArneSlutsky +2809
Ik zie in Ivanusec de nieuwe linksbuiten
KAWS +199355
Ik zie in Pearle een goede winkel voor U
JDJ +18226
ja maar dan wel drie vier wedstrijden laten staan.
keescf +26508
Wellenreuther liet tegen Kowet ook weer een makkelijk balletje los
Ralph-Feyenoord +27940
En maar zoeken
RdamNoord +216500
Fulltime in de paarden en parttime knopenvlechter bij Ptetbv.
RickH99 +5020
Kan ik op werkbezoek komen?
RdamNoord +216500
Voor welke van de 2?
RickH99 +5020
Dat laat ik bewust even in het midden kameraad
appelstroop +268724
Ik hoop wel dat Paixao weer ff wat beter gaat voetballen binnenkort
knoepert +77742
het schijnt dat hij er op zit
zekerteweten +116656
Paixao komt op de bank terecht wanneer Stengs weer terug is ben ik bang.
Ralph-Feyenoord +27940
Gaat snel naar de bank
zekerteweten +116656
Heb m’n onderste ribben laten verwijderen, maar kan er nog steeds niet bij.
ArneSlotOfficial +3583
Als je 200 kilo weegt wordt het doorgaans alsnog een pittige kluif.
gekkert +27417
Als je er sambal op smeert helemaal
Zuidbewonert +415245
Pittige kluif smerige woordspeling.
MissFR2017 +96741
Ik ga stuk
Floris22 +22390
Waarschijnlijk is u garnaaltje ondermaats
Zuidbewonert +415245
Doe nou eens normaal.
RickH99 +5020
Jan Scharie was een soort van ali-express Hancko
RdamNoord +216500
Meer aliexpress Ronaldinho
RickH99 +5020
Wel kampioensheld
knoepert +77742
temu teauvenoir
FRdordt +46324
Wel een travestieten uitstraling
ZoonVanDeMelkboer +67937
Jan Scharie from the valley held
RickH99 +5020
U hoor, eeuwige vato
taco_mundo +54200
Krabbendam😂
Floris22 +22390
Krabbezak
knoepert +77742
jeuk aan mn arie
RickH99 +5020
Jan arie?
Ralph-Feyenoord +27940
Kontvingeren dan
korsakov +94992
Krabben dan
jaccofr1908 +4255
Bepaalde mensen bepalen
Ralph-Feyenoord +27940
Ja
RickH99 +5020
Loop je nou weer te bepalen?
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties