Brian Priske heeft na het gelijke spel tegen NEC Nijmegen diverse media te woord gestaan. In gesprek met ESPN ging de Deense trainer onder meer in op de fout van Thomas Beelen. Tijdens het persmoment kreeg Priske de vraag of hij de spreekkoren "Bloed, zweet en tranen" uit het uitvak heeft gehoord. Het Legioen was duidelijk niet tevreden met het vertoonde spel van Feyenoord in Nijmegen.
''Dat accepteer ik, dat is voetbal'', begint Priske zijn uitleg. ''Het is er onderdeel van. We moeten met de druk leren omgaan. Het is normaal dat supporters hun emoties uiten na een wedstrijd die wij absoluut wilden winnen. Dat hoort bij een topclub en dat moet je accepteren. Ik denk dat iedereen in de kleedkamer teleurgesteld is. We hebben de taak om de emoties weg te houden en ons te focussen op de dingen die we kunnen aanpassen. Hard werken en het beter doen, dat is de taak die we hebben. Het hoort bij het voetbal dat supporters niet blij zijn als het minder gaat. Wij zijn ook niet blij, dat is simpel. Ik zie een groep die elke dag dichterbij elkaar probeert te komen. Ze eisen meer van elkaar.''
De start van Brian Priske bij Feyenoord heeft overeenkomsten met de start die de Deen had bij Sparta Praag. ''Op die manier denk ik niet. Voor mij is het voetbal en ik doe mijn best, net als de rest van de spelers. Ik weet hoe voetbal werkt, je moet hard werken om te winnen. Er wordt je niks cadeau gedaan in het leven en in het voetbal. Je moet er hard voor werken. Natuurlijk heb ik ervaring in het verleden met ploegen die niet goed draaiden. Dat is waarom ik zeg: de emoties. Die emoties heb ik ook. Ik ben ook boos en teleurgesteld, maar ik kan het niet laten zien, want het maakt het niet beter. Ik focus me op wat ik kan aanpassen, samen met de spelers en de staf. Dat is het belangrijkste. Op deze manier krijg je resultaten op korte termijn en op de lange termijn.''
Woensdag wacht voor Feyenoord de Champions League. ''We hebben de komende dagen een aantal sessies gepland staan. We gaan met de spelers aan de slag en kijken naar wat er beter kan. Afgelopen week hadden we een goede trainingsweek. Ik zag een aantal goede dingen uiteindelijk terug op het veld. We hebben een ding gefixt en nu kijken we weer naar een nieuwe uitdaging. Dat is ook onderdeel van voetbal. Je stopt het bloeden op een plek en dan ontstaat er op een andere plek weer een andere bloeding, dat is hoe het gaat met een team dat net nieuw is. We moeten doorgaan en op het eind vallen de puzzelstukjes over negentig minuten hopelijk in elkaar.''
Plaats reactie
Jaapie22 +3053
Priske kan beter weggaan.
MSnellen +422
Hij lult goed en veel.
MSnellen +422
Goede eerste helf?????????
hulst24 +4102
Is het beelen zijn fout dat hij in zijn rug gedouwd wordt en nijhuis niet fluit ?
beppie172 +64863
Het is geen korfbal, hè.
Hoewel Smal daar anders over leek te denken.
ozkandeman +24
Als je niet van Rotterdam zuid komt ga je onze emoties niet begrijpen meneer Priske. Dat zijn loze woorden. Goed bedoelt misschien, maar je hebt er niks aan.
Mensini +14477
Dat scoren uit een corner krijgen ze er ook nog niet echt goed in!?
Geert-Jan.v +2570
Flikker die zerrouki eruit en voor kerst die priske het seizoen is nu al kapot
Mensini +14477
Zerrouki is er al uit!?
JustiniM32 +226
O Priske não é treinador para o Feyenoord.
OkkerseHansweert +1674
Se souberem de um melhor que também esteja imediatamente disponível????
Por favor, informe-nos?
JustiniM32 +226
lasdfasifiasudfuasdfiu
Roko21 +1173
Al die blaaskaken die Priske out roepen zijn niet goed in d'r hersenpan, dit is een proces wat tijd kost, tot aan de winterstop is t nog niet veel, daarna gaat het beter en beter lopen, let maar op!
Volgend seizoen zijn we weer top, deal with it bitches!
marcellino1908 +807
Wat een mooie bescheiden man is Pritske toch.De J C Schaal gewonnen met een nog niet complete selectie.Nu nog steeds ongeslagen met een team in opbouw.Er zijn slechtere trainers!
patrickbmx +2205
Wat heeft deze man toch veel woorden nodig om niks te zeggen. Moe is het woord, ik wordt een beetjuh moe van priske
Kwintsheul +14435
Nou inderdaad, hij lijkt Kamala wel.
Mensini +14477
Ik ben priskehaters moe...
patrickbmx +2205
Want het gaat allemaal prima
Mensini +14477
Laten we het er op houden dat ik minder paniekerig ben...
patrickbmx +2205
Van hater naar paniekerig. Ben ik dan weer blij mee
RonFeyy +12099
Hij lult 6 minuten lang maar zegt hélemaal niks.
rob57 +3023
Hij lult lekker. Daarvoor krijgt hij een 10.
peterpanderman +6419
Wat mis ik orkun op zulke momenten, durf te wedden dat we deze hadden gepakt met hem. Eiigelijk alle wedstrijden dit seizoen in de eredivisie.
kunstgrashater +8490
Orrie onze Turkse held 🤝
VanKlotelenBurg +3672
Zal wel een hele puzzel worden. Maar ik heb er toch nog wel vertrouwen in. In de wedstrijden tegen Groningen, Willem II, en eigenlijk ook die van gisteren obv de eerste helft was de winst heel dichtbij en dan had het er nu heel anders uitgezien. Nu heel hard hopen op een goed resultaat komende woensdag.
narcisto +555
Wanneergaar die lul gewoon Nederlands spreken
kunstgrashater +8490
🤣🤣
kunstgrashater +8490
Wanneer gaar
rob57 +3023
Volgend jaar woensdag.
OkkerseHansweert +1674
Volgend gaar
Roko21 +1173
Lekker belangrijk! Kijk ff naar je eigen nederlands anders, lul!
Jos.V12 +513
Wat een geweldenaar is deze trainer Priske. Natuurlijk willen we allemaal dat het beter gaat, ik heb ook genoten van de eerste 30 minuten maar we willen meer. Dat gaat zeker komen, de selectie heeft meedere malen zijn beste spelers verloren, het zal even duren, maar Priske is een top trainer die deze klus gaat klaren. Nu niet te kortzichtig zijn, maar als 1 legioen achter de club blijven staan.
Kuyteroe_son +2030
Wat praat jij ongelofelijk veel poep. Geweldenaar? Hoe verzin je het!
Roko21 +1173
Niet zo negatief, hij bedoeld het goed en heeft wel een beetje gelijk, behalve geweldenaar dan, eerlijk is eerlijk.
Mnopawassuppoost +13
bedoelt 😉
kunstgrashater +8490
Positief blijven daar hou ik van🤝
patrickbmx +2205
Deze gast heeft teveel geblowd of zit nog in een trip, niks positiefs aan priske
Priske is de trainer waaronder we terug joggen
Priske is de trainer die telkens verander en
Priske is de trainer die meer tijd heeft gehad met de selectie dan slot ooit kreeg.
Het is de schuld van priske
Roko21 +1173
Verwachting is te hoog hoor, dit heeft echt wel tijd nodig.
OkkerseHansweert +1674
Slot verloor z'n beste speler niet op de laatste dag vd transferwindow, ook al was het te voorzien, als DtK dan als een malle de gekste bedragen gaat bieden op spelers, omdat ie inziet dat het team behoorlijk kwaliteit te kort gaat komen en deze spelers komen niet...tja, je kan Priske wel kwalijk nemen dat ie niet op het systeem van Slot verder ging bouwen, maar z'n eigen systeem wilde spelen wat belachelijk veel tijd heeft gekost en waardoor spelers compleet de weg kwijt zijn.
Tel daar het wegvallen van Stengs nog bij op en de matige backs Lotomba en Smal, en je crisis is compleet.
loki420 +1118
Helemaal eens met dit👍🏻
GVA +513
Er is duidelijk geen plan, het is een groot debacle!!! #Priske met zijnTechnische staff eruit!!!
Blackmamba834 +314
Oprotten met die "veel te ,iedereen man" SRS!.Heeft samen met onze kutspelers zonder mentaliteit wat wij afgelopen 3 jaren weer hadden,.... helemaal ons weer terug bij af gezet.
WEGWEZEN!.. OP NAAR HET MAASGEBOUW ANDERS!
Cees.R82 +9711
Veel geschreeuw geen verstand wegwezen jij.
RonFeyy +12099
Op je toetsenbord in slaap gevallen?
Peter Schlijckelmann +5084
Weg met die vent die overal de schuld neerlegt behalve bij zichzelf. #Priskeout
Suri +8814
Er is heen leider, in en naast het veld
Cees.R82 +9711
Hoe kun jij dat beoordelen? Omdat hij niet als een gestoorde gek heen en weer staat te springen? Weet jij wat er op het trainingsveld en in de besprekingen gebeurt? Jaag de echte schuldige weg die dit zooitje ongeregeld bij elkaar heeft geraapt.
Suri +8814
Wie staat er op dan binnen de lijnen en heeft een natuurlijk leiderschap op het veld? Naast het veld , jij zegt gelijk dat ik Priske bedoel , best
Alvorens +6884
Bloed zweet en tranen een paar verdwaalde amsterdammers in het uitvak het wordt steeds gekker bij Feyenoord.
Vorige week een paar nac supporters die boos waren omdat ze geen haring kregen, en nu heb je er een paar amsterdammertjes in het uitvak .
De klimaatverandering gaat ook snel.
djahdjahcity +10684
Zaten er amsterdammers in het uitvak???
Alvorens +6884
je hoort toch bloed zweet en tranen.
CPP +3455
Wat een onzin. Bloed zweet en tranen is bekend geworden door Winston Churchill (geen amsterdommer), voor zover mij bekend werd het wij willen Bloed zweet en tranen voor het eerst in de tachtiger jaren in de Kuip gescandeerd. Eind vd eeuw is er een lied van gemaakt door de Tilburgse zanger Ton Leijten (geen amsterdommer) wat is gezongen door de Feyenoord supporter André Hazes. We moeten hullie niet het recht laten claimen op Bob Marley, Queen en ABBA en al helemaal niet op Bloed Zweet en Tranen.
rockn_roll +8190
Maar wie moet je ipv deze dibbes dan voor de groep zetten?
Prutser +5734
Rogier Meijer
rockn_roll +8190
En waarom zou die het beter gaan doen als Priske?
Mensini +14477
Wat een destructieve nickname...
Prutser +5734
Omdat hij er veel meer kijk op heeft en met enorm beperkte middelen toch erg goed presteert
rockn_roll +8190
In rechter rijtje eredivisie
petnic +392
Te veel middelmaat met weinig creativiteit gehaald, dan wordt het lastig om goed voetbal te spelen en wedstrijden tegen kleine clubs makkelijk te winnen, als je zelf het spel moet maken!
Melvin785 +2977
Hoop dat dat die stukjes eerder bij elkaar gaan vallen dan aan het eind van het seizoen. Het is tot nu toe wel treurig he
dehelvandeurne +4097
Als je niet op doel schiet win je geen wedstrijden.
En echte strijd heb ik niet gezien. De laatste 10 minuten pompen om de wedstrijd toch over de streep te trekken, nog niet gezien bij Priske!
BahiaRotsRio +1160
Priske out, Pusic in!!!!
Empoleon +465
Je mist een type Lex Immers
Mensini +14477
Dat type is weer terug naar Slavia Praag...
Jeroen.v91 +3449
Donder toch op met hard werken, dat mag ik verdomme wel verwachten ja maar waar wordt aan gewerkt want ik zie helemaal niets van systeem of tactiek terug. Iedereen doet maar wat, wordt niet gecommuniceerd of gecoacht, samenspel is dramatisch, achterin ligt steeds open, druk zetten gaat maar half.
En dat voor een team dat lekker liep, 2 jaar lang kon je scouten naar een vervanger voor Geertruida, van Geel was meet van Ewijk gekomen en die lijkt me stukken beter dan lotomba en bij psv hebben ze verdomme gratis een oud jeugdspeler van ons!!!!
2 maanden had je voor Wieffer te vervangen, daarnaast wist je al veel langer dat er interesse ging komen, hoe kan je dan met Natje komen aanzetten??
En voorin een aanval van Paixao-Ueda-Moussa of Ivanusec-Gimenez-Osman wie je ook gebruikt geen van de 6 speelt bij een top 5 team in de basis....
Liser +19811
Tegen zoveel persoonlijke fouten kan geen enkele coach op
marcianorsd +9277
Het zijn gewoon een stel halve tamme
Rus82 +286
Tis wel ongelofelijk dat er elke wedstrijd iemand een fout maakt.
OveAiaiaiaiOle +8762
Dat is voetbal. Probleem is dat er veel te weinig kansen worden gecreëerd. Dat er geen lijn in het spel zit.
Giolola +992
Facta non verba
Goedemorgen overigens op deze kut zondagochtend. Nu maar eens bedenken hoe ik er vandaag een positieve draai aan kan geven.
Dus toch een feyne dag
OveAiaiaiaiOle +8762
Eest genect bij nac, en nu genact bij nec
bowmanowns +4979
Als we dan een positief ding moeten noemen over de coach, hij weet wel goed te lullen en zegt iig dingen waardoor je niet het idee hebt dat hij geen idee heeft wat hij doet.
Nu nog het voetbal, want daar krijg je dat idee wel
Vinnie +83
Jammer dat de coach spreekt over hopefully, we weten allemaal dat hoop uitgestelde teleurstelling is…
Degekstuh +5186
Complimenten voor uw ava!
rickyboy +600
Eerste verhuisdozen heb ik al klaar liggen
Degekstuh +5186
Hopelijk ligt uw ava ook klaar?
rickyboy +600
Niet voor jou
kokosmakreel +1917
Die heeft-ie al ingepakt.
Niek_feyenoord +443
Stoppen met Priske het wordt niks meer en niet te vergeten Ten Kloese ook weg, die heeft twee zomers op rij gefaald
OveAiaiaiaiOle +8762
Goedesmorges deze morruguh!
Nog altijd ongeslagen koningen van het gelijke sowl
chris65 +12
zo is dat.Wel te veel gelijke spellen maar nog niet verloren.Maar als je het schema van Feyenoord ook ziet komen er zware weken aan.Dat gaan ze niet trekken zoals er nu word gevoetbald..
jack.f +5026
Priske out
Tai +1022
Na volgend weekend is Priske verleden tijd... eindelijk!!
#PriskeOut
lerenbalmetveter +2774
Je lult maar wat, of dat de oplossing is.
Wie zet je dan voor de ploeg ?
Tai +1022
Ik ben geen TD maar ik kan wel zien dat dit niet werkt...
Tevens ken ik Priske nog van zijn Antwerp-tijd: net hetzelfde als hier...
Veel woorden, weinig daden; geen motivatie bij de spelers, geen lijn in het spel, gare persco's (wanneer zien we priske in zijn blootje verschijnen?); ...
FeyenoorderT010 +244
Pascal Jansen halen
Tai +1022
Had een veel betere optie geweest, Pusic idem.
lerenbalmetveter +2774
Leuk idee, maar liggen allebei vast.
Achteraf is het altijd makkelijk oordelen.
Zeg of weet ook niet of hij de juiste trainer voor ons is maar het is wel een feit dat deze selectie niet optimaal is.
Missen onze 4 sterkhouders van vorig seizoen behoorlijk.
Met Santi erbij 5.
Ook Minteh hadden we nog goed kunnen gebruiken.
lerenbalmetveter +2774
Geen idee, jij kent hem blijkbaar !
chris65 +12
Dan ga jij voor het team staan om ze beter te laten voetballen..
Tai +1022
Wat schuift dat?
Fainordtillidie +51
Wij zijn weer terug bij af, na drie tropenjaren. Ik dacht en hoopte dat er een solide topsportbasis in onze club was gekomen. Helaas niet. Dit is echt weer zoals vanouds niet om aan te zien en dan die Deen. Wat een zwakzinnig brein is dat, doodschamen
SteffieFR +6711
Tief die priske en te kloese er gvd nou eens uit.
Het is niet meer uit te leggen. Het is echt schrikbarend slecht.
Te kloese ben ik nog het meest boos over. Hoe kun je zo'n genant slechte selectie samenstellen.
Animism +5967
Alles middelmatig onder deze trainer, bovendien veranderd hij niks in de wedstrijden zelf. Lijkt me tactisch een zeer matige trainer en dat linkse gelul van hem komt iedereen de strot uit
fr-0223 +3702
Prutske en DtK oprotten.
sedo5760 +238
Als speler weet je dat het beter moet. Dat lopen ze ook steeds te roepen. Maar op het veld is het niet te zien. Blijkbaar zit er dan wat tussen de oren fout. Het is de taak van de trainer om juist op dat punt de jongens te coachen. Maar blijkbaar zijn er spelers die er gewoon niet mee om kunnen gaan. Iedereen weet dat het allemaal veel sneller moet maar toch gebeurt het niet. Over een paar weken moet het echt wel lopen anders moet je toch denken aan het vervangen van je trainer, die blijkbaar niet in staat is zijn jongens te motiveren.
senesi_4 +929
Ben blij met DtK als algemeen directeur, maar als technisch directeur heeft hij dit seizoen toch flink teleurgesteld. Hij heeft voornamelijk alleen maar troep gekocht waar je niet beter van wordt. Priske is nu kop van jut hierdoor. Hoop dat hij gauw de taak als TD naast zich neerlegt.
KFCVGEEL +2068
We kunnen inmiddels wel stellen dat we een dramatische transferperiode hebben gedraaid! Lotomba kan er niet veel van maar in mijn ogen heb je vooral voorin de slag gemist. Totaal geen creativiteit en 0 stootkracht naar voren. Gaat een lang seizoen worden voor ons ben ik bang.
realistisch1953 +14004
Ik vind dat Priske niet veel te verwijten valt, hij moet werken met een gemankeerde selectie die lang niet het niveau heeft van de afgelopen seizoenen.
Dit komt omdat de afgelopen transferwindow volledig verkeerd is gegaan, Ten Kloese heeft veel te lang gewacht om topspelers goedkoper te kunnen halen en puntje bij paaltje zitten we met een paar spelers opgezadeld van de KKD niveau...
FR-17 +1252
Met dit elftal moet je gewoon winnen van deze clubs. Er is 0 druk naar voren.
Alles wordt naar voren geschoten er is 0 voetbal en deze trainer doet er niets aan.
Tai +1022
Er zijn 3 spelers weg, 3 maar he?!
Waarvan Minteh pas op het einde van waarde was, dus eigenlijk 2...
Het grote verschil: een bekwame trainer tov deze prutske...
bewustGeenAva +222
Geertruida, Wieffer,Minteh. Daarnaast hadden ook Stengs, Hartman, en Trauner hun inbreng. Dat maakt 6. Met heeeeel veel goede wil zou je zelfs Santi kunnen noemen, maar die had m.i. geen enkele rol
fluub +8717
Volgende keer wordt t: " Priske neem je rotzooi mee".
bewustGeenAva +222
Wat zou je denken van gewoon
"Hand in hand,kameraden".
of
'You'll never walk alone"
???????
mart80 +1321
Ja man gaan we doen want er is totaal niks aan de hand.
We staan stijf boven aan alles gewonnen en een waanzinnig doel saldo
fluub +8717
Het is geen team, niemand mag elkaar en de trainer is niet de baas. Waardeloos elftal.
vangobbel +6904
Spelers verstaan en begrijpen dit toch niet.
Kunnen elkaar niet eens verstaan en begrijpen, laat staan een spreekkoor.
Doe er anders nog een stuk og 8 nationaliteiten bij Dennis!
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties